7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?

pawell 2015-03-07 14:26:54
ciekaw jestem Waszych opinii...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
chlop 2015-03-07 16:54:59
TAK. Dlatego zagłosuję na Bronisława Komorowskiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
1234567 2015-03-07 20:33:52
pawell

a co Ty taki ciekawy ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
konto usunięte 2015-03-07 20:58:32
Ano już widzisz. Każdy zrobi takie rozeznanie jakiego potrzebuje. i podejmie decyzję jak zwykle pod wpływem opinii innych czyli sondażowni. No bo jak tu można być w przegranej drużynie? Jak można zmarnować głos na kandydata który nie ma szans? Dlatego najważniejszy czas kreacji prezydenta jest mniej więcej teraz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
bearchen 2015-03-07 21:28:31
"BULObus", "Dudabus" itp... to najbardziej zenujaca kampania jaka kiedykolwiek widzialam.
Przed wyborami odwiedzaja polskie domy, chca byc blizej obywateli poznawac ich problemy. Udaja ze licza sie z naszym zdaniem po czym po wyborach maja wszystkich gleboko w dupie. I tym razem bedzie nie inaczej.
Udowodnil nam To juz wielki pasjonata Zielonych Wysp zwany Tuskiem, najpierw naobiecywal po czym spirdolil do Brukselki.
O ile sie nie myle, to ktorys z nich ma wybrac sie ponoc do Anglii, aby przekonac mlodych do powrotu do kraju.To bardzo piekny gest i wiem, ze gdyby stal sie cud i Polska miala cos do zaoferowania to te tysiace emigrantow juz dzis by wrocilo.
Ale poki co pytam sie po co i do czego oni maja wracac? Po reszte rzeczy chyba i rodziny.


Nie wiem kto wygra wybory, ale Komorowskiemu zycze z calego serca porazki wyborczej.
Ten czlowiek przynosi wstyd na caly swiat, kompromituje siebie i przy okazji nas Polakow w kraju i zagranica.
To za jego przyzwoleniem ten kraj jest niszczony i okradany a obywatele upokarzani na kazdym kroku. To najgorszy prezydent jakiego ja pamietam.

Nikt cudow nie uczyni do odbudowy Polski potrzeba wielu lat i jeszcze wiecej zmian. A to wszystko moze odbyc sie tylko za sprawa ludzi uczciwych, ktorzy na pierwszym miejscu postawia Ojczyzne i jej obywateli. Tacy tez sa ale nie maja przebicia w tym zlodziejskim i skorumpowanym kraju.

Mam nadzieje, ze kazdy z nas dobrze sie zastanowi na kogo postawi krzyzyk. Tak sam od siebie nie pod wplywem innych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
konto usunięte 2015-03-07 21:39:15
Ostro pojechałaś @bearchen. Nie znałem Cię od tej strony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
bearchen 2015-03-07 22:16:25
Za te dwa niecenzuralne slowa przepraszam, ale zbyt wiele dzieje sie niedobrego w naszej ojczyznie, aby mozna bylo patrzec na to ze stoickim spokojem. Czasem zwyczajnie nerwy puszczaja jak sie na to wszystko patrzy. myslac, jak jest a jak mogloby/powinno byc.

Milego weekendu.


;);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
eintracht 2015-03-08 08:02:28
oh @bearchen jesli moge sie wtracic,
niszczenie i okradanie naszego kraju zaczal tzw,"Bolek"a Komorowski ciagnie
dalej ta nitke,
Taka jest prawda, wiec najwyzszy czas aby obywatele zaczeli myslec.:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-08 11:49:58
"Dostatecznej wiedzy"... Tylko kto ma tą wiedzę przekazać? Tomasz Lis w " Na żywo"?
https://www.youtube.com/watch?v=9_f-axbuI9A
Głosować na obecnie panującego? Gratulacje. Włącz link powyżej i posłuchaj jeszcze raz, albo czegoś się dowiedz...
https://www.youtube.com/watch?v=BztMSCFPexQ
Demokracja jest taka "wspaniała" bo stado baranów głosuje tak, jak ustawi je medialna sitwa.
Dla normalniejszych przesłuchanie kandydata Brauna.
https://www.youtube.com/watch?v=f4yXtCsZ_8E
Większość i tak nawet nie otworzy linków. Ale głosować będą barany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-08 12:02:57 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-08 12:06:17
Przepraszam, nie ten link. Ten jest prawidłowy:
http://niezaleznatelewizja.pl/2015/03/stop-nwo-4-03-2015/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
bearchen 2015-03-08 12:14:09
Masz racje @eintracht.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
sydney 2015-03-08 14:09:57
Jak widac chlopy i barany beda glosowac na Komorowskiego >:-D
I jak Qrwa ma byc dobrze w tej Polsce???

Ludzie opamietajcie sie!!!!!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
daglas 2015-03-08 20:19:35
coraz bardziej urna wyborcza kojarzy mnie się z urną na prochy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
marekmintal 2015-03-09 22:24:58
pisiorko @bearchen, czy ci sie to podoba czy nie , Bronisław Komorowski otrzymał mandat z woli obywateli i należy mu sie odpowiedni szacunek! To Nasz Prezydent!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
Julek 2015-03-10 14:26:14
Całe szczęście, że głosowanie jest tajne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
mlodziezowo 2015-03-10 22:05:05
Naprawdę nie wiem jak można zagłosować na kogokolwiek związanego z POhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Trzeba mieć krótką pamięć (zielona wyspa, ograniczenie biurokracji, podniesienie podatków, podniesienie wieku emerytalnego, afery amber gold, hazardowa, taśmowa, itd. itp.) teraz pchają nas jeszcze w wojnę z Rosją. Szkoda klawiatury na rozpisywanie się. Ci którzy chcą głosować na bronka i tak nie dadzą się przekonać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-11 10:31:22
@Julek, już się wstydzisz swojego wyboru? Jeszcze nie głosowałeś, więc wybierz właściwie, nie tak, jak ustawią Cię media, tylko świadomie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-11 10:35:12
@młodzieżowo, słusznie, nawet poszedłbym dalej, jak można głosować na jakiegokolwiek "funkcjonariusza" partyjnego, który będzie wierny partii która go poparła, a nie Narodowi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
ebi 2015-03-11 12:25:58
Jan na Prezydenta!
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
PR1 2015-03-11 14:42:25
Tylko Bronek, i nie ma co narzekać, bo mamy w Polsce lepiej niż na zielonej wyspie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-11 16:23:41 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-11 16:40:32 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
konto usunięte 2015-03-12 07:54:04
Wybór mamy spory. Ciekawe jaka część naszego społeczeństwa interesuje się tym co kandydaci mają do powiedzenia. Oczywistym jest że część startuje tylko po to żeby nam coś przekazać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
kinia434 2015-03-13 09:40:33
@bearchen..mają jechać do Anglii namawiać młodych do powrotu do Polski ....jedynie chyba po to żeby sobie resztę swoich rzeczy pozabierali ze sobą..
Który z kandydatów jest odpowiedni do objęcia jakże ważnego stanowiska i zaufania społeczności??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-13 18:46:24
Nowe Maxtv:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=ySjKLH7ZD_M

Trochę politycznie i ekonomicznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
zuziagola 2015-03-14 16:41:38
Przecież każdy ma dostęp do podstawowych informacji, programu każdego kandydata. Można na bieżąco śledzić ich wypowiedzi, wizyty na choćby http://beta.videosejm.pl/ i nie będzie niedomówień czy wątpliwości (chociaż tego raczej pewna nie jestem). Wolny kraj, wolny wybór.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
gryf188 2015-03-15 20:35:28
Wygląda na to że tylko ci którzy popierają PiS są jedynymi mądrymi i swiadomymi ludźmi . Nie przyjmują do wiadomości ,że ktoś może mieć inne poglądy które trzeba uszanować. Przeraża mnie ta agresja zwolenników Jarosława .PiS prezydenta miał przez 5 lat . Jakoś nie widzę aby ta prezydentura była gorsza od poprzedniej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-15 22:24:24
@gryf188 co Ty 3,14epszysz? Gdzie tu PIS widzisz? Dla mnie osobiście głosowanie na jakąkolwiek kandydaturę przedstawiciela partii "sejmowej" to idiotyzm, pisałem o tym.
Szanuję wybór każdego, kto myśli, sprawdza i wybiera sam, a nie głosuje w/g sondaży.
Tylko trzeba się"wysilić" i użyć własnego mózgu, a nie TV.
To nie obstawianie koni na wyścigach, tylko budowa naszej przyszłości.
www.1polska.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ...mam pytanie: czy wybory na prezydenta odbędą się w warunkach dostatecznej wiedzy (rozeznania)?
rysio68 2015-03-16 11:38:40 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in