14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

KREDYT na BUDOWĘ domu

GretaXXX 2011-08-25 12:45:41
Witam,
zamierzam zadłużyć się na 20-30 lat biorąc kredyt na budowę domu. Czy ktoś z Was brał może w którymś z limanowskich banków taki kredyt? i może poradzić do którego pukać, a które banki ominąć szerokim łukiem. Może ktoś spłaca juz taki kredyt i może coś więcej powiedzieć, np. na temat wypłacania kolejnych transz, rozliczenia i ubezpieczenia. Jak przebiega sam proces, obsługa. Korzystam z biura finansowego i oni przedstawią mi kilka ofert jednak nie zaszkodzi dowiedzieć się więcej. Z góry wszystkim dziękuję za odp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KREDYT na BUDOWĘ domu
bames 2011-08-25 13:31:44
W obecnej sytuacji gospodarczej branie kredytu na więcej niż 5 lat jest bardzo ryzykowne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KREDYT na BUDOWĘ domu
GretaXXX 2011-08-25 13:41:31
mam tego świadomość ale wiem też, że kwoty 300 tys. Mikołaj mi nie podrzuci, a czasów, w którym te kwotę udałoby nam się uciułać moglibyśmy nie dożyć... z dwojga złego wolę płacic ratę niż "odstępne" za wynajem. Myślę, że takich osób jak ja jest bardzo dużo, dlatego jeśli ktoś z Was ma jakieś spostrzeżenia w temacie jw. to bardzo proszę ... dzięki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KREDYT na BUDOWĘ domu
vercingetorix 2011-08-25 14:51:20
ja bym Ci polecił zapytać Banku DnB Nord, BZ WBK lub Nordea Bank, a w PKO BP może będziesz miał największe szanse ale nie koniecznie to Ci się opłaci:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KREDYT na BUDOWĘ domu
princesa 2011-08-25 15:28:59
Mój brat spłaca w PKO jest bardzo zadowolony, jak po roku spłacania jeszcze mu zabrakło nie było problemu z dobraniem kredytu. Opróżnił się odbiór a jakąś kontrole miał mieć z banku, też nie robili kłopotu z przesunięciem terminu. Ja mam w Getin Banku średnie zadowolenie ale to już przez to, że mąż tylko pracuje i w PKO za mała zdolność nam wyszła :/
W PKO jest pani Wiktorek bardzo kompetentna i sympatyczna pani na pewno odpowie na wszystkie pytania, zrobi symulację kredytową, można wtedy porównywać z innymi bankami. Ja po porównaniu wszystkich symulacji z limanowskich Banków, wybrałam właśnie ten.
Ewentualnie mam namiary do doradcy finansowego, który zajął się naszym kredytem w ciągu 1 miesiąca załatwiliśmy wszystkie formalności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KREDYT na BUDOWĘ domu
kruczy83 2011-08-25 20:52:41
Ja jestem bardzo zadowolony z kredytu w banku BGŻ. Wszystkie formalności załatwiłem szybko i sprawnie w Oddziale w Tymbarku:)Przy wyższej kwocie można ponegocjować warunki cenowe, ostatnio nawet widziałem promocje bez prowizjii:)polecam;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in