17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

dom weselny ,,walekmordarka

konto usunięte 2011-10-17 15:09:43
Mam pytanie co sadzicie na temat domu weselnego u Walka w Mordarce??jakie jedzenie klimat i wogóle?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
Iwa 2011-10-17 15:21:07
Mam wrażenie, że u "Walka" z roku na rok coraz gorzej. Byłam tam na kilku weselach i na początku było fajnie, jedzenie dobre, fajna obsługa, ale rok temu z poprzednich wspomnień nic nie zostało (no może tylko jedzenie jest całkiem niezłe:)). Ogólnie mówiąc, to strach odejść od stołu, bo jak wracasz to już nic na nim nie masz, jakby tornado przeszło. To chyba nadgorliwość obsługi, bo ja rozumiem że na stołach powinno być czysto, ale nie pusto. Dziewczyny sprzątnęły mi nawet nietkniętą kawę i tort, gdy ja wyszłam do WC. Może stwierdziły, że i tak dobrze wyglądam i mi tortu nie trzeba, ale kawa??!! Osobiście proponuję inne lokale. Teraz jest ich do wyboru, do koloru...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
angel89 2011-10-17 15:32:06
Ja natomiast mam juz tam zaklepany termin na wesele :) i jesli chodzi o moja opinie to uwazam ze to jedyny lokal w ktorym jest naprawde dobre jedzenie. I jest go naprawde duzo, np jesli chodzi o mieso do obiadu. Poza tym wyroby sa swojskie. Nie bez powodu ciezko tam o wolny termin. I jezeli chodzi o mnie to nie zdarzylo mi sie wrocic do pustego stolu, nigdy tez nie slyszalam zadnych narzekan na ten temat. Jezeli chodzi o wlasciciela to bardzo mily Pan, doradzi w kazdej kwestii bo zna sie na rzeczy. Osobiscie polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
konto usunięte 2011-10-17 17:16:29
dzięki i prosze o więcej...;-)8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
Daro 2011-10-17 21:16:18
ja tam miałem wesele jakiś czas temu :))) i muszę powiedzieć ze było super stoły pełne , jedzenie smaczne, miła obsługa i również polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
konto usunięte 2011-10-17 21:23:28
Ja tez tam mialam wesele i rewelacja jedzenie pyszne obiad cieply nie zimny jak to w innych lokalach w limanowej wogole wszyscy do dzis wspominaja to miejsce a szczegolnie pyszne jedzenie POLECAM CI:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
miro 2011-10-17 21:24:32
Ja również polecam, jedzenie bardzo smaczne, byłam na kilku weselach a także innych mniejszych imprezach (sylwester min. i zawsze było super:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
konto usunięte 2011-10-17 21:45:37
dziękuje bardzo za opinie:D:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
nw1 2011-10-18 08:34:06
byłam w tamtym roku na dwóch weselach "u Walka" i było naprawdę super, jedzenie pyszne, obsługa miła i bardzo się starała, właściciel ok, wszystkiego było bardzo dużo owoce, ciasta na bieżąco uzupełniane, jedzenie zawsze ciepłe i duży wybór np. mięs na obiad. Jeżeli chodzi o zbieranie przez obsługę to rzeczywiście brudne naczynia znikały bardzo szybko ale nie zdarzyło mi się żeby ktoś zabrał mi coś czego nie skończyłam jeść. I nie słyszałam od nikogo z gości żeby był nie zadowolony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
konto usunięte 2011-10-18 09:01:50
dzięki;-))bardzo sie ciesze ze opinie sa tak dobre bo mam tam zaklepany termin na wesele;-)dzięki za opinie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
konto usunięte 2011-10-18 10:18:39
dzięki;-))bardzo sie ciesze ze opinie sa tak dobre bo mam tam zaklepany termin na odpowiedz
Wyślij PW
wesele;-)dzięki za opinie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
Aerwin 2013-05-19 17:36:39
Odnosze wrażenie, że połowa tych komentarzy tutaj pochodzi od włascicieli lokalu :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
Doradca 2013-05-19 19:31:32
Ja nie jestem właścicielem, na weselu tam byłem 2 razy. Było na prawdę dobrze. Polecam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny ,,walekmordarka
arhama 2013-05-19 21:48:52
Ja również nie jestem ... a polecam 100 % ! Nie twierdze ze tylko i wyłącznie U Walka jest najlepiej a inni beeee.. ale jest to lokal na prawde na dobrym poziomie kulinarnie , organizacyjnie i pod innymi wzgledami, zwłaszacz po wprowadzeniu zmian w wystroju , nowych krzeseł i zastaw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in