Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Nowe Przedszkole w Limanowej

atosek 2009-12-24 20:44:03
Słyszałem ze w Limanowej powstaje nowe PRZEDSZKOLE może ktoś coś o tym wie...? Akurat planuje wysłać dziecko do przedszkola.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
k1megi 2009-12-24 21:14:16
jezeli chodzi o to na matki boskiej bolesnej to bujda sama szukam i nigdzie nie ma miejsc powstaja same domy weselne a nikt nie pomysli o maluszkach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-24 21:42:23
Tak chodziło mi o ten.Szkoda no to mam problem to skandal żeby w Limanowej nie było przedszkola.Byłem zapytać w miejskim rozmawiałem nawet z pania kierownik czy dyrektor nie ma szans na przyjecie dziecka pozatym bardzo niemiłe mam odczucia.To jeszcze komunistyczne myslenie nie klijent nasz pan a odwrotnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2009-12-24 21:45:22
To prawda,że powstaje nowe przedszkole w Limanowej przy ul.M.B.B. Wiem bo sama zapisałam już tam swoją pociechę.Już by powstało od stycznia,gdyby nie burmistrz,który robi ciągle problemy.Muszę powiedzieć,że po rozmowie z panią dyrektor tego przedszkola jestem pełna optymizmu,że bedzie tam jezyk angielski dla dzieci.Przedszkole będzie czynne od 1.03.2010 lub najpóżniej od 1.09.2010.Kimegi polecam idż i zapytaj.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
BogumilaLysak 2009-12-24 22:55:10
To pewno Pani Michurowa znalazła lokal bo w Młynem jej wójt nie wynajął pomieszczeń, bo szkoła niedostosowana. To babka z klasą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
lucek 2009-12-25 12:08:12
Słyszałem o tym przedszkolu na matki B.B. -ale o która Panią Michurową chodzi? Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-25 13:55:49
ma ktoś może namiary do dyrektor przedszkola.?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
konto usunięte 2009-12-25 17:10:53
BogumilaLysak nie siej zamieszania bo to nie Michurowa otwiera przedszkole na MBB
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-25 20:36:52
ksieciuniu podziel sie z nami wiedza to kto ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-25 20:37:22
podaj jakieś namiary jak możesz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
k1megi 2009-12-26 16:02:17
powiedz mi kornas jak widzis przedszkole na mbb.jak ono ma wygladac gdzie parking dla rodzicow moze po drugiej stronie chodnika gdzie plac zabaw dla maluchow ,kto bedzie prowadzil angielski,ile bedzie kosztowlo to przedszkole od kiedy bedzie dokladnie otwarte ,itp.dziwne bo na zadne z tych pytan wlascicielka nie jest w stanie odpowiedziec ,wiecej pytan jak odpowiedzi a przeciez posylajac dziecko do przedszkola musimy miec pewnosc ze nasze dzieci trafia w DOBRE RECE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-26 19:24:06
Czasami jest tak,że nieodpowiedni ludzie biorą się za to co nie powinni. Miejmy nadzieję,że bardziej kompetentna osoba otworzy to przedszkole.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
konto usunięte 2009-12-26 19:24:52
Trudno jest otworzyć przedszkole moze juz nie byc dzieci poniewaz uruchomiono dodatkowe oddziały.A by zapłacic czesne całe tez bedzie trudno bez dotacji Urzedu. Ale pomysł jest dobry, może sprzydac sie dla tych co nie chca przetłoczonych przedszkol
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
k1megi 2009-12-26 19:43:27
fakt jest trudno ale zyski taki biznes przynosi co miesic stałe i pewne mysle ze nasi przedsiebiorcy jak i rada miasta powinni pomyslec o duzej inwestycji jaka jest przedszkole mysle ze i na prywatne przedszkole znalazlo by sie duzo osob chetnych.NOWY ROK NOWE INWESTYCJE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
k1megi 2009-12-26 19:45:31
DLA ROMOW PROPONUJA NOWE BLOKI MIESZKANIA A NASZE DZIECI NIE MAJA MIEJSC W PRZEDSZKOLACH TO JEST POLITYKA CZECZUTKI MASAKRA Z TAKIMI RZADAMI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-27 11:03:19
Udało mi się skontaktować z panią dyrektor przedszkola prawde pisze kornas ze będzie od 1 marca lub 1 września.Po rozmowie z pania dyrektor wiem ze będzie tam angielski co bardzo ważne w koncu wtedy dzieci ucza sie najlepiej i mnostwo innych zajeć rozwojowych .Powiem szczerze jestem pod duzym wrażeniem i natychmiast chciałam tam zapisac dziecko. Miejskie przedszkola sa jeszcze rozwojowo w epoce komunizmu. Niestety mam tez zła wiadomość najprawdopodobniej moja pociecha sie juz nie załapie jest komplet dzieci i musze czekać i miec nadzieje ze ktoś zrezygnuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-27 11:09:07
k1megi mowisz poważnie o tych nowych blokach dla cyganów ! Ale mamy nie udacznego burmistrza . Mam nadzieje ze odejdzie jak najszybciej bo nie dosc ze nic nie robi to wyprzedaje majatek miasta a teraz sie dowiaduje ze cyganie maja miec budowane bloki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-27 11:09:39
skandal..!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
lim 2009-12-27 14:16:25
bardzo dobrze rodzina posla dudki wyczai la gdzie kasa i dotacje niech dutka zrobi cos dla limanowej a nie sciemnia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
lim 2009-12-27 14:19:05
atosek ty nie powinies mie dzieci piszesz a nie wiesz o czynm
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
wolny 2009-12-27 16:23:03
Za czyje pieniadze te bloki dla cyganow?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2009-12-27 17:15:36
lim widac od razu, ze jestes rodzina burmistrza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-27 18:00:31
przedszkola w epoce komunizmu???? widzę,że chyba rodzice bardziej!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-27 18:59:38
przedszkola w epoce komunizmu???wygląda na to,że rodzice!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-27 19:17:28
czarna468 chodzi o to ze przedszkole prywatne ofiaruje wiecej mozliwosci rozwoju dziecka powoinnaś sie tego domyślić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-27 21:28:46
W przedszkolu państwowym w takim, które znam od podszewki jest j. angielski, rytmika, religia, oraz wiele różnych ciekawych zajęć, które zależą m.in. od tego jak twórczy jest nauczyciel.I uważam,że absolutnie nie zależy to od tego"że jak zapłacę to będzie lepiej".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-27 21:45:23
ale to chyba nie w limanowej to przedszkole....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-27 21:53:46
nie, nie w Limanowej ale w pobliskiej miejscowości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
boss1 2009-12-28 18:03:56
mam nadzieję że to ostatnia kadencja CZECZÓTKI! dzisiaj na zebraniu zachowywał się bezczelnie! bo dla niego lepiej żeby budowali kawiarnie czy domy weselne niż normalne przedszkole dla dzieci!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2009-12-28 22:00:10
po dzisieszym zebraniu z Czeczotka uwazam,ze nie dpusci do otwarcia nowego przedszkola w limanowej.Zobaczymy kto zwyciezy.Burmistrz czy wlascicielka przedszkola z rodzicami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2009-12-28 22:07:20
Ciekawe kto zwyciezy w walce o prywatne przedszkole w Limanowej. Burmistrz czy rodzice. Dzieci sa jeszcze za male aby mogly zabrac glos.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
k1megi 2009-12-28 22:45:09
moze burmistrz strzela slepakami:) w tym wieku i dlatego nie martwi sie o swoje potomstwo bo jezeli by chodzilo o jego dzieci to pewnie byla by debata kto ma w nim uczyc i ile ma byc kamer a tak to sie zastanawia czy je otwierac mysle ze nasze władze to efekt czarnobyla
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2009-12-29 11:20:47
Powiedzmy sobie jasno obecny i mam nadzieje już nigdy więcej nie wybrany pan burmistrz Limanowej Marek Cz. bardziej nadaje się jako nauczyciel wfu do robienia przewrotów w przod ewentualnie w tył niż do ZARZĄDZANIA MIASTEM....TO SMUTNA PRAWDA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
limka 2009-12-30 12:58:32
PRZEDSZKOLA MIEJSKIE W EPOCE KOMUNIZMU? Tak tylko może powiedzieć ten kto nie ma tu dzieci. Moje dziecko - już drugie - uczęszcza do przedszkola na osiedlu ZA. Jest tam mnóstwo dodatkowych zajęć - język angielski prowadzony przez profesjonalistkę, która ma swoją szkołęjęzykową dla dzieci 2 razy w tygodniu w grupach po 15 osób, rytmika 1 raz w tygodniu, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej 1 raz w tygodniu - specjalista z fundacji z Nowego Sącza, zajęcia z tańca towarzyskiego - 2 razy w tygodniu, religia. Poaz tym dzieci uczestniczą w przeróżnych konkursach plastycznych, recytatorskich, śpiewających dzieci itp, robia mnóstwo przedstawień. Profesjonalna obsługa i z dnia na dzień poprawiają sie warunki w tym przedszkolu, widać że UM inwestuje w dzieci. Mają nawet byś zajęcia z gry w szachy , trwają podobno zapisy. Naprawdę przedszkole na wysokim poziomie. Nie wiem co wy chcecie od niego. Wydaje się wam że jak będzie przedszkole NIEPUBLICZNE nie mylić z PRYWATNE to tam będą kokosy? Może na początku. Ciekawe jaka tam bedzie kadra na słupach były ogłoszenia o naborze do pracy do nie szukali nauczycieli wykwalifikowanych nauczycieli ale opiekunek do dzieci i to ma być profesjonalizm. LUDZIE zastanówcie się.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
konto usunięte 2009-12-30 15:04:10
przedszkola raczej jeszcze nie będzie w 2010r ponieważ właścicielka nie otrzyma subwencji na rok 2010 z Urzędu Miasta ponieważ nie zdołała zgromadzić wszystkich potrzebnych zezwoleń uprawnień na taki rodzaj działalności (termin miała do 30.09.2009)i teraz się bardzo gorączkuje a Urzędy Miast co do subwencji mają ścisłe wytyczne. Jeśli chodzi o lakaloizację to nie ta nowy budynek przed mostem na ul.M.B.B. pana Dutki bo się z tą babką nie dogadał tylko po przeciwnej stronie ulicy budynek który jest aktualnie remontowany
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2009-12-30 20:41:30
Bobi.Pan Dutka się z tą babką dogadał.laczego siejesz wiatr a burzę mają zbierać dzieci.W łimanowej będą dwa przedszkola prywatne.Jedno przed mostem a drugie za mostem po lewej stronie.Obydwa budynki przygotowywane są pod Unię.Jest tyle chętnych rodziców/tego nikt nie przewidział/.że te dwa budynki to za mało.Jest tylko jeden problem.Rodzice nie rozumią postępowań burmistrza.Dobrze wiedzą po ostatnim zebraniu z burmistrzem Limanowej ilu burmistrzów i wójtów mimo opużniej w odbiorach dało subwencję dla każdego dziecka do przedszkola.Nikt z tego nie robi problemu oprócz burmistrza Limanowej.gdyż jest to dla dobra dziecka i wyborców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2009-12-30 20:59:32
Limka.W epoce komunizmudo przedszkola były przyjmowane dzieci,których rodzice obydwoje pracowali. W epoce kapitalizmu w Limanowej jest tak samo-przyjmowane do przedszkola są tylko te dzieci,których rodzice obydwoje pracują - co to za postęp.Takie przyjęcia są tylko w Limanowej.Dokąd nie będzie niepublicznych przedszkoli-dotąd nie będzie konkurencji tylko dyktatura UM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-30 21:21:57
dzieci przyjmowane są do przedszkola na podstawie regulaminu jaki ustala sobie każde przedszkole
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
limka 2009-12-31 08:41:52
kornas - proponuję zapoznać się ze słownikiem ortograficznym. Po drugie - wszędzie w całej Polsce w Publicznych przedszkolach prowadzi się nabór w pierwszej kolejności dla dzieci obojga rodziców pracujących i to jest podstawa - w większych miastach są elektroniczne nabory - musisz spełniać ten i inne warunki - i nie ma że boli. Widać że nie masz o tym zielonego pojęcia tylko chcesz siać zamęt. Ponadto to nie Burmistrz czy Wójt przyznaje subwencję a Ministerstwo, on jako organ występuje do Ministerstwa a musi to uczynić w stosownym terminie w tym przypadku na rok 2010r. miał to zrobić do 30.09.2009r. A wtedy to przedszkole miało gołe mury. Jesteś po prostu śmieszny/a. Siać zamęt każdy potrafi, nie mając podstawoewj wiedzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
czarna465 2009-12-31 10:02:34
w pierwszej kolejności przyjmowane są również półsieroty i to też jest sprawą normalną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2009-12-31 18:59:42
Limka piszesz bzdury.Dlaczego dzieci mają cierpieć z tego powodu.że ich rodzice nie pracują.Taka reglamentacja w większści mastz już się skończyła.Obowiązuje tylko w Limanowej.Każde cziecko ma prawo do przedszkola niezależnie od tego czy rodzice pracują czy nie oracują.Dlatego powstają przedszkola prywatne i niepublicze obok obecnie prosperujących przedszkoli komunalnych..życie rodzicom trzeba ułatwiać tak jak wójt Makowa Podhalańskiego,Suchej Beskidzkiej,Jordanowa......a nie utrudniać tak jak burmistrz Limanowej.Widać od razu,że jesteś rodzina burmistrza lub jego pracownica.Siać zamęt każdy potrafi.nie mając podstawowej wiedzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2009-12-31 20:55:39
boos1.masz chyba rację,że to ostatnia kadencja Czeczótki.Tak dalej z rodzicami maluchów nie można postępowac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
limka 2010-01-01 12:02:05
kornas - co ty masz taką wiedzę o Suchej Beskidzkiej i okolicach - pewnie pod tym linkiem kryje się nie kto inny a panienka która chce to nowe przedszkole otowrzyć bo ona jest z Suchej haha . To dlaczego skoro tam są sprzyjające warunki to tam przedszkola nie otworzyła. Śmiech na sali. A tak na marginesie - nie jestem ani rodziną Burmistraza ani pracownicą, w zamierzchłych czasach uczył mnie WF. Ale wiem że żaden z poprzednich Burmistrzów nie zrobił dla oświaty tyle co on, poprzedni przedszkola polikwidowali a szkoły niszczały. Poza tym wsiądźcie sobie na Pazdana , on na gminie polikwidował wszystkie przedszkola niech otowrzy jedno to w naszych przedszkolach zwolni sie akurat tyle miejsc aby prezyjąć wszystkie dzieci miejskie, proste.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
rybak 2010-01-01 14:14:31
Limka - brawo masz rację. Burmistrz wie co ma a gmina woli 1 km asfaltu bo wie że i tak wepchną dzieci do miejskich przedszkoli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2010-01-01 14:49:01
Limka-opowiedz jak burmistrz w zamierzchłych czasach uczył Cię WF-u.Czy musiałaś/eś lub lubiałeś/aś robić pompki.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
zorro 2010-01-01 14:56:29
Tylko to, że uczył Cie WF Limka nie oznacza, że dba o oświate... Trzeba wybrać kogoś nowego. A żeby wyjaśnić wszystkim to nie jestem zwolennikiem poprzedników Pana Czeczótki, ale wiem, że napewno mieli mniej możliwości ze względu finansowego na rozwój oświaty od obecnego burmistrza... Nowy Burmisrz!- To jest rozwiązanie...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
rybak 2010-01-01 15:13:16
Zorro - widać że umiesz tylko krytykować. Daj se spokój z oswiatą , bo na pewno pisze się na pewno osobno. Nie startuj na burmistrza bo lepszy wf -ista niż niedouczony krytyk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kornas 2010-01-01 16:14:56
Limka-Wójt podczs swojego urzędowania przeprowadził kanalizację przez wszystkie wioski w gminie,a Pan Burmistrz Limanowej nawet na osiedlu ćhmielnik nie dał rady - co tu porównywać.Z tego co słyszłem Pan Wójt nie robił żadnych problemów ze subwencją dla 42 dzieci z gminy a Pan Burmistrz dla 8 dzieci z miasta nie wykazuje dobrej woli - co to za porównanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2010-01-01 16:27:28
Limka piszesz ,że nie jesteś rodziną ani pracownikiemPana Burmistrza - to może jesteś sąsiadką/em.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
k1megi 2010-01-01 17:43:03
moim zdaniem powinny byc przyjmowane dzieci ktorych obydwoje rodzice pracuja ,pytanie :co robi matka ktora siedzi w domu a maz pracuje ,odpowiedz:wydaje mi sie ze siedzi w domu i ma czas na to zeby dziecko wychowywac bo je urodzila .znam takie panie ktore maja mezow za granica dziecko w przedszkolu a one codziennie lataja po tych samych sklepach,a czlowiek siedzi w pracy i z dnia na dzien mysli co zrobic z dzieckiem kogo poprosic o pomoc w pilnowaniu i kiedy szef cie wyzuci bo znowu nie masz z kim zostawic dziecka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
rybak 2010-01-01 18:38:28
hej - o co wam chodzi z tą pracą obydwojga rodziców. Dlaczego dzieci mają być odrzucane tylko dlatego , że jeden z rodziców nie pracuje ? Ja chcę aby moje dzieci mogły na równi z innymi chodzić do przedszkola i się rozwijać i uspołeczniać !!!!! Boli że ktoś pracuje w Anglii, Irlandii czy Mozambiku , ma pieniądze płaci i też wymaga
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
zorro 2010-01-01 21:48:52
Do Rybak: Krytykuje to co uważam za złe i mam do tego prawo, a że nie dostrzegam nic dobrego to krytykuje. Wiele razy próbuje również zaproponować jakieś rozwiązania poza krytykom. Nie będę startował bo mam inne priorytety w życiu niż bycie burmistrzem. A co do mojego przejęzyczenia to bardzo przepraszam. PS. Zadbaj o interpunkcje,a ja spróbuje poprawić swoją ortografię.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
rybak 2010-01-01 22:40:18
o interpunkcję i nie krytykom tylko krytyką !!! i to tyle darmowej lekcji w dniu dzisiejszym. Oj popraw popraw tą ortografię bo czytaja dzieci . Dobrej nocy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
rybak 2010-01-01 22:41:27
czytają - to jest poprawka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
zorro 2010-01-01 23:18:38
Popracuje. Dziekuje za troskę o moją ortografię "rybak".:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2010-01-02 09:56:52
Limka - opowiedz jak Burmistrz uczył Cię WF-u w zamierzchłych czasach.Czy musiałaś/eś lub lubiałaś/eś robić pompki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
atosek 2010-01-02 11:43:20
Ja nie chce wchodzic w spory wiem jedno.Przez pana burmistrza obecnego Marka Czeczótke moje dziecko nie idzie na razie do przedszkola.Nie oddam swojego głosu na tego czlowieka.Jest skrajnie złym burmistrzem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
konto usunięte 2010-01-05 20:05:28
podobno że w Mordarce jakiś gość buduje przedszkole...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
limka 2010-01-06 16:25:18
atosek - a gdzie byłeś jak były przyjęcia do Miejskich Przedszkli, w tym roku zostały przyjęte wszystkie zgłoszające się dzieci co do jednego , więc chyba tobie po prostu nie chciało się złożyć podania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2010-01-06 16:31:48
Też o tym słyszłem.Przedszkole ma być w tym miejscu co był bar.Obok szkoły.Słyszałem też,że dobiega końca wykończenie przedszkola w Sowlinach.Przedszkole będzie niepubliczne.Chodzą pogłoski,że Burmistrz już wyraził sprzeciw otwarciu na Jego terenie nowego przedszkola.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowe Przedszkole w Limanowej
kot 2010-01-07 09:13:37
Limka.Opowiedz jak burmistrz w czasach zamierzchłych u c z y ł Cię robić pompki.Czy musiałeś/aś lub lubiałaś/eś robić pompki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in