7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Jaka siec wybrac??

konto usunięte 2011-03-30 09:22:10
Ja polecam play. Mająć telefon na kartę jest wiele promocji w tym 600 smsów za 6 zeta (podobnie jak w orange) tylko tutaj masz do wszystkich sieci smsy nie tylko do orange:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
AwM 2011-03-30 10:04:05
candy - ale za to nikt do Ciebie nie napisze, bo będzie za drogo. W Heyah jest fajnie, bo smsy w sieci są za darmo, poza sieć chyba 11gr (mówię o karcie). Rozmowy 29gr. Ale przeniosłem się na orange, bo nikogo nie da się przekonać, że bardziej opłaca się iść do Heyah. A no i jeszcze internet 2gr za 100kb, super cena!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
sharley 2011-03-30 11:35:43
Ostatnio zmieniłem Orange na Play i jestem zadowolony. Polecam Play.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
konto usunięte 2011-03-30 13:41:01
najtaniej jest w Play a najdrożej w Orange, obsługa klienta kuleje u wszystkich operatorów bez wyjątku, więc wybór jest chyba oczywisty...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
konto usunięte 2011-03-30 14:10:39
Moim zdaniem Heyah lub Play, zalezy w ktorej sieci masz wiecej znajomych (pewnie Play). Sam korzystam z Heyah, prawie od samego wejscia tego operatora na rynek i nie mam prawie zadnych uwag odnosnie dzialania tej sieci, cen, a takze np. zasiegu (analogicznego w calej PTC). Limanowa i okolice opanowane sa jednak przez Orange i tu niestety nie bedzie szybko rewolucji - "Bo wszyscy tak maja". Jezeli chodzi o inne miasta i miejscowosci, sytuacja przedstawia sie bardziej zroznicowanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
KaKropka 2011-03-30 18:18:02
Zastanów się do czego Ci potrzebny telefon, ile mniej więcej dzwonisz, ile wysyłasz smsów, czy potrzebujesz nowego telefonu z funkcjami, których nie będziesz wykorzystywał.
To powinno Ci pomóc zdecydować czy lepszy będzie abonament czy prepaid. Prepaid w Play ma taki plus, że raz doładowany zachowuje ważność przez rok (w innych sieciach musisz doładować co 3 miesiące)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
tutamka 2011-03-30 18:44:30
zdecydowanie polecam PLAY.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
AwM 2011-03-30 20:13:14
W Heyah ciekawie jest z internetem. Otóż zachowuje on ważność do czasu zablokowania połączeń przychodzących. Mam na koncie w tej chwili 2 zł i jeśli tylko chcę, mogę przerzucić kartę heyah do telefonu (używam orange) i korzystać z prawie taniego internetu. Środki nie przepadają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
dream78 2011-04-05 17:12:53
Oh... cieżkie pytanie... a powiedź na czym tobie najbardziej zalezy?
w której sieci masz najwięcej znajomych? czy uganiasz za ostatnimi
nowinkami technologicznymi? czy zalezy Ci na pakietach dla stalych
klientów? każdą sieć coś wyróznia, np. Orange ubezpieczenie... Era
pracuje nad infrastrukturą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
12lp 2011-04-05 18:59:27
tylko simplus:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
dream78 2011-04-07 15:39:36
@lp, a czemu tylko simplus? slabo zorientowany jestem w ofertach...
Jak u nich z pakietami minut dla nowych? czy juz wprowadzili
ubezpieczenie o którym pisałem wcześniej? jak z ofertą telefonów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
zigu007 2011-04-17 09:57:26
Ja mam Orange, ale z chęcią przeszedł bym do Playa. Jest tylko jeden mankament, wszyscy znajomi mają Orange i dzwonienie do mnie i smsownie kosztowało by ich majątek :P
Orange kiedyś miało fajne promocje abonamentowe i w miksie a teraz ma coraz gorsze :/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
naatalinkaa 2011-04-17 09:59:32
Ja też mam Play i jestem zadowolona, przynajmniej w mojej wiosce z siecia nie ma problemu:P
ale heyah tez podobno ma bardzo fajną ofertę na karte
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
konto usunięte 2011-04-17 13:07:58
Mam Play Mixtura, jestem zadowolona.Ostatnio przedłużałam umowę , ale przez internet.... tam są lepsze promocje niż w salonie,, i zasięg nie szwankuje:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
qwertyuiop 2011-04-18 08:00:42
polecam play B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka siec wybrac??
marcel 2016-03-29 19:23:01

Jaką sieć komórkową polecacie?? Tzn. która obecnie ma najlepsze promocje na karte lub abonament ??

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in