8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Nauka j.niemieckiego

konto usunięte 2017-01-27 13:21:54
Witam, uczę się 2 lata języka na prywatnych lekcjach prowadzonych indywidualnie ale nie jestem z siebie zadowolony , przyswajam gramatykę ale kuleje totalnie w mowie i rozumieniu . Osobiście uważam ze na moich lekcjach prawie nie rozmawiamy po niemiecku i pewnie dlatego taki stan dalej się utrzymuje . Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych , może znacie kogoś z kim mógłbym dalej się uczyć z naciskiem na rozmowę , konwersacje . Idealnie byłoby gdybym trafił na jakiegoś Niemca z którym mógłbym sobie zacząć rozmawiać , chodzi o to ze potrzebuje się przłamać i w końcu rozwiązać język ;) , jakaś kawa , wolne rozmowy , po prostu otwarcie się bo na dzień dzisiejszy , słownictwo które się uczyłem zaczynam zapominać bo ich nie używam . Polećcie mi kogoś proszę , kwestia wynagrodzenia jest dla mnie sprawą drugorzędną . Czasami w Limanowej słysze w sklepach osoby ktore rozmawiaja po niemiecku wiec mam nadzieje ze przeczyta to ktoś kto będzie mi w stanie pomoc , pozdrawiam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nauka j.niemieckiego
KaKropka 2017-01-27 13:37:15
Jak nie znajdziesz nikogo na miejscu, poszukaj sobie w internecie ogłoszeń o konwersacjach np. przez Skype. Jest masa ogłoszeń i z pewnością kogoś znajdziesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in