Baner
7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
1994

Tematy archiwalne

fitness klub w galerii TIP TOP

paczek 2010-03-16 15:08:43
czy ktoś z forumowiczek ćwiczy w tym klubie??warto tam sie wybrac???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
emil 2010-03-17 14:43:37
taaa ja polecam miła obsługa przystepne ceny, polecam areoby u Pani Marleny:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
marzenia 2010-03-17 14:48:24
takie same aeroby sa na zamiesciu i taniej a tam tylko plotkarstwo sie szerzy...Babki tam bardziej przychodza poplotkowac niz pocwiczyc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
konto usunięte 2010-03-17 16:22:57
ja osobiście nie polecam byłam tam i wcale mi się nie podobało :( A Pani Marlena też na Zamieściu prowadzi super zajęcia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
dionelwa 2010-03-18 07:49:32
kazdy woli co innego - tylko baby nie zadowoli - a jak lubią plotkować to i co z tego. jedni chwalą fitnes inni skarżą sie na przereklamowny zamieściowy fitnes. Ja polecam być tu i tu i wybrać ten który się bardziej podoba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
agaso 2010-03-18 11:44:44
A w Ekonomie Pani Anie M. prowadzi super aerobik i najbardziej to polecam własnie Ekonom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
emil 2010-03-18 19:27:43
dokładnie każdemu odpowiada co innego. P. Marlena jak prowadzi świetnie na zamieściu to myślę, że w Tip-Topie zajęcia są prowadzone na takim samym poziomie. Co z tego, że na zamieściu taniej jak trzeba dojechać tam więc wydaje mi się, że na jedno wyjdzie. Ale gratuluję naprawdę tych klientek, które nie plotkują na zamieściu haha serio to było dobre :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
elf 2010-03-18 20:06:31
Ja też od niedawna chodzę do TipTop-u i jest fajnie. Pan zza lady wszystko fajnie objaśnił i poustawiał sprzęt, doradził co na jakie mięśnie i jest super. Jak ktoś się na tym nie zna to pomoc jest na miejscu. I to bardzo miła :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
ben33 2010-03-19 00:11:01
Emil a jak ktoś mieszka w Słopnicach, Tymbarku lub w tych terenach to jak myślisz gdzie ma bliżej? Bo chyba to miałeś na myśli pisząc że do tip-topu nie trzeba dojeżdżać tym samym mimo wyższych cen wychodzi na jedno.Czy z punktu widzenia ludzi mieszkających po drugiej stronie Zamieścia wygląda to tak samo?Raczej nie. Myśl obiektywnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
emil 2010-03-19 10:13:44
hehe spoko nie chodzi mi o to żeby źle mówić o fitnessie na Zalesiu bo słyszałam dużo pochlebnych opinii na jego temat. Ja Tam po prostu mam za daleko, jak ktoś mieszka z drugiej strony to normalne,że wybierze bliższy fitness.Więc się ben33 nie irytuj. mi w tip-topie się podoba i odpowiadam na pytanie zadane na forum, że polecam jak najbardziej i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fitness klub w galerii TIP TOP
lala 2010-05-26 22:40:25
czy jest też joga?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in