6°   dziś 7°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
1205

Hyde Park

Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?

axll21 2014-05-06 17:32:42
Witam wszystkich. Zastanawiam się nad opuszczeniem Netii na rzecz innego dostawcy internetu. Czy jakaś firma z Limanowej lub okolic jest w stanie zaproponować internet szybszy niż 10MBit/s z wysokim uploadem wyższym niż 3 Mbit/s? Obecnie posiadam Netie 10Mbit/s z uploadem 1Mbit/s co mnie nie satysfakcjonuje. Zależy mi tutaj na opiniach osób korzystających z usług jakichś lokalnych dostawców internetu, które mogą poświadczyć o jakości takiego internetu. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
lokator 2014-05-06 18:28:03
a ja proszę o pomoc może ktoś wie jaki internet może dzialac w miejscowości Koszary:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
Piotrowsky 2014-06-11 13:53:48
Ja mam Netię i nie narzekam. Myślę, że warto powalczyć na infolinii ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
Arwen 2014-06-11 15:59:45
Radiówki chodzą źle w Limanowej, szczególnie jak jest brzydka pogoda, jednak najlepiej niestety śmiga neostrada, tak że przemyśl dobrze decyzję, bo szkoda twoich nerwów, a na infoliniach zwykle siedzą niekompetentne osoby które pieprzą wyuczone formułki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
edi60 2014-06-11 19:10:39
jak mam cos radzic to powiem jeżeli masz możliwość stałego lacza internetowego tzn za pomocą kabla linii telefonicznej to na taki się decyduj bo wszelkie radiowe czy tez mobilne maja wady swoje =radiowe zaleznosc od pogody ,mobilne to ograniczenie transferu bo przy cenie 50zl jest tylko od 5GB do 7GB a to stanowczo za mało jeżeli masz zamiar sciagac filmy piosenki możesz te 5GB wykorzystać wciagu tygodnia i jak będziesz chciał mieć dalej internet musisz dokupywać następne transfery i to wciągu miesiąca zrobi sume do 100zl Wiele ludzi którzy się decydują na internet na te ilości transferu wogole nie zwracają uwagi a to jest podstawowy błąd później jesteś zmuszony ograniczyć korzystanie z internetu bądź placic jak za woły
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
edi60 2014-06-11 19:22:43
mam program który liczy ilość transferu i powiem ci ze średnio zzuzywamy wciągu miesiąca od 50GB do 80GB swoja droga to korzystaja ztego internetu 3 osoby wiec latwo obliczyć ze średnio 20GB na jedna osobe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
edi60 2014-06-11 19:31:41
jak masz 10MB I 3mb uploadu to nie rozumie po co wyższego szukasz Polsat proponuje wysoka predkosc ale jakie detale techniczne sa to nie wiem dokładnie zwróć tylko na limitowana ilość transferu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
edi60 2014-06-11 19:35:10
ja mam predosc 10MB i korzysta ztej predkosci naraz jednocześnie 3 osoby i chula bez zastrzezen www.speedtest.pl mierza predkosc tym programem i zadnego spadku predkosci niemamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
AwM 2014-06-11 20:05:10
W okolicy nic z szybszym uploadem raczej nie znajdziesz. To jest niestety wąskie gardło, które jednak 99% ludzi wystarcza. Polecam neostradę, bo przez 2 lata użytkowania były tylko sporadyczne problemy z pingiem wieczorami. 99% czasu mam do dyspozycji pełną przepustowość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
GretaXXX 2014-06-17 08:19:41
Witam, mieszkam w okolicy Limanowej (terytorialnie to Siekierczyna)miejscowość Raszówki, prawie żaden mobilny internet u mnie nie działa (polsat i plus wcale, era, play i aero tylko w jednym miejscu w domu i to bardzo słabo). Proszę o radę jaki internet polecacie (z mobilnymi dam sobie spokój bo musiałabym stać na balkonie z laptopem)jakie jest wasze zdanie o telebeskid czy to jest coś warte czy alternatywą jest tylko kabel z orange czy netii?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
a2z 2014-06-19 00:56:51
Zerknij tu => http://airplusn.pl/index.php/cennik lub Telbeskid
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
AirplusN 2014-06-19 09:46:22
Witam

Cennik na stronce jest nie aktualny (nowy pojawi się w najbliższych dniach). Obecne wygląda to tak:
download/upload-->>Cena
3Mb/1Mb -->> 39zł
6Mb/1Mb -->> 49zł
9Mb/2Mb -->> 59zł
12Mb/2Mb -->> 69zł

W ofercie są również łącza symetryczne do 100Mb/100Mb

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
Arwen 2014-06-19 13:19:33
Radiówka odbiera dziadowsko, jak jest ładna pogoda to owszem dobrze, ale podczas niepogody bardzo źle, tak że pozostaje na kablu neostrada, teraz już przestali lecieć w h... i dość dobrze działa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki internet od lokalnych dostawców polecacie?
AirplusN 2014-06-19 19:36:01
Niestety pogoda (poza intensywną burzą z piorunami) nie ma wpływu na jakość połączenia. Wbrew pozorom to stare 20-letnie kable, poprzerywane, łączone byle jak, są podatne na warunki pogodowe.

Poniżej mała próbka łącza na odległości 4,2km (do sektora nie p2p)
http://www.speedtest.pl/test/76094664
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in