Sobota, 21 maja
Jan, Wiktor, Tymoteusz, Kryspin, Walenty, Monika
1137

Hyde Park

Jaka drukarnia jest najlepsza?

Polećcie jakąś dobrą drukarnię, gdzie można zamówić materiały reklamowe, także wielkoformatowe banery. Chciałabym, żeby były solidnie wykonane i na dobrej jakości materiałach. Znacie coś?
RE: Jaka drukarnia jest najlepsza?
MM z siedzibą przy Leśnej.
Ewentualnie możesz popatrzeć na ceny w drukach internetowych ponieważ zwykle jest o wiele taniej. Na przykład w Openprincie: http://www.openprint.pl/ . Od jakiegoś czasu zresztą zamawiam tam ulotki do swojej firmy. Ceny niskie ( im więcej zamawiasz tym jest taniej). Sama jakość wydruku również bardzo dobra. Nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń tak więc możesz śmiało do nich zadzwonić. Goście są ogarnięci i na pewno wszystko powinni Ci wytłumaczyć.
Zamówienia zawsze przychodzą na czas ( chociaż muszę przyznać,że raz zdarzyło im się lekkie przesunięcie...).
Ja też uważam, że najlepiej takie materiały zamawiać przez Internet
Kolejny, który zarejestrował się po to, by odkopać 2 stare tematu i zareklamować jakąś swoją drukarnię. Jak chcesz reklamę, to zapłać.

Nienawidzę, jak ktoś na forum w taki sposób pakuje hamsko reklamę, to mają być polecenia, a nie reklamy...
ja zamawiam przez internet i jest spoko
Ja używam laserowej i bardzo osbie chwalę. Nie musze co chwilę wymieniać tuszu no i drukuje zdecydowanie szybciej niż moja poprzednia atramentowa.
Czy jakaś drukarka laserowa, kolorowa jest w stanie osiągnąć podobną jakość wydruku, jak w drukarniach komercyjnych. Np przy wydruku wizytówek, ulotek, katalogów itd.
To wszystko zależy, co rozumiesz przez pojęcie "najlepsza drukarnia". Ja od kilku lat korzystam z usług drukarni online. Zwykle z tej: https://drukgamma.pl/ ale też i z kilku innych. W moim przypadku głównie chodzi o szybkość realizacji i cenę. Potrzebuję szybko, tanio i tak, jak na projekcie. I to właśnie otrzymuję w drukarni Gamma. Drukuję u nich duże ilości plakatów i ulotek, więc tylko w tym obszarze mogę się wypowiadać. Jak masz jakieś pytania, to pisz śmiało.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in