Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1205

Hyde Park

Jaka drukarnia jest najlepsza?

konto usunięte 2014-11-26 10:32:01
Polećcie jakąś dobrą drukarnię, gdzie można zamówić materiały reklamowe, także wielkoformatowe banery. Chciałabym, żeby były solidnie wykonane i na dobrej jakości materiałach. Znacie coś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
d6nonac 2014-11-26 11:32:28
MM z siedzibą przy Leśnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
konto usunięte 2014-11-26 13:44:34
Ewentualnie możesz popatrzeć na ceny w drukach internetowych ponieważ zwykle jest o wiele taniej. Na przykład w Openprincie: http://www.openprint.pl/ . Od jakiegoś czasu zresztą zamawiam tam ulotki do swojej firmy. Ceny niskie ( im więcej zamawiasz tym jest taniej). Sama jakość wydruku również bardzo dobra. Nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń tak więc możesz śmiało do nich zadzwonić. Goście są ogarnięci i na pewno wszystko powinni Ci wytłumaczyć.
Zamówienia zawsze przychodzą na czas ( chociaż muszę przyznać,że raz zdarzyło im się lekkie przesunięcie...).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
gandi 2014-12-08 11:51:50
Ja też uważam, że najlepiej takie materiały zamawiać przez Internet
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
djdeejay 2015-04-16 18:12:37
Kolejny, który zarejestrował się po to, by odkopać 2 stare tematu i zareklamować jakąś swoją drukarnię. Jak chcesz reklamę, to zapłać.

Nienawidzę, jak ktoś na forum w taki sposób pakuje hamsko reklamę, to mają być polecenia, a nie reklamy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
trytytka 2017-09-05 12:30:08
ja zamawiam przez internet i jest spoko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
Wera012 2017-09-26 15:25:01
Ja używam laserowej i bardzo osbie chwalę. Nie musze co chwilę wymieniać tuszu no i drukuje zdecydowanie szybciej niż moja poprzednia atramentowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaka drukarnia jest najlepsza?
zwen 2021-06-16 09:42:19
Czy jakaś drukarka laserowa, kolorowa jest w stanie osiągnąć podobną jakość wydruku, jak w drukarniach komercyjnych. Np przy wydruku wizytówek, ulotek, katalogów itd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in