7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
2168

Wydarzenia

Drogi gminne w Laskowej nieodśnieżone!

trampol 2014-12-27 15:37:09
Dziś wyszłam na spacer i przeżyłam rozczarowanie. Wszystkie drogi gminne są oblodzone, nieodśnieżone. Jak osoby starsze, w ciąży czy z małymi dziećmi mają się poruszać bezpiecznie i cieszyć pierwszym śniegiem?
Gdzie jest Pan Wójt? Gdzie odpowiedzialność gminy za bezpieczeństwo mieszkańców. Ja się boję wyjść na spacer!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drogi gminne w Laskowej nieodśnieżone!
KubusPuchatek 2014-12-27 16:44:11
Tak właśnie jest gdy przetargi wygrywa sie za śmieszne pieniądze no i nie kalkuluje sie jeździć tak,jak sie powinno,no ale cena była najmniejsza ! więc gmina wybrała akurat tego Pana. Szkoda słów,od razu wiedziałem że tak sie to skończy ,gdy usłyszałem za jaką kwotę Pan będzie odśnieżał..:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drogi gminne w Laskowej nieodśnieżone!
saxon 2014-12-27 18:01:11
trampol - sorry czlowieku,ale przetargi byly jeszcze za "starej wladzy",wiec Pan Wojt raczej Ci nic nie pomoze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drogi gminne w Laskowej nieodśnieżone!
trampol 2014-12-27 18:20:41
a co mnie interesuje, kto przetarg sfinalizował? można na starego wójta narzekać kolejne 4 lata. ja mam w nosie kto jest wójtem byłym czy nowym!
Mnie interesuje co gmina i OBECNY wójt robi w tym momencie. Miało nie być nieodśnieżonych dróg, a dziś prawie nogi połamałam na tym lodzie.
skoro gmina oszczędza na oświetleniu i choinkach, to niech zorganizuje odśnieżanie albo chociaż solą posypie.
Bo jak się sypną pozwy o odszkodowania, to koszt będzie większy,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drogi gminne w Laskowej nieodśnieżone!
konto usunięte 2014-12-27 19:39:17
Gdybyśmy mieli takie problemy w gminie Łukowica... :) Tutaj mieszkańcy sami muszą dbać o odśnieżanie dróg gminnych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drogi gminne w Laskowej nieodśnieżone!
gorol 2014-12-29 00:15:08
Jedne gminy mają nieodśnieżone drogi inne toną w długach po wyborach.......w gminie Jodłownik zastawiają i sprzedają nieruchomości żeby spłacić długi które zaciągnęli żeby przed wyborami coś pokazać że się "robi" i tak byle jedną kadencję do przodu.....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in