Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Foksal w Mszanie Dolnej..

jan80 2011-01-14 20:11:28
Hej;-) planuje wesele w Foksalu? Bardzo proszę o opinie zwłaszcza tych którzy mieli tam wesele lub byli na weselu. Z góry wielkie dzieki:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
KAS 2011-01-14 20:27:50
ja byłam tam na weselu oraz zamawiałam u nich catering bardzo sobie chwalę wszystko wesele świetne a jedzenie pyszne właścicielka bardzo miła:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
zara0 2011-01-15 11:39:17
Tak się składa że ten właściciel Foksalu to mój kumpel i jest tam bardzo fajnie jedzenie napoje wódka Finlandia bardzo pyszne jest wszystko ja polecam:
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
konto usunięte 2011-01-15 18:07:43
Warto ... wesele w Foksalu jest warte każdych pieniędzy !!! Żaden lokal w okolicy nie może się z nim równac !!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
fiolekkk 2011-01-16 04:49:11
Byłam tam na iprezie firmowej na początku działalności tej restauracjidomu weselnego. Wystrój owszem fajny, ale jedzenia gorszego niz tam wtedy to nie jadłam.. Owszem byłam tylko gosciem i nie ustalałam menu, ale impreze pod tym względem będę pamietać jako klapę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
malysz 2011-01-16 11:29:48
to miej pretensje do tych ktorzy zamawiali jedzenie! zamówili gówno i gówno dostaliście
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
fiolekkk 2011-01-17 18:55:47
Nie chodzi o to, że ktoś źle zamówił, bo zapewne chcieli dobrze.. Nie wiem tylko czy nie degustowali ich kuchni wczesniej nim zdecydowali się na wynajęcie tego lokalu? Przez cały wieczór było chyba z 5 gorących dań i niczego nie zjadłam więcej niż łyżke. Coś chyba w tym jest, że było po prostu nie dobre! A Ty malysz jak wypowiadasz sie na forum publicznym to na język zważaj, bo wiochą zalatujesz..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
zuzka34 2011-05-05 09:47:08
Zgadzam się jedzenie w foksalu wcale nie jest super!! owszem było kilka smacznych rzeczy, większość niedogotowanych, przesolonych fujjjjjjjjjjjjjjjj, nadrabiają obsługą oraz wystrojem sali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
STIF131 2011-05-05 11:18:01
Byłem w sierpniu w tamtym roku na weselu i na poprawinach w FOKSALU i uważam , że jest tam wspaniale ...
Miła i dystyngowana obsługa kelnerska , jedzenie wyśmienite , pomysłowy wystrój lokalu ,
duży parking dla gości weselnych , za lokalem jest piękny ogród z ławeczkami i oczkiem wodnym , gdzie można usiąść a para młoda może zrobić piękne fotki w plenerze .
Nie mam nic do zarzucenia , polecam wszystkim , bo naprawdę warto :):):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
ilcia 2011-05-05 11:32:42
Ja również byłam tam na weselu i poprawinach i uważam, że było ok. Obsługa bardzo dobra,szybko podane jedzenie, ładny wystrój sali, duży parkiet( nie jest ślisko ) :D Jeżeli chodzi o samo jedzenie to zależy jakie menu jest ustalone, ja akurat nie narzekałam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
pszczola 2011-05-06 19:11:17
Byłam tam na weselu na początku maja i moje wrażenia są baardzo pozytywne , mimo że jestem z natury wybrednym gościem. Piękny wystrój, duży parkiet(nieśliski), dla państwa młodych limuzyna gratis wliczona w cenę za wesele.
Jesli chodzi o jedzenie to zależy jak dla kogo ale nie mogłam wyjść z zachwytu-nietłuste, delkiatne, pyszne. Zazwyczaj u nas w lokalach robią potrawy jednak regionalne i tłuste-tam nie znajdziez takiego ciężkostrawnego dziadostwa:) Ciasta pyszne, wódka dobrej jakości (Finlandia i Pan Tadeusz), sala obszerna nie ma zaduchu i nie jest gorąco. Na górnej płycie podgląd z kamery na salę, co też jest wielkim plusem. Obsługa młoda ale fachowa, czysto i pachnąco :) Gorąco polecam lokal, elegancko i z klasą :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
pszczola 2011-05-06 19:18:44
fiołek a Ty to widać że lubisz kuchnię regionalną skoro twierdzisz że "FOKSAL" ma niedobre jedzenie- inne niż wszędzie nie oznacza złe. W tym wypadku "FOKSAL" naprawdę jest górą nad pozostałymi karczmami itp. A przede wszystkim jedzenie nie kipi nieapetycznie na stołach tylko cały czas kelnerzy zasuwają z gorącymi daniami do stolików a nie trzymają zimnych mięs i przekąsek na stołach jak w innych domach weselnych. Takim sposobem jest czysto, smacznie i jedzenie się nie marnuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
ana7 2011-05-20 21:36:47
Zuzka to może ty na ładnym haju już byłaś że wszystko wydawało ci się przesolone.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
bonnie 2011-05-20 22:20:05
Lokal rzeczywiście jest bardzo elegancki, obsługa szkolona przez gościa z Wierzynka, ładny ogród. Bardzo fajnie się tam tańczy, bo pomieszczenie jest ogromne i dobrze klimatyzowane. Jedyny minus to nagłośnienie. Jest fatalne, dzwięki rozlatują się we wszystkie strony, słów nie da się zrozumieć, bardzo dudni. Tyle że po kilku głębszych nie przeszkadza to już tak bardzo. Ogólnie badzo dobre miejsce na wesele.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
semos 2011-06-20 19:36:14
orientujecie się jaka jest cena od osoby za wesele w FOKSALU?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
semos 2011-06-20 19:36:18
orientujecie się jaka jest cena od osoby za wesele w FOKSALU?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
Admin21 2012-02-06 09:09:26
A może konkurencja dla Foksalu

Sting - nowy lokal w Mszanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
slubnagoraczka 2014-12-14 15:08:56
Chciałabym odświeżyć wątek :)

Co uważacie na dzień dzisiejszy o tym lokalu? Ja byłam tam na weselu rok temu i powiem szczerze, że jedyną rzeczą która mnie zniechęciła to podłoga w sali tanecznej, która była jak gdyby antypoślizgowa. Wiadomo, to dobrze, jeśli nie ma "lodowiska" pod nogami, ale jak dla mnie to była druga skrajność. Czy coś się zmieniło? Bo ogólnie lokal jest przepiękny, jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna i myślę nad organizacją swojego wesela w tym miejscu. Będę wdzięczna za każdą opinię :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
M44 2014-12-14 16:34:13
Jeden z lepszych jak nie najlepszy lokal w okolicy .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
d6nonac 2014-12-14 18:01:31
co do wystroju - jak na wiejskie standardy ujdzie. co do jedzenia - dobrych opinii nie słyszałem. obsługa dobra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Foksal w Mszanie Dolnej..
lindia 2015-01-28 17:42:25
Zgadzam się z opinią co do wystroju. Lokal jest na wysokim poziomie dlatego szefostwo powinno zadbać aby wystrój był bardziej elegancki. Te fioletowe zasłony i wiszące lampy są okropne. Rozumiem że przy tworzeniu kilka lat temu lokalu look był w porządku ale chyba najwyższy czas coś zmienić.
Pozdawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in