7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe

wartownik1 2017-09-07 11:17:34
Panie redaktorze wczoraj napisałeś że radny Mateusz Wroński "Nie zarobił żadnych pieniędzy, otrzymał jedynie dietę radnego w wysokości 17,8 tys. zł. ". Ja jako działacz sportowy pytam dlaczego klub Limanovia nie zapłacił drugiemu trenerowi Mateusz Wrońskiemu ani złotówki za ciężką prace 2016 roku??? Prosze sprawdzić to Panie redaktorze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Technik 2017-09-07 11:25:32
Bardzo ważna dla mnie kwestia została poruszona. Tak się składa że ja również prężnie działam na rzecz mojego klubu całkowicie za free, i chciałbym wiedzieć czy takie są standardy czy po prostu robią mnie w balona ? https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
wartownik1 2017-09-08 22:53:03
Tusik milczy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
DRKidler 2017-09-09 08:19:35
Tusik" To nasz limanowski Kaczyński. Nie ma niczego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
pawell 2017-09-09 16:17:49
...pszczelarze mówią, że jak się za dużo (nadmiernie) dokarmia to...leniwie pracują...coś w tym jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Technik 2017-09-14 12:14:19
No więc jak to jest Panie Wroński ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
DRKidler 2017-09-14 16:30:56
Tusik zawsze taki wylewny na forum, a tutaj milczy jak grób. Może ma jakiś problem. Może go coś trapi, taki po prostu jest, jest zapracowany, zdenerwował się na osoby piszące komentarze, a może po prostu brakuje mu kobiety?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Tusik 2017-09-14 17:35:09
Drodzy Adwersarze, postanowiłem Wam nie odpisywać, bo Wam nie ufam. Od samego początku odkąd Wasze nicki pojawiły się na portalu, dobrego słowa na swój temat nie przeczytałem - tylko szydera na mnie. Dlaczego więc miałbym odpisywać Wam? - Wy skutecznie "wyleczyliście" mnie z komentowania na tym portalu (i nie tylko mnie), opanowaliście portal, codziennie komentujecie na wszystkie tematy (słowem: znawcy wszystkiego i o wszystkim). A ja tyle czasu nie mam by przerzucać się słowami.

Skoro już zmasowanymi komentarzami wywołaliście mnie do tablicy, to skopiuje to co napisałem na facebooku, zaraz po tym jak ukazał się artykuł o Oświadczeniach majątkowych radnych:

"Jak miło dla moich Wyborców, że nic się nie dorobiłem na byciu radnym. ;)

Tak naprawdę: mój czas to prawdziwy pieniądz, a czasu poświęconego dla innych nie da się uwzględnić w Oświadczeniu majątkowym.

Niektórych strasznie boli, że robię to co lubię i że jestem blisko spraw ludzi".

Pozdrawiam,
Tusik
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Technik 2017-09-15 07:59:16
Piękne bicie piany. Ale pytanie brzmiało : czy pobierał Pan wynagrodzenie z tytułu pracy w Limanovii? Krótkie i proste i takiej samej odpowiedzi bym oczekiwał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Tusik 2017-09-15 09:43:14
Nie, proszę pana. Więcej: wspierałem finansowo na różne cele z mojej diety.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Technik 2017-09-15 11:00:08
W takim razie szacuneczek https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
wartownik1 2017-09-15 12:55:55
W takim razie dlatego Limanovia trzyma Tusika bo robi za free,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Tusik 2017-09-15 14:00:23
Dobrze, że chociaż napisałeś "robi", bo gdybyś napisał "nic nie robi", to byłoby źle gdyby nie było widać mojej roboty dla klubu.

Widzisz, Ty wolisz tracić czas na bezproduktywne komentowanie, sianie fermentu na portalu, w dodatku pod kilkoma nickami. Twój wybór, ja wolę robić coś co przynosi dobre owoce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
wartownik1 2017-09-15 14:35:16
żyjesz na naszym garnuszku z diety radnego zawsze darmowa kawa i ciasteczka a może wziąłbyś sie za normalną robote a nie jak pasożyt całe życie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Technik 2017-09-15 14:36:28
nie zapominaj o darmowej mineralnej w klubie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Tusik 2017-09-15 21:15:28
Na wodę i kawę jeszcze mam, ciastek nie jem. Kawę kilka dni temu kupiłem nawet do klubu. Tak, żyję na garnuszku podatników i tego nigdy nie ukrywam, ale nie siedzę w domu - ciągle jestem zajęty, bo robię to co lubię, a poza tym od lat mam jeszcze inne obowiązki i to moja sprawa co robię. Nie jest to w każdym razie zarobek.

Nie mam nic i to jest mój wybór. Działam, organizuję i się w tym realizuję, a nawet spalam, bo zdrowie już szwankuje. Jeśli komuś żal to niech sam spróbuje chleba z tego pieca, od tego radny jest by dla ludzi działał i miał dla nich czas. Sądzicie innych wg. waszej miary. Zajmijcie się Waszym życiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
pinkfloyd 2017-09-17 18:15:20
Niepokoi mnie pewne"zakłopotanie"większości adwersarzy ,dotyczące w/w zagadnienia.Jest takie słynne i bardzo stare powiedzenie-"najgorzej jak ktoś czyjeś widzi pod lasem,a swojego nie widzi pod nosem".Mam pytanie w związku z tym tematem-ile osób biorących udział w tej m/in. dyskusji jest w stanie i nie pod wymyślnymi nikami/choć niektóre nie muszą się tak "ukrywać"/przedstawić swoje dochody i majątki-jeżeli tak bardzo interesują ich inne osoby-i mam na myśli tylko tych,którym tak bardzo przeszkadza to,że ktoś pisze że ma mniej lub bardzo mało-a żyje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
wartownik1 2017-09-18 11:12:09
@pink gdybym był na garnuszku podatników to bym ujawniał swoje dochody, a Ci co dostają na bułke ode mnie muszą sie spowiadać rzetelnie i tak ma być
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Tusik 2017-09-18 15:56:21
@Ratownik, a w czym jeszcze masz wątpliwości, że chcesz mnie tak rzetelnie nawet z wypitej kawy i wody rozliczać? - do twojej wiadomości: dzisiaj była tylko kawa zbożowa.

Wiadomo, że tobie nie chodzi o nic innego jak o jątrzenie na portalu i o sianie złego ducha. Jeśli chcesz mnie rzetelnie rozliczać, to zapraszam do klubu - jestem codziennie po południu. A nie obrażaj mnie na forum insynuacjami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
Tusik 2017-09-18 15:58:07
Pomyliłem nicka? - oj, jak mi przykro.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
marekmintal 2017-09-18 21:05:16
Trenerze chyba Kamil dał Ci weselną i jeszcze Cie trzyma i suszy , @Wartownik ratuj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
aviator 2017-09-19 08:57:37
"TusiK" choć nie znamy się osobiście, znam Twoje czyny... i powiem tyle - miej w nosie tych hultai i rób swoje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mateusz Wroński oświadczenie majątkowe
wartownik1 2017-09-19 11:52:07
Czym sie zatruł to niech sie tym samym leczy... dobra rada
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in