Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?

boss1 2009-12-11 12:40:52
a przy okazji może znacie jakąś fachową firmę budowlaną?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?
konto usunięte 2009-12-11 17:56:29
Wszystko było jakies 6 miesiecy z uprawomocnieniami.Ale ja składałem Papiery 2lata temu tak ze teraz moze byc inaczej.Zajrzyj do starostwa Oni Ci tam wszystko Powiedza bo sa tam Ludzie wporzadku.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?
konto usunięte 2009-12-12 12:31:24
Ja na pozwolenie z zagospodarowaniem czekałem stosunkowo krótko bo niecałe 1,5 roku!!! Ale są małe plusy bo można "dorobić" troszkę kasy. Np. Pani Monika ma korzystne lokaty......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?
wolny 2009-12-14 22:53:58
To zalezy ile masz....wiesz czego i wiesz komu dac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?
klaczu 2009-12-18 19:21:04
po złożeniu wszystkich kompletnych dokumentów do starostwa maksymalnie trwa to 65 dni ( taki mają czas ustawowy)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?
asap 2015-04-18 11:00:19
To też zależy z jakiego etapu startujesz - czy masz już gotową działkę budowlaną czy musisz ją na przykład odrolnić albo odlesić (ściąga o co chodzi: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/dzialki-budowlane-odrolnienie-odlesienie). Wtedy musisz jeszcze trochę pochodzić do gminy z papierkami i zalątwić najpierw odlesianie czy też odralnianie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ILE TRZEBA CZEKAĆ W STAROSTWIE NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ?
marek1989 2016-12-15 15:09:01
Czas oczekiwania może być różny. Zazwyczaj trwa to około 3 miesięcy. Natomiast co do reszty formalności, to bardzo fajny filmik na ten temat obejrzysz tutaj - https://www.extradom.pl/porada-0D5b0000037NqprCAC Wszystko masz tam opisane i podpowiedziane krok po kroku. Powodzenia w budowie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in