Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Mocowanie szklarni

makslunas 2020-06-26 09:18:31
Dzień dobry! Mam takie nietypowe pytanie: w jaki sposób szkielet konstrukcji szklarni, wykonywany najpewniej z jakiegoś specjalnego metalu albo stopu, przytwierdza się do podłoża? No bo przecież nie może być tak, że lód, deszcz czy śnieg zostaną zatrzymane, ale wszystko się zawali pod wpływem wichury... Śledzie namiotowe byłyby raczej za słabe, ktoś wie czego się używa???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mocowanie szklarni
AdamKnight 2020-06-26 21:59:20
Przetestowałem chyba wszystkie możliwe sposoby i za każdym razem szklarnię porywał mi wiatr. Odkąd chowam szklarnię do domu, gdy nadciąga wichura, ani razu mi jej nie zwiało! Aż sam się zdziwiłem!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mocowanie szklarni
powrotdzedaja 2020-06-27 16:27:12
Ty, taki mądry, musiałeś testować? Nie wiedziałeś tego od razu? A podobno jesteś inteligentny. Czekaj, jak ty to napisałeś, dzbanie? Nie masz prawa tłumaczyć się tym, co było wcześniej. No oczywiście, bo ty tak powiedziałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mocowanie szklarni
makslunas 2020-06-30 09:48:26
No, bardzo przydatna porada mili Państwo...
Ale jak na Was nie bardzo można liczyć, to zwrócę się do fachowców. Myślę, że ktoś z http://stalimpex.eu/ będzie w stanie mi pomóc z tą szklarnią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mocowanie szklarni
AdamKnight 2020-07-08 16:53:01
Nie ma za co, @makslunas. Przecież dla Ciebie nie jest ważne, co się odpisze. Ważne, żeby można było w kolejnej wiadomości wkleić link. Swoją drogą, ile za coś takiego płacą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mocowanie szklarni
jarekcda 2020-07-26 10:24:51
Gotową szklarenkę na działkę można kupić w markecie, w dowolnych wymiarach. Można też zrobić samemu- tu opis http://dzialka.bazafirmy.pl/dzialka/jak-zbudowac-folie-na-dzialce.php
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in