17°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
1994

Tematy archiwalne

Do skorpiona

nulka 2010-08-12 14:22:49
Czytając twoje teksty to wydaje mi się że wywalili cię z PIS-u i próbujesz się zemścić wyśmiewając sie z nich albo istnieje jeszcze jedna możliwość masz problemy osobiste i musisz je na kimś wyładować.To jedyne co przychodzi mi do głowy- nie musisz non stop zajmować miejsca na forum z takimi bzdetami każdy z nas ma swoje zdanie na temat polityki i polityków. Osobiście nie jestem zwolenniczką Kaczyńskiego ale rozumiem to o co walczy- jakbyś nie wiedział to stracił brata . Chciałabym się dowiedzieć, że skoro PO jest takie cudowne to napisz mi co do tej pory zrobili dla biedniejszych ludzi bo jakoś nie zauważyłam żeby cokolwiek robili oprucz wypychania własnych portweli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
piotrlimano 2010-08-12 14:30:10
Skorpion w PIS-ie?-co się dzieje,koniec świata.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
chomik 2010-08-12 15:01:57
Nulka - wedlug mnie to ani go PIS-u nie wyrzucili ani to drugie tez nie. Gosc ma pod sufitem nie rowno. Mysle ze to powinno go zainteresowac: http://limanowa.in/wydarzenia,2259.html :]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
skorpion 2010-08-12 15:39:43
jestem w tej sekcie pisuarów i nabijam im [sobie też]punktów-wystarczy,a moim guru jest Jaro-to WIELKI niskiego wzrostu "mąż stanu"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
ppgg1 2010-08-12 16:24:12
Chomik ma racje, ten artykul jest adresowany wlasnie do ciebie skorpion: http://limanowa.in/wydarzenia,2259.html Nulka ty tez powinnas przeczytac chociazby sam wstep: "...musimy niwelować sytuacje, w których osoby chore psychiczne są wytykane palcami" i wykazac wiecej zrozumienia dla skorpiona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
mb3 2010-08-12 17:33:26
Oczywistą oczywistością jest, że Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną w Polsce partią z której należy się wyśmiewać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
radny 2010-08-12 17:46:19
skorpion jestes pier....... i polecam tez polecam ten link http://limanowa.in/wydarzenia,2259.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
janko 2010-08-12 18:00:06
a co pisiory zrobily dla biednych jak rzadzili?? aa jedno pan kurski zrobil ..uswiadomil ,,ciemny lud ze to kupi" pozdro pisiorki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
odessaxxx 2010-08-12 20:20:50
Link dobry ,w sam raz dla skorpiona !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
konto usunięte 2010-08-12 21:33:49
nulka .... oj pojechałaś po Skorpionie jak bo dzikiej sffini :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
janiel 2010-08-12 22:35:56
Skorpion - gowniarz z ciebie niedojrzaly.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
konto usunięte 2010-08-12 22:52:15
nulka, z jednym się z Tobą zgodzę, że Ci się wydaje ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
adzik 2010-08-12 22:55:10
Skorpion, ja już ci dawno mówiłem, idź się leczyć, bo jeszcze jest nadzieja. Ale niestety Ty nie reagujesz. Wiesz co ci powiem, polityku za 5 zeta?? Jak walniesz grochem o ścianę, to przynajmniej będzie jakiś oddźwięk. Ściana się zarysuje, uderzy z lekkim stuknięciem groch w nią i odpadnie. a do ciebie mówić, żebyś się w końcu ZAMKNĄŁ, nie dociera. I nie pomoże ci nawet zmiana ksywki, bo styl zostanie ten sam. I widzę, że nie tylko ja mam cię dość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
konto usunięte 2010-08-12 23:10:42
Bez SKORPIONA to juz nie bedzie to samo dajcie mu spokoj:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
mb3 2010-08-12 23:14:21
Forum publiczne to forum publiczne. Koleś pisze na co ma ochotę, bo Mu wolno. Do tego kto Was zobowiązuje do czytania Jego wypowiedzi? Nie chcesz nie czytaj! Ponad to podoba mi się, że jedzie po PISie, ale Wy pewnie głosowaliście na Jarka i aż Wam się krew gotuje, że jeszcze pałacu nie usunęli zza krzyża...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
TmK 2010-08-13 01:16:10
Zrozumcie, że Skorpion ma swój własny świat. Wszystko ma dokładnie podzielone na świat realny a na świat fikcyjny. On jest taki jeden niepowtarzalny, także nie powinien się z tego leczyć, iż kto będzie zakładał te durnowate tematy? Przecież nie znajdziemy innego zastępce, który będzie taki durnowaty jak ten użyszkodnik. Najbardziej denerwujące jest to, że jest wolność wyrażania swoich opinii, bo jeśli by nie było to ten użyszkodnik już dawno by był zbanowany. Jest to albo jakiś dzieciak w wieku maksymalnie 15 lat, albo osoba dorosła, która nie przeszła jeszcze dojrzewania psychicznego. Takie moje zdanie na ten temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
skorpion 2010-08-13 08:04:04
TmK ,aleś Ty mądry,dobrze Tatuś wyprał ci móżdżek ,chyba używał KRETA-DO wszystkich którzy mnie krytykują-dzięki że czytacie moje "głupoty",to o czymś świadczy-jesteście [cymbały]!!!że czytacie takie "brednie"-heeej!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
konto usunięte 2010-08-13 09:16:01
"Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
ppgg1 2010-08-13 10:57:08
Tmk - ale dowaliles dziadowi, zgadzam sie z Toba w 100% - "jakiś dzieciak w wieku maksymalnie 15 lat, albo osoba dorosła, która nie przeszła jeszcze dojrzewania psychicznego"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
chomik 2010-08-13 11:06:02
Hmmmm...... ja bym to drugie typowal, osoba dorosla z mozgiem 13-letniego gowniarza, niedojrzajala psychicznie. Na leczenie raczej za pozno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
111ksiadz 2010-08-13 12:47:29
Adzik,ppgg,TmK,chomik-dalej udowadniacie że jesteście z tych 80% ciemnogrodzian,zapyziołków którym oszołom Jaruś skrzywił psychikę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
chomik 2010-08-13 12:59:08
Skorpion, a 111ksiadz to przypadkiem nie twoj brat blizniak. Wasze portrety psychologiczne sa identyczne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
adzik 2010-08-13 17:05:00
Oj, księdzu księdzu. Jakbyś czytał moje wpisy przy poprzednich tematach, to wiedziałbyś, że NIE POPIERAM JARKA. Ale wkurza mnie styl skorpiona, który wyśmiewa się z wszystkiego. Jestem normalnym katolikiem nie popierającym Jarka. I nie noszę moherka. A skorpion, który nazywa nas cymbałami, bo czytamy jego brednie, sam jest cymbałem, który te brednie pisze. I nie ma na to innego wytłumaczenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
TmK 2010-08-13 21:29:56
Ksiądz i tak nie dorównasz skorpionowi, więc Twoje znikome nadzieje niech załkowicie zanikną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
borek 2010-08-14 16:26:14
Komorowski mu poprawi,On się jeszcze wykaże.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
skorpion 2010-08-15 08:37:57
chomik co to jest portret psychologiczny?ksiadz to ksiadz,skorpion to skorpion i musi być JADOWITY!!!!!a Kaczyńskiemu w Jego chciwości i głupocie nikt nie dorówna ale to już Jego koniec!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
MAGNUM 2010-08-15 10:41:09
skorpion nie jest jadowity,tylko ma zryty beret i bredzi jak Tusk do narodu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do skorpiona
skorpion 2010-08-16 13:21:25
MAGNUM niestety berecik oddałem Jarkowi -brakowało mu do wyglądu prawdziwego patrioty Polaka,żle wyglądał z samym krzyżem więc dołożyłem mu moherek i jest lepiej,potrzeba mu jeszcze do lewej dłoni piwka "zimnego lecha"-daj mu swojemu guru!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in