12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Mechanik samochodowy

stak 2015-11-27 15:53:40
Wczoraj z uwagi na awarię samochodu odwiedziłem jedne z warsztatów na terenie przyległym do limanowej ( Mordarka-Pisarzowa) celem zdiagnozowania usterki w samochodzie> W mojej ocenie zachowanie ze strony mechanika nie do końca miłe ( nie oczekiwałem takiego) jednak zaskoczenie przy regulowaniu należności 40 złotych za diagnozę komputerową i 10 złotych za chwilowy przejazd moim samochodem. Czyżby nie lepiej brzmiało 50 złotych za usługę niż dodając 10 złotych za jazdę kilkuset sekundową . W każdym razie nie polecam osobiście tego pana i tej stacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
1234567 2015-12-01 16:25:56
Nie jeden kierowca zna te "boleści". Ten człowiek zachowuje się tak, że wypadałoby go już na wstępie przepraszać , że się klient ośmielił do niego zwrócić z jakimś problemem . Jego sposób kontaktu z klientem, przypomina zamierzchłe czasy, których zapewne nie pamięta, z racji swojego wieku. No ale, sam sobie zapracowuje na taką opinię i myślę, że kto raz miał "zaszczyt" się z nim spotkać, już drugi raz tego "zaszczytu", nie dostąpi !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
pinkfloyd 2015-12-06 15:30:09
Ja również miałem zaszczyt dawno temu skorzystać z usługi tego pana- w końcu z racji "nieutrafionej diagnozy"sam uporałem się z usterką.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
Vitaliss 2015-12-10 19:50:55
Jeśli szukasz dobrego mechanika to jest taki w Piekiełku. (nad torami kolejowymi) Kilka razy korzystałem ( różne samochody) I zawsze było ok. Stosunek jakości do "cennika" także. Nieraz na robotę trzeba trochę poczekać ale to tez o czymś świadczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
light 2015-12-10 22:40:25
Jeżeli masz auto w warsztacie może ci się przydać http://www.amigorentacar.pl Wypożyczalnia samochodów szczecin Mają swoje oddziały na terenie całej Polski.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
laydys69 2016-10-28 20:18:42
Polecam Andrzeja Zająca z Szyku :D jestem jego stała klientką
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
mistty 2016-11-21 21:37:33
Mechanika dobrego wciąż szukam ale jak szukacie dobrego serwisu szyb to ja robiłam nordglass w Nowym sączu ubytek i w ogóle tego uzupełniania nie widać, wszystko solidnie i sprawnie i taniej niż wymiana
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
Opeck 2017-01-08 17:29:45

Wszyscy idą na łatwiznę. Nie lepiej sobie pokombinować i wiele z tych rzeczy naprawić we własnym zakresie? Przecież możliwości jest całkiem dużo wystarczy pomyśleć nie wiem jakie macie możliwości ja mam najazd samochodowy który słuzy mi jako alternatywa dla kanału oraz podstawowe narzędzia z marketu 

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
d6nonac 2017-07-07 11:36:40
"jjusti18" przestań spamować. swoją drogą ten "super serwis" same negatywy w sieci zbiera.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
miki789 2017-12-07 16:00:25
Nie narzekam na warsztat Bosch Tour w Nawojowej (pełny zakres usług jest na ich portalu podany-boschtour-nawojowa.pl). Sprzęgło mi wymieniali na przykład, działa ładnie, wbija się równo już od kilku tyś kilometrów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mechanik samochodowy
bachata 2017-12-19 10:07:28
Tylko z tego jednego korzystasz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in