10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

NEUROLOG

Mcdonald 2014-08-16 19:56:29
Czy ktos z was moze mi polecic dobrego neurologa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
doris72 2014-08-16 20:56:45
Polecam dr Szajnera. Przyjmuje w szpitalu w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
Doriska 2014-08-16 21:01:57
Ja takze polecam Jego osobe...super facet...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
lokator 2014-08-17 08:52:18
Doriska a którego ty lekarza nie znasz, oprócz tych ktorm naublizalas..:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
gacekRN 2014-08-17 09:45:22
Nie polecam! Zabiła go już rutyna. Nie zagłębia się w chorobę pacjenta tylko przepisuje leki które są na wszystko! Pomimo wyników innych badań daje leki które niekorzystnie działają na pacjenta. Na szczęście sa jeszcze lekarze którzy podchodzą do chorego jak do człowieka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
Mcdonald 2014-08-17 11:01:50
A moze gdzies na ktoryms osrodku przyjmuje neurolog na kase.prosze o inf
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
doris1 2014-08-21 00:05:38
@lokatorku
Znam wszyskich pracujacych `w LIMANOWEJ wiec delikatnie ODPIERWIASTKUJ sie 0d mojej osoby i zajmij chorą mamusią...Eeot dziecino...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
GretaXXX 2014-08-21 08:04:47
polecam P. dr J.Sienkiewicz-Zawilińską przyjmuje z NFZtu w kilku przychodniach w Krakowie, obecnie na pewno w poradni neurologicznej na ul.Zachodniej(Kapelanka)(są kolejki około 2 m-cy), prawdopodobnie przyjmuje też w Prokocimiu w poradni przy Teligi i na Podgórzu na ul. Kutrzeby (ale tutaj musielibyście Państwo sprawdzić czy to aktualne). pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
Anathar 2014-08-21 10:38:28
Polecam dr. Rygnier przyjmuje w szpitalu w Limanowej na NFZ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
Mcdonald 2014-08-21 15:44:10
Dziekuje bardzo wszystkim,jak zawsze mozna na was polegac.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
czeslaaw 2014-08-27 00:58:36
dr Banaszkiewicz. w MYślenicach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
konto usunięte 2016-01-22 16:48:22
witam potrzebuje dobrego neurologa moze byc z limanowej sacza lub okolic .problemy z kregoslupem! mozecie kogos polecic?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
ciema 2016-02-04 11:21:35
witam jesli ktos ma problemy z kregoslupem to polecam neurologa z Nowego Sacza pana GASIOROWSKIEGO jest to starszy pan ale mi pomogl.bylam wczesniej u innego w Łabowej ale totalnie olal moj problem wyszlam od niego bardziej zdezorientowana niz bylam jak wchodzilam! polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
eintracht 2016-02-04 19:55:47
Rowniez polecam dr.Gasiorowskiego z Nowego Sacza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
scholastyka 2016-03-17 19:23:46
Polecam dr Małopolską, przyjmuje na ul Piłsudskiego 53
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
hoczus 2016-03-17 23:16:05
a ja nie polecam dra Gąsiorowskiego, rzeźnik. byłam tez z bólem pleców, masaz rozluźniający mięśnie u doktora polega na położeniu maty i kilkukrotnym pojeżdżeniu jakimś sprzętem po plecach. pomijając,że trzeba się rozebrać do rosołu a parawanu jakiegoś człowieku nie uświadczysz. na moją wyraźną prośbę/krzyki aby przestał bo boli ( sprawdzał przewodzenie nerwów jakimiś prądami ) powiedział "następnym razem jak będzie się chciało zjeść coś,to sobie przypomni te szpileczki na plecach,bo słoninki za dużo"
ja polecam Barbarę Szczurowską,mgr fizjoterapii, przyjmuje w Szczyrzycu w ośrodku zdrowia,u tej Pani zabieg również był bolesny ale ze tak ujmę,bardziej ludzki. Pani również stwierdziła,że mam krótszą jedną nogę,czego Pan Gąsiorowski nie stwierdził.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NEUROLOG
Elizabet131 2016-03-18 10:17:16
Również nie polecam dr Gąsiorowskiego...trafiłam do niego z polecenia znajomych jak maż miał problemy z kręgosłupem i nie jestem zadowolona... kręgosłup jak bolał to boli...Nie boli jak zażywa się leki przeciwbólowe. Szkoda wydawać pieniądze na wizytę, która sporo wynosi...może kiedyś i był dobrym lekarzem,ale teraz już nie- taka jest moja opinia..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in