10°   dziś 14°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?

jusa 2015-07-25 23:19:13
Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza? Macie w ogóle jakieś doświadczenie z tego typu firmami?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
malin1 2015-07-30 23:34:03
Ro temu mieliśmy wypadek. Wtedy pomogła nam firma EuCO. Są naprawdę świetni. Zadzwoń do nich u umów się z agentem. Jak ci coś nie przypasi to możesz iść do innej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
na44 2015-08-16 00:18:11
A jakie pobierają wynagrodzenie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
limka3 2015-08-27 21:39:37
EuCo pobiera wynagrodzenie z dołu. Czyli jak odzyskają odszkodowanie, to pobierają sobie jakiś procent wskazany w umowie. A jak nie odzyskają to nic nie płacisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Ania1234 2015-12-14 12:55:37
Osobiście, korzystałem z usług Kancelarii Odszkodowawczej Guarda. Polecam ten zespół, wyegzekwowali duże odszkodowanie, dodatkowo powalczyli o zadośćuczynienie.
Zaletą która zdecydowała o wyborze tej kancelarii był system wynagrodzenia (system procentowy od wygranej sprawy)
Polecam !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Ksawery78 2016-01-12 17:57:00
ja korzystałem i korzystam nadal w kolejnej sprawie z http://slaskodszkodowania.pl - jest to oddział dużej polskiej firmy, nie żadnej spółki z o.o. (99% przekrętów które są do znalezienia w necie w kwesti odszkodowań to właśnie spółeczki z o.o.).
W kwestii prawnych brak zastrzeżeń, w sensie jakośc obsługi - wysoki standard.
Warunki: bardzo dobre, rynkowe prowizje a przy tym korzystne zapisy w umowie (m.in. reprezentacja sądowa i wszystkie koszty na ich barkach nawet przy przegranej).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Urbanyo 2016-01-22 11:58:47
Ja z kolei skorzystałem z usług Votum, bo mi siostra polecała, a wcześniej zajmowali się jej sprawą. Skończyło się po mojej myśli, kasa satysfakcjonująca, więc dla mnie ok. Tu artykuł na temat tego, w jaki sposób działają: https://votum-sa.pl/wiedza/faq/na-czym-polega-pomoc-w-uzyskaniu-odszkodowania/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
KWojdylo 2016-03-17 09:26:37
Warto udać się do dobrej firmy o dużej renomie, która istnieje już długo na rynku. Warto przeczytać o jej osiągnięciach. Ja po utracie ojca w wypadku trafiłam po długich poszukiwaniach i czytaniu opinii do Auxilii. Dzięki nim nie straszna była batalia w sądzie i nie przerażały mnie już koszty postępowania, bo zostałam zapewniona, że gdy nie ma wygranej to nie ma zapłaty. Otrzymywałam informacje o postępach w sprawie i w rezultacie uzyskali dla mnie na drodze sądowej satysfakcjonujące kwoty. Jeżeli ktoś szuka dobrej firmy, to polecam jako była klientka - ja też kiedyś szukałam i takie opinie były dla mnie ważne. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
d6nonac 2016-03-17 10:41:46
nie daj się naciągać na korzystanie z tego typu "firm", to zwykli naciągacze. ich praca polega na pośredniczeniu między Tobą a wynajętym przez nich adwokatem za co zdarza się im pobierać nawet 35% wysokości uzyskanego świadczenia. znajdź samemu dobrego adwokata, sporządzi odpowiednie pismo do ubezpieczyciela i jeśli to nie przyniesie oczekiwanego skutku będziecie "walczyć" w sądzie. za dużo mniejsze pieniądze!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
jkrzyzan 2016-04-22 11:15:18
Ja mogę polecić kancelarię Advoco z Warszawy. Zajmują się praktycznie wszystkim- załatwiają wszelkie formalności związane z ubezpieczycielem i sądem. Kiedy moja siostra miała poważny wypadek prawie 3 lata temu to zwróciliśmy się do nich i nie żałujemy. Mogliśmy się nią zająć bez przejmowania się papierami i bieganiem na rozprawy itd. No i wyegzekwowali dla nas o wiele wyższe odszkodowanie niż byśmy dostali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
konto usunięte 2016-04-29 21:10:29
U nas świetnie sprawdziła się firma EuCO i myślę, że najlepiej im zaufać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
namdu 2016-05-12 08:55:42
Spróbuj tutaj -> http://samorajbiedulski.pl ; Mi bardzo pomogli ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
KWojdylo 2016-08-08 14:42:10
Nie słuchaj ich - tak jasne - pośredniczenie między adwokatem - tyle, że adwokat jak go sobie wynajmiesz sama, to nie zagwarantuje Ci niczego, a tak jak dla przykładu Auxilia daje pisemną gwarancję, że wygra tyla a tyle a ile z tego wezmą, jeżeli Ci to odpowiada to podpisujesz umowę, a jeżeli nie to nie - Twój wybór - nie ma nic w ciemno, żadnych kotów w worku, oni się muszą wywiązać ze swojej części umowy, a Ty nie musisz robić dosłownie nic - czasem stawiasz się na rozprawie, mówisz jak jest i tyle, a odszkodowanie bez problemu Ci wywalczą. Oczywiście są różne firmy i można trafić też w bajorko, ale jak się pójdzie do firmy z doświadczeniem i pozytywnymi opiniami, to można wiele zyskać. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
konto usunięte 2016-08-29 22:54:31
EuCO jest najlepsze. Nie pobierają opłat wstępnych. Poza tym są solidni. Ja ich polecam. Mi pomogli kilka lat temu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Elkowy 2017-06-01 00:32:21
Która firma jest najlepsza ? Jest wiele dobrych firm, mi pomogła firma Poena. Zadowolona jestem z ich profesjonalnego podejścia do klienta i szybkiej realizacji sprawy. Firma bardzo szybko odzyskała kwotę, o którą moje odszkodowanie było zaniżone a nawet chyba aż nad to. Spełnili wszystkie moje oczekiwania swoją efektowną pracą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
ja90ryba 2017-06-06 22:45:41
Z odzyskiwaniem odszkodowania po wypadku to czasami bywa naprawdę ciężko. Ja to wiedziałem, że po wypadku to o jakiekolwiek pieniądze będę walczył za pomocą prawa i z prawnikiem u boku. Jak się nie ma takiego wsparcia to łatwo można dostać od ubezpieczyciela, że tak powiem, co łaska... Z polecenia kumpla miałem kontakt do kancelarii Lexa (kancelarialexa.pl). Spisali się bez zarzutu. Przede wszystkim szybka obsługa, wypłacono mi ponad 200 tyś odszkodowania, a na początku miało być niecałe 100...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Kuba1989 2017-09-27 07:20:56
Moja sytuacja była bardzo trudna, bo ubiegałem się o odszkodowanie ze zdarzenia, którego sprawca był nieznany. Dużo kancelarii odmawiało, albo zasypywało mnie jakimiś papierami, sam nie wiedziałem co z tym zrobić. Jasno i uczciwie podeszli do mnie ludzie z kancelarii odszkodowawczej ADVOCO. Chociaż moja sytuacja była nie do pozazdroszczenia, to jednak cieszę się, że mogłem współpracować z tymi ludźmi, bo przywracają wiarę w człowieka, naprawde.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Marky11 2017-09-29 22:20:34
Witam. Szukam firmę która uzyska odszkodowanie za zbiorowy wypadek w pracy w szwecji. Katastrofa budowlana, zawalenie wiaduktu podczas betonowania. Info na marky@onet.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
Bernus 2018-01-12 14:14:58
Ja mogę śmiało polecić firmę Wokanda. Dzięki nim odzyskałem swoje pieniądze z racji kradzieży w mieszkaniu. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić pełnej kwoty, pomimo tego, że były ku temu podstawy. Skontaktowałem się ze specjalistami i wszytko udało się załatwić w krótkim czasie. Na http://wokanda.org.pl/ można poczytać więcej na temat wypłaty ubezpieczeń.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
olga78 2018-02-24 20:29:51
Zdecydowanie Europejskie Centrum Odszkodowań. Oni faktycznie pomagają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
konto usunięte 2018-03-02 19:18:46
http://med-legal.pl - Polecam jak dla mnie najlepsza firma tego typu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
ania23755 2018-05-24 20:20:03
Partner-kancelaria, polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
paola7 2018-05-24 21:55:23
Sprawdziłaś ich?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
ania23755 2018-05-24 22:08:50
Reprezentowali mnie po kolizji drogowej nie z mojej winy. Odszkodowanie otrzymałam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
miki789 2018-06-11 13:33:55
Mogę pochwalić speców od odszkodowań z biura Merces -merces-odszkodowania.pl. Trafilam do nich pocztą pantoflową, bo koleżance pomogli z odszkodowaniem. U mnie to historia była taka, że straciłam brata w wypadku samochodowym. To była głośna sprawa, bo był większy karambol na A4 wtedy. Mimo że wydarzenie miało miejsce już ponad dekadę wstecz to cały czas zadośćuczynienie dla rodziny (a jestem jego jedyna rodziną) było możliwe do uzyskania i faktycznie takie pieniadze mi zasądzono niedawno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
t0pkek 2018-06-29 09:36:46
Może opowiem nie o najlepszej, ale o NAJGORSZEJ!!!!!!!!
Miałam nieprzyjemność kontaktować się z firmą Beker Polska bardzo nieprofesjonalni, próbowali mnie naciągnąć i zarobić ogromne pieniądze!!!!! ...precz oszutsom!!!!:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
tomasz1980 2018-10-10 20:47:00
Oszustom? A w jaki sposób niby chceli Cię oszukać? Moje doświadczenie z nimi wygląda zgoła inaczej i dwukrotnie byłem zadowolony z kasy, którą dostałem za szkodę moją i żony więc jestem ciekaw skąd ten hejt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
OEPolisaPlus 2018-11-16 01:03:56
Witam,
Czy chodzi o odszkodowanie z OC i AC? Roszczeń z tego tutułu można dochodzić nawet do 3 lat wstecz od zdarzenia. Serdecznie zapraszam do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia.
Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
miki789 2019-01-18 11:15:18
Ja miałam mega prostą sprawę więc pomyślałam, że skoro tak to podzwonię i wybiorę najlepszą ofertę. Tyle ściem co się nasłuchałam to do końca życia mi styknie. Jak tylko usłyszeli jakie były okoliczności to każdy od razu mi chciał umowę wciskać bylebym ja podpisała bo wiedzieli, że jest łatwa kasa do zrobienia. Więc też od ręki poszły bajki, że za taki podstawowy wypadek to na rękę 4-5 tyś dostanę i wszystko pyknie w 3 miesiące. Tak już po 3 telefonie nawet zaczęłam w to wierzyć Jakoś wpadłam na Facebooka SOS BPHC, napisałam za jakiś czas był telefon i muszę przyznać, żę było bez czarowania i mydlenia mi oczu, wciskania umowy- mega uczciwie mi od razu powiedzieli szczerze i do rzeczy na co mogę liczyć i nie obiecywali mega kasy na jutro tylko co najważniejsze powiedzieli naprawdę jak to wygląda i tak też było.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
agata881 2019-10-03 22:52:04
Witam. Ja juz zwróciłam sie do kancelarii Voxveritas na tylko u mnie jest sytuacja taka, że siostra ma uraz czterokończynowy wskutek wypadku komunikacyjnego. Wywalczą odszkodowanie w wysokości 3mln złotych. Bardzo dobry kontakt z osobami z kancelarii, pomocni. Zresztą pracują tutaj osoby wyspecjalizowane w pomocy osobom po wypadkach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
d6nonac 2019-10-09 19:11:48
a myślałem że płatne trolle są tylko u brejzy... a tu proszę; brenda88, agata881.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
andrzej_w 2019-11-19 16:36:30
Ja mam doświadczenie z 2 firmami ale tylko jedną mogę polecić z czystym sumieniem: funduszodszkodowan.pl Bardzo profesjonalne podejście, od razu widać, że mają duże doświadczenie i nie obiecują gruszek na wierzbie, ale też nie ma ŻADNEGO ryzyka, bo za nic nie płacimy! Ekspertyza i rozpatrzenie sprawy są zupełnie darmowe, decyzję dostałem też bardzo szybko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
roberto1998 2020-02-03 11:08:42
Dzień dobry, niedawno zakończyła się moja sprawa. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług. Firma pokierowała bardzo sprawnie całą procedurą, cały czas byliśmy w kontakcie z osobą prowadzącą moją sprawę. Na pewno sam nie uzyskałbym takiej kwoty odszkodowania. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
alsta 2020-02-23 21:35:21
Przeczytałem wiele z powyższych porad dotyczących wyboru firmy odszkodowawczej. Po pierwsze jeżeli chodzi o wybór takiej firmy to ja kierowałbym się rekomendacjami przyjaciół, którzy już zakończyli swoją sprawę o odszkodowanie za wypadek. Po drugie, wybrałbym taką kancelarię odszkodowawczą, która istnieje na rynku ponad 10 lat. Po trzecie - najistotniejsze, aby firma miała własnego radcę prawnego od odszkodowań, ewentualnie adwokata. Porada mecenas musi być w cenie, jak i jego obsługa w Sądzie. Jak postawiłem na kdro.pl - jest to kancelaria odszkodowawcza z Wrocławia - https://www.kdro.pl , która spełnia wszystkie te warunki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
kaziaoczko 2020-07-16 19:27:16
no właśnie, a czy może ktoś polecić jakiegoś konkretnego prawnika z Limanowej który jest dobry w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych ?. wypłacili mi 1800 zł a kosztorys niezależnego rzeczoznawcy opiewa na prawie 8000 zł. Firmy oszkodowawcze proponują góra 2 tys za odkup. Dlatego jak możecie to polećcie kogoś skutecznego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
betakancelaria 2021-08-14 09:15:12
Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie.

Specjalizujemy się w pomocy prawnej w kwestii odszkodowań, działamy na terenie całego kraju. Bezpłatnie zweryfikujemy każdą sprawę. Pokrywamy za Klienta wszystkie koszty na etapie drogi sądowej i przed sądowej. Nie pobieramy wynagrodzenia z góry. Nasi Klienci niczym nie ryzykują ponieważ wszystkie koszty prowadzenia sprawy bierzemy na siebie. Naszych pracowników ce...e, bardzo wysoka kultura osobista, doświadczenie, kompetencja i zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę. Najważniejsze jest dla na dobro klienta, dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

Zapraszam.

https://betaodszkodowania.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in