14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara

konto usunięte 2015-06-12 21:39:55
Witam,moja córka we wrześniu zaczyna pierwsza klasę w "jedynce"jej wychowawca ma byc Pani Agata Dara,czy może ma ktoś jakies opinie na jej temat;-))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara
royski 2015-06-13 12:49:23
To już przesada, żeby na forum dyskutować o kompetencjach nauczyciela !!! Rodzicom zupełnie się w głowach poprzewracało
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara
rammstein 2015-06-13 13:50:33
Ha, ha, śmiechłam. To może niech Pani zapisze dziecko do prywatnej szkoły, gdzie sama wybierze Pani nauczyciela wychowawcę. To będzie najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara
mada 2015-06-13 14:26:15
najlepiej niech pani sama uczy swoje dziecko, bo chyba żaden nauczyciel nie sprosta pani oczekiwaniom...haha normalnie w głowach się przewraca
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara
DRKidler 2015-06-13 15:40:47
mada) nie w głowie tej osobie się przewraca, ale w DUPIE:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara
royski 2015-06-13 19:46:17
A i autorka pytania sama powinna się wrócić do szkoły, żeby się nauczyć, że po nr nie stawia się kropki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauczyciel szkoły podstawowej nr.1. Pani Agata Dara
bearchen 2015-06-13 20:25:01
Przepraszam bardzo a co w tym dziwnego, ze ktos zapytal o opinie na temat nauczycielki? Jakos Wam nie przeszkadza to gdy na forum pytaja o opinie na temat ksiezy /proboszczy a przeciez Kosciol mozna zmienic jak sie cos nie podoba. Coz za wrazliwosc z Waszej strony. Jezeli rodzic posyla swoje dziecko do szkoly ma prawo sie doinformowac z kim jego pociecha bedzie miala do czynienia. I w cale nie mam na mysli tego ze koniecznie oczekuje niepochlebnych opinii. Ogolne zaczerpniecie informacji jeszcze nie jest karane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in