14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Klient - persona non grata ?

Stanislaw251032 2018-04-15 09:34:52
Szanowni potencjonalni klienci zakładu fryzjerskiego przy ulicy Zygmunta Augusta na pierwszym piętrze (wejście obok apteki) OMIJAJCIE szerokim łukiem wspomniany zakład. Właścicielka tegoż zakładu jest osobą opryskliwą, nie grzeczną. W godzinach pracy zamyka zakład informując klientów wywieszką o której godzinie będzie otwarty.
Przez trzy razy miałem wątpliwą przyjemność czekania jak właścicielka wróci. Wywieszka informuje ,że zakład będzie czynny o godzinie 12,oo i ja przez trzy razy czekałem 15, 20 a nawet pół godziny po godzinie 12,oo. Po zwróconej uwadze zostałem wyproszony z pomieszczenia I odmówiono mi wykonania usługi. Mam 86 lat.
Na szczęście w Limanowej jest kilka tego typu placówek, gdzie pracują sympatyczne i kulturalne PANIE.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
matti25 2018-04-16 22:49:29
Mam 86 lat- czapki z głów .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
wartownik1 2018-04-17 10:42:22
Panie Stanisławie wszędzie My Emeryci jesteśmy niszczeni albo przez rządzącą gnide Szydło głodowymi waloryzacjami emerytur lub przez wredną fryzjerkę!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
matti25 2018-04-18 21:58:01
@wartownik1
Post nie na czasie, Chyba pisany pół roku temu.A teraz tylko kopiuj - wklej , trochę się zdezaktualizował. Proszę poczytaj , może cos się zmieniło w Rządzie Polskim, ot tak zagwostka dla Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
d6nonac 2018-04-19 09:39:54
co "wartownik" esbecki śmieciu, emeryturę PiS obciął? hahahaha! dobrze ci tak gnido! :D :D :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
wartownik1 2018-04-19 10:24:54
ciapku @matti25 post aktualny bo głodowe waloryzacje emerytur są ustanowione przez gnide Szydło! Obecnie gnida Szydło nadal jest w rządzie bo jest wicepremierem!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
matti25 2018-04-19 23:34:28
Czy TW wartownik1 zna netykietę?
Czy TW wartownik1 rozróżnia czas przeszły od czas teraźniejszego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
Adelajda123 2018-04-23 09:22:17
Najwięcej szkody dla kieszeni emeryta przyniosła poprzednia władza. Uprasza się trolli o kulturę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Klient - persona non grata ?
Mario19 2018-05-09 21:44:30
Panie Stanislaw251032 z całym szacunkiem, ale do tego salonu fryzjerskiego wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Akurat jestem klientem tego zakładu i wspomniana Pani jest bardzo miła, grzeczna i pomocna. Jest to osoba bardzo kompetentna i ma podejście do człowieka. Nigdy nikomu nie odmawia strzyżenia, zawsze proponuje jakąś alternatywną godzinę i informuje dokładnie czy ma czas. Także na drugi raz proszę sobie po prostu zadzwonić, nr telefonu bardzo łatwo można znaleźć w internecie. Skoro Pan potrafi w wieku 86 lat posty dodawać na limanowa.in, to z tym też Pan sobie poradzi ;-) Pozdrawiam i życzę mniej nerwów na przyszłość i więcej spokoju ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in