Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent

111ksiadz 2010-07-04 20:38:24
ale tylko w ciemnogrodzie w całej Polsce smary.Nie pomogła ambona ani sekta z Torunia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
Andriu 2010-07-04 21:30:33
111ksiądz.. to wyprowadz się z tego ciemnogrodu. Zobaczymy co ta wasza zgoda zbuduje...bedziesz płakał jak ci do ostatniego zabraknie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
111ksiadz 2010-07-04 21:36:11
Dlaczego mam się wyprowadzać,tu mnie się dobrze żyje i tanio.Spokojna Twoja potargana,nie braknie mnie a jesli Tobie braknie na pewno wspomogę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
DXi12 2010-07-04 21:38:51
111ksiadz jeszcze dobrze będzie „beczał” jak PełOowcy go oskubią z ostatniego grosza… oj zobaczysz… Teraz w PL będą robić co się im będzie podobało… Bo w kolejnych wyborach nie będą mieli najmniejszych szans, bo ludzie zobaczą co zrobili i przejrzą na ślepia… 111ksiadz - pozdrawiam twój ciemnogród hahahahaha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
chlop 2010-07-04 21:43:30
Tralalala "kury nie będą się nieść,krowy nie będą dawać mleka "oj ludzie ludzie weźta się do roboty a nie czekajta aż wam kto DA.Umiesz liczyć? To licz na siebie.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
Andriu 2010-07-04 21:45:46
no spoko 111ksiadz...pożyczysz mi z tego kieszonkowego co ci mamusia z tatusiem daja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-04 22:11:30
Obaj kandydaci nie byli zbliżeni do ideału prezydenta potrzebnego w Polsce, ale z tej dwójki Bronisław Komorowski jest zdecydowanie lepszy-mam nadzieję że będzie co najmniej dobrym prezydentem, a przede wszystkim reprezentującym wszystkich Polaków. Nie wiem czemu w zwolennikach PiS-u jest tyle pewności, że PO będzie im teraz jakieś pieniądze zabierać, każdy pracuje na swój rachunek i przypomnę, że gdy PO wygrało wybory też tak było a chyba przez te lata nikt Was nie okradł i nikt mi nie wmówi że to tylko przez świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
Imhoteph 2010-07-04 22:20:18
zi2po91 - dobrze prawi... polać Mu :) Bronek wygrał i jest elegancko ;) nie pomógł Leszek na Wawelu, ojciec Torunia i stary ciemnogród + rolnicy z Samotnej brony... tyle z mojej strony xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 00:26:17
no nie 99.9 procent ale jak na razie ponad 50 %
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
aviator 2010-07-05 00:29:45
ksiadz111, pytam się Ciebie : co Ty pierniczysz ? PIsałeś raz , żę nie masz prawa do głosowania , bo nie masz 18 lat ! To ja się pytam co Ty bredzisz ? Idź spać lepiej bo po dobranoce ! Dobrze Ci się żyje i tanio bo na garnuszku rodziców...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
renka010 2010-07-05 07:30:58
Po - lacy już wczoraj Tusik miał stracha jak pogodzi obietnice wyborcze --hi hi pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
macciej1981 2010-07-05 07:59:31
kto Bronek kto Bronek kto Bronek Bronek Bronek chciałem podziękowac księzą limanowskim że tak nas wspierali wtych wyborach ciekawe jaką mają minke dziś hihi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
skorpion 2010-07-05 08:28:39
...biedny kot Alik -impotent przegrał,Marta zabieraj kapcie z pałacu i won do Egiptu póki jeszcze płacę podatki bo wujo wraca do mamy i kota...111ksiadz-pozdrawiam-teraz czas na Wawel i kieckowych oraz ojca grzybka!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
goya 2010-07-05 08:36:56
o proszę skorpion się odezwał a ostatnio zachowywał sie tak jakby mu mowę odjęło albo odcięto dostęp do internetu.A swoją drogą ciekawe czemu wysyłasz Martę do Egiptu, czyżbyśsam się tam wybierał?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
Bogdan 2010-07-05 09:01:17
Też się martwiłem co się stało ze skorpionem,a może opamiętał się że za często wstawiał za siebie księdza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
gringo 2010-07-05 09:50:06
111ksiadz i skorpion-Wy to jednak jesteście barany-amen
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
RINO 2010-07-05 09:56:18
A tak swoją drogą , to dlaczego Martusia jest jeszcze w pałacu? Zal sie wyprowadzać ? Oooj! teraz to już szybciutko będzie musiała...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
skorpion 2010-07-05 15:09:51
tacy jak ty gringo przynieśliście wstyd limanowszczyżnie -głosując na niby chłopa ,który nigdy nie zhańbił się żadną pracą nic dobrego w życiu nie zrobił aha -jedynie z wałęsą spalił swoją tećżkę [kapusia},podzielił naród -żal mi Słopnic,ale jak tyle kościołów to nie ma się czemu dziwić ---
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
Bogdan 2010-07-05 15:12:07
A nie pomyślałeś o tym,że Prezydent B Komorowski wprowadzi teraz ok.10 osób swojej rodziny i z naszych podatków ptasiego mleka im nie będzie brakowało?Państwo Polskie będzie musiało utrzymać i wykształcić każdego Komorowskiego osobno.Wiesz ile to będzie Nas kosztowało?Oj,odczujesz po kieszeni,nie będziesz już tak cwaniakować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
andzia287 2010-07-05 16:57:11
zobaczycie co ci PO-poprańcy teraz zrobią, będzie więcej z naszych podatków szło na utrzymanie Komora i jego wieeelkiej rodzinki, a zwłaszcza tłuściutkiej żonki :) Jak ona już teraz tak wygląda to aż strach pomyśleć co będzie jak się do Pałacu wprowadzi, a to wszystko za nasze pieniądze. DXi12 ma rację, że PO-paprańcy będą teraz wyciągać ile tylko się da, bo w kolejnych wyborach nie mają szans, narobią bagna i odejdą jak świnki od koryta, a następny Rząd wszystko będzie musiał naprawiać. Na szczęście bliski jest koniec PO-paprańców
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
macciej1981 2010-07-05 17:18:41
wiem andzia że ci bardzo smutno ale przegrywać trzeba umiec ale przynajmniej cała rodzina kaczek niezamieszka w pałacu haha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
111ksiadz 2010-07-05 17:22:23
Aviator-pierdolisz!Nie pisałem,że nie mam 18-tu lat(mam ponad 3x tyle).Pisałem,że nie mam prawa do głosowania z prostej przyczyny-nie posiadam polskiego obywatelstwa.Jestem zadowolony,nie będzie wstydu na świecie,a jak pięknie zareagowały giełdy!Tak mało a cieszy.Oj Limanowianie się do tego za bardzo nie przyczynili. Według Słownika Staropolskiej Polszczyzny-PIERDOLIĆ-to,bajdurzyć,głupoty opowiadać.Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
111ksiadz 2010-07-05 17:33:31
Gringo-co Ty chcesz,na co cierpisz? Chcesz na lekarza czy na flachę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 18:38:48
andzia ty kaszalocie zamknij twarz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 18:39:28
andzia ty kaszalocie zamknkij twarz !przegraliscie wiec cisza !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
111ksiadz 2010-07-05 19:51:49
andzia-jeśli jesteś kobietą,to przepięknie się wyrażasz o innej kobiecie-gratuluję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
smo 2010-07-05 19:57:42
Po komentarzach tutaj nie dziwie się, że na Kaczyńskiego głosowali głównie ludzie którzy ukończyli tylko podstawówkę lub zawodówkę. Ciekawe czemu wśród ludzi z wyższym wykształceniem Komorowski miał 66% poparcia? Otóż mam hipotezę: ludzi niewykształceni słuchają tego co podyktuje kościół, a rozumni sami wiedzą co dla nich najlepsze. Jak można być tak zacofanym i pisać brednie typu: "Państwo Polskie będzie musiało utrzymać i wykształcić każdego Komorowskiego osobno" ? Ludzie, on już ma dorosłe dzieci. Wychował piątkę dzieci, a Jarek ile ? Co o n może wiedzieć o życiu, o tym czego oczekują i potrzebują Polacy ? Wygrał jedyny słuszny kandydat. Kaczyński zrobił kampanie na bazie Smoleńska, a że w Polsce jest 25 % ludzi słuchających tego co powie kościół to miał takie poparcie jakie miał. Swoją drogą słyszałem dzisiaj komentarz pewnej zacnej pani ze wsi, która ubolewała, że jej kandydat nie wygrał, a wygrał wąsaty dzieciorób. Baba sama ma 4 dzieci... Nie rozumiem jak można być takim zdziwaczałym człowiekiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 20:11:08
Nie no to co napisała "andzia287" to jest w ogóle poniżej jakiegoś dobrego smaku przynajmniej dla mnie, w dyskusji wykorzystuje się argumenty a to że żona pana Komorowskiego ma nadwagę to nie jest żaden argument to właśnie pokazuje pobieżność przynajmniej niektórych zwolenników pana Kaczyńskiego i przynajmniej mnie jego wyborcy odstraszają od niego bardziej niż on sam, trzeba nauczyć się przegrywać i jeżeli ktoś faktycznie jest za Jarosławem Kaczyńskim to powinien pogratulować zwycięstwa tak właśnie jak to zrobił pan prezes i rzetelnie rozliczać nowego prezydenta z tego co robi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 20:11:15
Nie no to co napisała "andzia287" to jest w ogóle poniżej jakiegoś dobrego smaku przynajmniej dla mnie, w dyskusji wykorzystuje się argumenty a to że żona pana Komorowskiego ma nadwagę to nie jest żaden argument to właśnie pokazuje pobieżność przynajmniej niektórych zwolenników pana Kaczyńskiego i przynajmniej mnie jego wyborcy odstraszają od niego bardziej niż on sam, trzeba nauczyć się przegrywać i jeżeli ktoś faktycznie jest za Jarosławem Kaczyńskim to powinien pogratulować zwycięstwa tak właśnie jak to zrobił pan prezes i rzetelnie rozliczać nowego prezydenta z tego co robi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
elf 2010-07-05 20:17:14
Dokładnie! Komorowski ma dorosłe i wykształcone dzieci, z których tylko ostatni kończy studia. Jesteście nie doczytani. I zi2po91 - masz rację! Mnie też wyborcy Kaczyńskiego i ich wypowiedzi bardziej odstręczają od niego niż on sam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
Imhoteph 2010-07-05 21:41:50
OMFG... niszczysz andzia287 swoim postem ^^ to tak jak bym napisał że jak Jarek wygra, to jego kot bedzie więcej wpier*** żarcia dla kotów niż dotychczas ^^ widzisz a nie grzmisz xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
andzia287 2010-07-05 22:15:51
zi2po91: to wytłumacz mi czemu jest tyle jadu w wyborcach PO?Ile razy naśmiewano się z kota Kaczyńskiego? Ile razy mówiono, że Jarek jest gejem?Ile razy plwano na niego?Ile razy wyśmiewano jego wygląd, jego wzrost? I to wszystko robili wyborcy PO!A jak się o nim wyraża Palikot? Może według Ciebie wszystko jest ok.Zobaczycie jak Polska teraz będzie wyglądać, wszyscy od nas się odsuną.Cieamnot i zacofanie wierzyć w te idiotyczne obietnice Komora, które zostaną bez pokrycia.Jeszcze dobrze będziecie płakać, że go prezydentem zrobiliście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 22:23:15
andzia jak nie pasi to wyjazd z polski nie trzeba tu takich jak ty wiecznie narzekajacych .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
andzia287 2010-07-05 22:26:19
Widać bamboleo, że prawda jednak Cie boli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
smo 2010-07-05 22:56:54
Kto się od nas odsunie ? Cała Europa odetchnęła z ulgą, że tak to się skończyło. Radze nie brać się za politykę jeśli ma się tak nikłą wiedzę o świecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
konto usunięte 2010-07-05 23:46:02
To w takim razie wytłumaczenie dla "andzia287": po pierwsze to płakał z wyboru prezydenta na pewno nie będę, po drugie to zawsze wśród wyborców każdej partii znajdą się tacy, którzy zechcą obrażać ludzi mających inne poglądy polityczne, a ja zwracałem się akurat do Ciebie i ludzi dodających podobne komentarze, po trzecie to nie wszystko mi się w PO podoba i uważam że Janusz Palikot już dawno nie powinien być w tej partii podobnie jak Jacek Kurski w PiS, a także że nie działają oni na własny rachunek i mają w tych partiach poparcie, po czwarte to bardzo mi się nie podoba to że obraża się polityków w zarówno pana Kaczyńskiego jak i innych, jeżeli naprawdę ma się coś do nich to powinno się im to MERYTORYCZNIE udowodnić nawet na forum, ale nie podoba mi się też robienie z nich ofiar bo są to osoby publiczne, przynajmniej moim zdaniem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
RINO 2010-07-06 10:07:41
Przedtem był problem - kto będzie pierwszą damą jak prezydentem zostanie Kaczyński? teraz jest problem "tłuściutkiej żonki" jak to napisała Andzia287 - ludzie nie dogodzi Wam !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEOFICJALNE WYNIKI-Jarosław Kaczyński 99,9procent
despero 2010-07-06 23:28:36
J.K. jest takim patriotą jak Rydzyk przyjacielem Murzyna. Nawinęli Wam makaron na uszy,a dodatkowo Księża agitowali i zagłuszali ciszę wyborczą - nie ładnie !!! Życzę wszystkim POLAKOM dobrego słuchu i wzroku i że czasami warto włączyć inną stację niż Radio M... , które robi z ludzi słuchających tej fali rzesze cyborgów gotowych zabić i zatopić wszystkich "innych". Lepiej żyć w zgodzie niż w więzieniu ! Precz z państwem policyjnym. precz z urzędnikami, którzy patrzą na ciebie widząc tylko złodzieja. Ludzie na wsiach powinni przejść kurs - dotowany z Unii Europejskiej jak mieć własne zdanie i nie ulegać jednostronnym informacją popularnej rozgłośni zamykającej czułe serca i uczącej nienawiści i powodującej brak asymilacji w normalnym szanującym się środowisku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in