17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Fitness na Zamieściu

agaso 2010-03-12 09:54:50
Co sądzicie o tym klubie? Byłam tam kilka razy i pewnie dalej bym chodziła gdyby pracownicy tegoż klubu byli bardziej uprzejmi. Szczególnie chodzi mi o panią "BLOND", która chodzi i pokrzykuje, wyrzuca Panie z sali chociaż zapłaciły za zajęcia i nikt im nawet nie zaproponuje oddanie tych pieniędzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
malutkag 2010-03-12 10:23:11
A czemu krzyczy? Ja chodę do siłowni w innej miejscowości i jestem bardzo zadowolona z obsługi super sprzęt fachowa pomoc i trenerzy na każde zawołanie wszystko tłumacza w cenie karnetu. No i co dla mnie ważne-porządek nie śmierdzi potem jak w niektórych do których już nigdy nie pójdę. Atak apropo powinni się bardziej starać dogodzić klientom bo się nie utrzymają na rynku.Kusi mnie sprawdzić tę siłownię tak więc jak będę w tych okolicach to pójdę tam i się przekonam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
agaso 2010-03-12 10:31:25
co do czystości - weczoraj ćwicząc na matach zastanawiałam się ile razy w tygodniu zmywają podłogę na sali, bo te kołtony kurzu na tygodniowe mi wyglądały
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
skorpion 2010-03-12 10:59:39
chętnie tam wpadnę-tylko gdzie to jest???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
malutkag 2010-03-12 11:06:44
Na tzw. Przylaskach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
miszmasz88 2010-03-12 11:31:51
a co sądzicie o saunie w tym Klubie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
lykantrop 2010-03-12 15:43:27
mam pytanie a która ta Pani jest taka nie uprzejma ???? bo są 2 blondynki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
agaso 2010-03-12 15:49:26
z kolczykiem w nosie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
konto usunięte 2010-03-12 15:57:08
hmmm nie wiem ja chodze tam systematycznie i nigdy nie miałam takiej sytuacji nie raz jestem rano i widziałam że zawsze jest wysprzątane bo rano dziewczyny sprzątają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
marcel 2010-03-12 17:29:35
Poprostu komus z konkurencji cos przeszkadza bo wedlug mnie wszystko jest super. Nigdzie w okolicy nie znajdzie sie lepszego fitness i lepszej silowni!! Jak ktos nie wierzy to niech sie wybierze i sie przekona. Jak tobie agaso cos przeszkadza to idz do innego fitness clubu. Zobaczymy na co wtedy bedziesz narzekać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
ben33 2010-03-12 18:59:08
Pani o ile można ją tak nazwać z kolczykami jest bardzo bardzo nieuprzejma!!! Jak się jej o coś zapytam to z fochem i łaską odpowiada, zero uśmiechu,wrzeszczy na klientów, ostatnio słyszałem jak rozmawiała z dużo starszą kobietą- totalny brak szacunku. Jej zachowanie jest na poziomie panienki z disco a nie osoby która ma obsługiwać klientów. Za to ta druga blondynka jest super.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
ben33 2010-03-12 18:59:59
Poza nią cały klub jest rewelacyjny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
ben33 2010-03-12 19:00:07
Pani o ile można ją tak nazwać z kolczykami jest bardzo bardzo nieuprzejma!!! Jak się jej o coś zapytam to z fochem i łaską odpowiada, zero uśmiechu,wrzeszczy na klientów, ostatnio słyszałem jak rozmawiała z dużo starszą kobietą- totalny brak szacunku. Jej zachowanie jest na poziomie panienki z disco a nie osoby która ma obsługiwać klientów. Za to ta druga blondynka jest super.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
mazoja 2010-03-12 20:21:25
Jestem klubowiczem od samego początku i...zawsze wszystko było OK. A tak na marginesie to dziwię się, że przychodzą niektóre Panie z dziećmi na zajęcia Aerobiku ,gdzie naprawdę są tłumy pań chętnych utrzymać swoją kondycję. Drogie Panie zajęcia z dziećmi w tle są chyba w środę !!!Zapewne chodzi o czwartkową sytuację (11.03) bo faktycznie nasza BLONDE poprosiła o opuszczenie sali przez dzieci (zajmowały 3 stepy) a tu walka o każdego :) Jeżeli ktoś mówi że tam jest brudno to przepraszam ale coś tu nie jest TAK, bo zawsze naprawdę jest BARDZO CZYSTO i za to podziwiam właścicielkę klubu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
BoY 2010-03-12 21:09:27
A ja uważam że własnie pani z kolczykiem idealnie nadaje sie do tej pracy. Jest ładna i atakcyjna co jest dużym plusem, i bardzo sympatyczna... Wiec nie wiem po co wypisujecie takie bzdury! Pozdowienia dla Ciebie!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
konto usunięte 2010-03-12 21:35:37
W DUPIE SIE WAM PRZEWRACA JAK SIE NIE PODOBA TO DO KRAKOWA JEZCIC SZLACHCIANI SIE ZNALEZLI NIE ODPOWIADA NIE IDE A NIE OCZERNIA LUDZI NA FORUM ... WRACAJAC DO TEMATY JEST TAM MIŁA OBSŁUGA I FAJNIE "BURZUJE SIE ZNALEZLI " SZKODA PISAC DEBILIZM W 21 WIEKU ... JAK NIE TO CHODZCIE NA AEROBIK DLA SENIORÓW NA UL.REYMONTA W SZKOLE TO ZOBACZYMY GNOJE !!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
Przemek217 2010-03-12 21:49:33
agaso,ben33 wskażcie mi lepszy fitness club w limanowej?? ludzie co Wy w ogóle wypisujecie!!! jestem zadowolonym klubowiczem od pierwszego dnia, jestem tam co drugi dzień i mogę każdemu polecić ten klub:) agaso,ben33- panią BLOND poznałem w Fitness clubie i nie mam jej nic do zarzucenia jest bardzo miła i uśmiechnięta, jeśli chodzi o kurz to agaso widze że jesteś bardzo pedantyczna ale mało bystra klimatyzacja <suche powietrze>+ masa osób często niestosujących sie do prośby o zmiane obuwia= masa kurzu z którym nawet masa wykwalifikowanych konserwatorów powierzchni płaskich<sprzątaczek> nie dałaby sobie rady!! Ludzie znajdźcie lepszy fitness club np w N.Sączu i tam sie zapiszcie a nie róbcie antyreklamy czemuś co działa jak szwajcarski zegarek!!!! I co naprawde bardzo wybiega w przyszłość od naszych wszystkich takich miejsc w naszym regionie!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
Przemek217 2010-03-12 22:00:18
kuba11 Ostro ale 100% popieram!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
1977 2010-03-12 22:11:25
Fitness Club jest rewelacyjny!!! ale zastrzeżenia mam właśnie do tej "pani z kolczykiem" bardzo nie uprzejma i nie miła dla klienta. A o klienta trzeba się starać bo szybko może się zrazić, mimo że inne osoby pracujące tam będą uprzejme.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
BoY 2010-03-13 09:50:50
Kinia jest najlepsza!! I fajnie dupcią kręci;**
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
1977 2010-03-13 09:51:10
A tak po za tym jak by "pani z kolczykiem" była bez zastrzeżeń to na forum nie była by poruszana jej osoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
Przemek217 2010-03-13 11:29:19
Zazdrosne Baby jestescie:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
ben33 2010-03-13 15:20:38
Przemku217 kobiety faktycznie bywają zazdrosne ale jeszcze trzeba mieć ku temu powody... Zwracałeś się do mnie wcześniej z prośbą o wskazanie lepszego klubu, otóż nie mogę tego zrobić bo takiego klubu w okolicy nie ma ( zresztą napisałem że poza jedną osobą która według mnie tam nie pasuje cała reszta jest rewelacyjna) Aż miło popatrzeć jak szefowa się o stara i jest przemiła dla każdego klienta.Profesjonalizm w 100% !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
konto usunięte 2010-03-13 18:35:18
ludziska przestancie juz obrabiać [tyłki],sprawiać przykrosć i obsmarowywać na tym forum ludzi bo nie wszystkim wszystko u każdego człowieka pasuje,to fryzierka to pracownicy banku a teraz znów laska na fitnesie UWAŻAJCIE mozecie komuś nie spasić i zobaczycie jak to jest przykre jak was obsmarują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
0287 2010-03-13 19:46:20
Ben33 i agaso potraficie wypowiadac sie anonimowo na forum ale prosto w oczy tego nie powiedzieliscie!!poza tym obowiazuja tam jakies normy i zasady.to jest Limanowa i sa wieksze problemy niz "pani z kolczykiem" badz "blond" ktora jest bardzo mila osoba!!!wytlumaczyla i oprowadzila i to bez grymasu na twarzy!!Był problem to trzeba bylo isc do kierowniczki i o tym powiedziec a nie plotkowac i wypowiadac sie teraz na forum!!!!to jest zalosne!!!jesli myslicie ze wolno wam wszystko to sie mylicie bo nie jestescie jedynymi klientami!!!a wszystkich sie nie da zadowolic!!byłam w czwartek jak ta Pani powiedziala ze dzieci musza zwolinic stepy ale nie ze opuscic fitness!!!wiec mamy wyszly dobrowolnie bo dzieci nie mogly poskakac na stepie i tak pewnie nie wiedzialy co robia!!!!byly kobiety ktore posiadaly karnet i byly zapisane i to one maja pierwszenstwo!!zajecia dla dzieci sa w srode!!!!!!jak obsluga ma byc mila skoro klienci sa beznadziejni!!!sama nie moglam kiedys wejsc ale nie rozpaczalam i oczernialam ludzi!!!!ZALOSNE!!!!!fitnessclub na Przylaskach jest najlepszym fitnessclubem w tych okolicach a ze sa tacy ktorzy wyzej sraja niz dupe maja to ich problem!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
MUZZY 2010-03-13 21:34:40
0287- popieram w 100 %!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
150897 2010-03-13 22:32:29
0287 zgadzam sie z Tobą. zawsze sie znajdzie taka jedna z drugą i bedą gdakać jak te kury na grzędzie przy znoszeniu jaj. ciekaw jestem czy ći co tak teraz na forum narzekają na ten klub zrobili by lepszy. ja osobiście jeszcze tam nie byłem ale słyszałem same dobre opinie i niebawem tam zawitam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
kalif 2010-03-13 23:40:50
Jeśli chodzi o sytuacje, która miała miejsce niedawno to "Panie" nie zostały wyrzucone z zajęć, tylko zostały poinformowane o tym, że ich dzieci muszą opuścić sale ponieważ nie miały zarezerwowanych i opłaconych miejsc. Jeśli "Panią" się to nie podobało to miały możliwość zgłoszenia tego właścicielce a nie oburzania się jak małe rozpieszczone księżniczki i wypisywania głupot na forum za plecami owej Blondi. Może "Panie" u siebie we wsi są traktowane jak królowe ale w tym fitness klubie były "Panie" potraktowane jak każdy klient, chyba jest to trudne do zrozumienia ale może jest to spowodowane niemożnością odnalezienia się w współczesnym świecie (komuna się skończyła!). A jeżeli Pani Blondi jest stanowcza i nie przymyka oka na rzeczy, które nie powinny mieć miejsca i tym samym nie wchodzi klientowi w dupę to nie znaczy, że należy ją obsmarowywać na forum tym bardziej bojąc się tego powiedzieć prosto w oczy. Po za tym jak tu być miłym dla klienta, który nie mając racji sam nie jest miły a na dodatek wymaga nadzwyczajnego traktowania niczym królowa. W takich przypadkach naprawdę wstyd mi za nasz naród za sprawą takich ludzi z "Ciemnogrodu"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
kalif 2010-03-13 23:49:50
Jestem bardzo dobrze zorientowany w sytuacji więc jeśli Panie nadal mają problem to proszę przyjechać jeszcze raz na siłownię i podyskutuję z Paniami o tym jak normalni ludzie a nie osoby, które potrafią jedynie "anonimowo" obrażać ludzi na forach. Myślę, że Pani Blondi chętnie przyłączy się do rozmowy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
epine 2010-03-14 08:30:33
Przepraszam Państwa ,że wtrącę się w tę arcyciekawą dyskusję, którą ze zdumieniem znalazłam na forum. Otóż jestem matką , której dziecko zostało "poproszone" o opuszczenie sali. Jest tylko jeden drobny szczegół tzw. małe przekłamanie - ja za to dziecko zapłaciłam - a przyszło ono na miejsce koleżanki, która nie mogła w tym dniu przyjść na zapisane zajęcia.Rozumiem,że Pani zbierająca pieniążki nie odznacza tego przy nazwiskach - ale sposób zbierania należności za udział w zajęciach pozostawiam Paniom zajmującym się tą czynnością. Pragnę dodać,że piszę to w tym miejscu tylko dlatego ,że nie mam życzenia aby ktoś łączył tę dykusję z moją osobą i nie mam ochoty nic wyjaśniać Panu o właścicielowi jak mniemam - gdyż nie jestem jak Pan to ujął "Królową" która dokonała wpisu powodowana niemożnością odnalezniena się we współczesnym świecie. Dodam jeszcze,że wychodząć podziękowałam za udział w zajęciach i skreśliłam z dalszych zajęć - żeby nikomu nie blokować miejsca - co Pan doskonale zorientowany w sytacji może z pewnością potwierdzić. Zanim więc jeszcze raz zechce nazwać mnie oburzoną księżniczką - kierując się zaledwie domysłami...proponuję się chwilkę zastanowić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
150897 2010-03-14 10:42:23
proponuje zakończyć tą dyskusje bo nie ma ona przyszłości
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
0287 2010-03-14 10:52:20
zgadzam sie, zakonczymy to i bedzie ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
0287 2010-03-14 10:58:01
a tak na przyszlosc epinie nie musisz wysylac tyle odpowiedzi wystarczy jedna.....a i jeszcze maly szczegol,bylam w szatni jak Pani wypowiadala sie na ten temat i niestety nie bylo grzeczne i uprzejme i zdecydowanie nie tak wyrafinowane jak Pani wypowiedz!!nie poszlo tak jak sobie zyczylas i juz problem, trzeba bylo poprosic o zwrot pieniedzy.....teraz moge zakonczyc te dyskusje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
0287 2010-03-14 11:06:07
i jeszcze jedno...w przeciwienstwie do Ciebie epinie Pani z kolczykiem zrobila co musiala i zrobila to grzecznie a nie tak jak Ty plotkujac w szatni i jestes krolowa bo nawet drzwi nie potrafilas zamknac mimo ze byly w niej inne kobiety!!!wiec przestan udawac i glupoty gadac i zrozum ze MALUCHY MAJA ZAJECIA W SRODE A NIE NA STEPIE GDZIE JEST NIEZLA JAZDA U ANI!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
150897 2010-03-14 11:16:40
miał być koniec tej lipnej dyskusji. 0287 umów sie z epine na prywatną dyskusje i pogadacie sobie kto miał racje a nie gdaczcie jak na jarmarku. jarmark bedzie jutro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
kalif 2010-03-14 11:22:15
Wiem, że miał być koniec ale według użytkownika epine jestem właścicielem. Proszę właścicielki do tego nie mieszać bo jest to bardzo miła i życzliwa kobieta, którą darzę wielkim szacunkiem i ona nie ma z tym nic wspólnego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
paczek 2010-03-15 17:10:04
a ja mialam nadzieje, ze ktoś podzieli sie opiniami z zajęć jakie sie odbywaja w tym klubie...:(a tu awantura..koperkowa. Czy ktos moze opowiedziec jak wygladaja zajecia??grafik widzialam ale wole zasiegnąć jezyka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
konto usunięte 2010-03-16 08:35:17
Ja też chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda. Wybieram się tam właśnie, nigdy wcześniej nie brałam udziału w takich zajęciach, chciałabym sie dowiedzieć czy gdy przyjdę taka "zielona" znajdę jakieś wsparcie co do ćwiczeń, czy ktos będzie mógł mi doradzić co wogóle powinnam robić, żeby zrzucić paręnaście kilo itp...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
paczek 2010-03-16 13:37:36
no właśnie, właśnie:)jakie są zajęcia,jakie wybrac i u kogo, bo tych osób prowadzących troche jest..pomożcie dziewczyny!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
agaso 2010-03-16 14:16:16
jeżeli chodzi o aerobic to bardzo polecam Panią Anie M.- Super prowadzi zajęcia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
marcel 2010-03-17 09:42:43
Proponuje sie tam wybrac i na pewno znajdziecie fachowe doradztwo. Zobaczycie sobie cały grafik, do czego służą poszczególne zajecia itd. a jest w czym wybierać. Na siłowni też znajdują sie instruktorzy więc podpowiedza jak przeprowadzić trening i oprowadzą po poszczególnych maszynach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fitness na Zamieściu
hogan26 2010-03-17 12:53:58
Racja "1977" ci co ją bronią to pewnie jej przyjaciele i nie są obiektywni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in