Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

Karczma nad stawem opinie

Arvena30 2016-05-09 13:24:10
Czy ktoś może w ostatnim czasie był tam na jakimś weselu lub innym przyjęciu? Widziałam opinie z 2013r i ciekawa jestem czy coś się zmieniło bo chcemy wynająć tam salę na imprezę rodzinną jednak jeśli nadal obsługa szwankuje i jedzenie jest niedobre to będę musiała szukać dalej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma nad stawem opinie
takaga 2016-05-10 18:19:37
Mieliśmy tam przyjęcie w kwietniu i nie polecam. Dużo imprez w tym samym czasie a mało obsługi przez co trafiały do nas zimne potrawy lub nawet nie docierały. Cena zdecydowanie za wysoka jak na taką jakość obsługi i dań.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma nad stawem opinie
wartownik 2016-05-11 15:26:19
wielka lipa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma nad stawem opinie
Limka28 2016-05-11 17:34:33
dobrej opinii nie słyszałem, polecam Limka28.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma nad stawem opinie
Zigur 2016-05-14 13:12:16
Tak średnio. Ogólnie organizacja dobra, trochę tłoczono jakoś było, ale to zależy od terminu pewnie, ale generalnie nie jest źle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Karczma nad stawem opinie
Antonia 2018-06-04 21:14:53
Masakra, byliśmy uzgodnić pewne rzeczy i dramat, kobieta która przedstawiła się za właścicielkę i z nami rozmawiała, wygladała ładnie to ujmę mało apetycznie. Druga sprawa jest bardzo kobietą zmienną w rozmowie na co jestem bardzo wrażliwa. Brak profesjonalizmu przy ustalaniu daty, rozmowa o pieniądzach mało konkretów i brak pracy z kalendarzem. Jak dla mnie porażka przy prowadzeniu interesu. Miejsce bardziej podobne do gospodaarstwa agroturystycznego niż karczmy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in