14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Do Admina, Redakcji i Moderatorow

top 2014-03-22 06:54:53

Linki kasujemy.
Napisz jeszcze raz bez linku, a komentarz zostanie.
Reszta dyskusji z Tobą jest totalnie bezsensowna o czym już wielokrotnie się przekonałem, dlatego tego nie komentuje.

Temat później zostanie usunięty.

EOT

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
AdamKnight 2014-03-22 09:18:45
Spokojnie, Panie NamoL, sprawą się zajmujemy. Odpowiedź pisemną wysłaliśmy pocztą na adres domowy. Proszę czekać na telefon. Powinniśmy się skontaktować z Panem do dwóch miesięcy. W razie wątpliwości pytać w pokoju 321.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
amstrong 2014-03-22 09:59:42
A wy tam tej ameryce to tych, no murzynów bijecie ;) ehhhh
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-22 10:05:03
Najistotniejsza informacja.
"Temat później zostanie usunięty"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-22 10:19:39
@namoR tutaj z Redaktorem możesz podyskutować.
W Beskidzie nie ma na to najmniejszej szansy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
amstrong 2014-03-22 10:37:52
Właśnie, Namor czy pisałeś może do redaktora zaprzyjaźnionego portalu beskidzkiego, czemu tam nie można dodawać komentarzy ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-22 10:40:37
@siezacznie
A kiedy "sieskonczy"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-22 13:15:39

Ma nadzieję, że ty "sięskończysz i to dość szybko ;) Może jeszcze przed swym arcykapłanem z SW :D


@Amstrong:

Na twojego tatusia też coś napisał ten "niedobry" Niżnik, że tak go opluwasz? Myślałem, że tylko Bieda i Zoń mają z nim zatargi :D

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
amstrong 2014-03-22 13:20:43
A kto to jest Niżnik ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
amstrong 2014-03-22 13:40:13
I jeszcze jedno panie wiesmack, proszę o wskazanie chodź jednego mojego postu w którym kogokolwiek poza panem, panie wiesmack obraziłem ?? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-22 14:31:28
@TOP
To kasujcie linki, a nie cale komentarze!

Juz kiedys pouczyles mnie o linkach do konkurencyjnycgh lokalnych portali lacznie z Kurierem.

Uszanowalem Twoja prosbe, dostosowalem sie i nawet nie wspominam ani jednym slowem na ich temat od dlugiego czasu.

Nie interesuja mnie jakies tam Wasze lokalne "przepychanki". Zostalem rowniez pouczony przez admina o nie wklejanie linkow do portali z nizszym pagerank.

Wiele razy widzialem linki na Waszym portalu do internetowej strony Gazety Krakowskiej i nikt nic nie kasowal. Mam rozumiec, ze gazeta ta rowniez dolaczyla do Waszej "czarnej listy" akurat od wczoraj? Czy kolejnym bedzie rmf itp?

W uniewidocznionym moim komentarzu o ktorym mowa (ktory to nota bene mozesz w ciagu kilku secund "wklejic" z powrotem i uwidocznic po usunieciu przeszkadzajacego Ci bardzo linku) zwrocilem sie do PasazerLinii7 i Gabinet Diet o pomoc w zrozumieniu kilku spraw zwiazanych z opozniajacym sie remonten "dolka", cytujac slowa pana Zonia z wczesniejszej publikacji na tym portalu z 20 stycznia, cytujac komentarz Doradcy ktory "przewidzial" przyszlosc, jak rowniez podalem link do publikacji ktora ukazala sie w Gazecie Krakowskiej dwa tygodnie temu. Byla tam bardzo ciekawa wypowiedz (ktorej w Waszej publikacji brakuje) Pana Jacka Pasowicza, kierownika bydowy "dolka" zwiazana z powodem opoznien wedlug Niego i calego balaganu zwiazanego z zakonczeniem jak rowniez o brakujacej dokumentacji na ktora czekal glowny wykonawca..

Bardzo ciekawy temat do dokladnego sledztwa dziennikarskiego...

Na koniec jeszcze raz podaje Ci link do glebokiego przeanalizowania (jezeli ten link juz znajduje sie na Waszej "czarnej liscie" to kasuj:

http://wszystkoconajwazniejsze.pl/marek-twarog-pokochaj-czytelnikow-dekalog-szefa-dziennika-zachodniego/

Drogi Redaktorze!

"Pokochaj czytelnikow" i wspolpracuj z wszystkimi a nie tylko z "wybranymi".

Wspolpracuj rowniez z tymi ktorzy Cie krytykuja i maja pewne zastrzezenia i zazalenia.
Pozwol Czytelnikom ocenic, co jest bez sensu, a co nie.

...a mi tylko tylko sie rozchodzi o zwykla i najnormalniejsza wspolprace pomiedzy czytelnikiem/userem a portalem i Redakcja...

Pozdrawiam i milego popoludnia zycze:)

PS.
Dlaczego ten temat zostanie pozniej usuniety? Jezeli zaloze podobny temat na moim blogu, tez bedzie tez usuniety?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-22 14:34:06
@AdamKnight
@amstrong
@lg
@Wislak

"Zmiencie plyte" albo piszcie tutaj na temat lub zalozcie nowy watek na forum i tam dyskutujcie na jakikolwiek temat dotyczacy czegokolwiek.

Wielkie dzieki. Pozdrawiam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
amstrong 2014-03-22 14:42:40
No ale to dotyczy przecież tematu, i dlatego moje pytanie, czy nie przeszkadza Ci, że na zaprzyjaźnionym portalu beskidzkim nie można komentować artykułów ? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
AdamKnight 2014-03-22 15:12:41
Nie wiem o co Ci chodzi, NamoR. Prosiłeś o informacje, to Ci ich udzieliłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-22 16:07:48 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-22 17:45:05
@namór
Powiedział Ci ktoś kiedyś ze jesteś SAKRAMENCKO NAMOLNY.
Jestem zdziwiony że Ty tak bardzo zapracowany w kilku organizacjach i stowarzyszeniach międzynarodowych i majacy tyle zasług jak nikt inny masz czas poswiecac naszej skromnej Limanowej.Wiemy ze Twoje korzenie wywodzą się z Limanowej ale to już wieki temu.Masz oczywiście wielkich przyjaciół z okolic i Oni Ciebie dokładnie oświecają kto jest dobry a kto "be" NIEPRAWDAZ?
Tylko dziwnym trafem Twoi przyjaciele są zli na portal i UM Limanowa.Oczywiscie Tobie kibicują wiesmaki,bearchain,pasazerowie itp.Albo Cię podpuszczają?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-22 17:50:26
@wiesmak
Wasz portal "URZEDASY PRZEKRETASY"jak szybko powstał tak szybko "sięskonczył".Szkoda tylko że macie jeszcze oklejone swoje busiki.WSTYD!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
AwM 2014-03-22 18:55:40
Znowu wylew gorzkich żali. To jest nawet zabawne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-22 19:15:19

Szanowni Panowie!

Administratorzy
Redaktorzy
Moderatorowie

Zwracam sie z uprzejma prosba o wytlumaczenie, dlaczego moj ostatni komentarz jest niewidoczny pod ta publikacja:

http://limanowa.in/wydarzenia/news;dolekquot-dwie-strony-wypowiedzialy-umowe,17100.html

Prosze o szczegolowa odpowiedz z detalami, dlaczego caly moj ostatni wpis jest niewidoczny, w ktorym miejscu mojego wpisu i ktore z waszych praw regulaminu portalu zlamalem.

W moim ostatnim komentarzu byly zawarte pytania do innych Uzytkownikow wyrazajacych swoje opinie pod ta publikacja, byly cytaty slow wypowiedzianych przez osobe publiczna oraz jednego z uzytkownikow i innej osoby zwiazanej z tematem powyzszej publikacji.

Podalem rowniez link do wczesniejszej publikacji z Waszego portalu jak rowniez do Gazety Krakowskiej ktora ma wyzszy pagerank i nie jest Wasza konkurencja (linki do portalu tej gazety w formie internetowej byly wiele razy publikowane na Waszym portalu)

Jako stalemu czytelnikowi i uzytkownikowi limanowa.in od sierpnia 2011 roku uwazam, iz taka szczegolowa odpowiedz mi sie nalezy od kogokolwiek, kto ma ochote mi to wytlumaczyc.

Jezeli juz Wam tak bardzo przeszkadzam, to moze zablokujcie mnie na stale z panelu administratora i najlepiej moze z calego stanu w USA, z ktorego najczesciej pisze.

Jezeli w tak malej Waszej spolecznosci i srodowisku limanowskim lacznie ze mna, ktore tworzy ten portal , nie potraficie odnosic sien do innych z szacunkiem, nie potraficie odpowiadac na pytania, nie potraficie przyjac krytyki, nie potraficie tolerowc pogladow takich, a nie innych uzytkownika, interlokutora, adwersarza politycznego, czy nawet ideowego, to jak mozemy zrobic zmiany i porzadek w naszym kraju?

Na terazniejsza chwile uwazam, iz ktos z tego portalu podejmuje proby zamkniecia moich ust, lamie prawo mojej wolnosci slowa wprowadzajac cenzure w najprostszej formie jaka jest usuniecie nie czesci, ale calego komentarza bez podania powodu lub powodow.

Ide teraz spac i mam nadzieje, ze do jutra doczekam sie szczegolowej a nie w formie jednego zdania odpowiedzi, za ktora juz teraz serdecznie dziekuje.

Milego dnia.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
ABS0LLUT 2014-03-22 19:18:57

@AwM: Słowo "zabawne" zastąpiłbym "żałosne", niemniej jednak śmieszne, tak czy tak ;)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
pan 2014-03-22 19:23:50
@namoR

"Byla tam bardzo ciekawa wypowiedz (ktorej w Waszej publikacji brakuje) Pana Jacka Pasowicza, kierownika bydowy "dolka" zwiazana z powodem opoznien wedlug Niego i calego balaganu zwiazanego z zakonczeniem jak rowniez o brakujacej dokumentacji na ktora czekal glowny wykonawca.."

Trzeba się upewnić, gdy podnosi się taki argument na forum. Zachęcam do lektury.

--
Wykonawca obarcza winą Miasto i pracuje

2014-03-10 06:57:36

W piątek udało nam się skontaktować z kierownikiem budowy realizowanej przez spółkę ze Straszęcina, Jackiem Pasowiczem. Przedstawiciel wykonawcy w rozmowie z nami stwierdził, że opóźnieniom w zakończeniu robót winny jest inwestor, czyli Miasto Limanowa.

- Plac budowy przejęliśmy dużo później, niż było to przewidziane, ze względu na to że część placu, który był w projekcie jako teren w dyspozycji miasta w celu zorganizowaniu zaplecza, faktycznie nie był w dyspozycji inwestora. Urząd Miasta fragment tego placu jakoś uzyskał i po tym wyraziliśmy zgodę na jego przejęcie pod budowę, choć trzeba było zmienić organizację. Musieliśmy m.in. ustawić żuraw na terenie obiektu - tłumaczy pierwsze opóźnienia. - Później w trakcie robót ziemnych okazało się że są niezinwentaryzowane cieki wodne i z tego powodu część robót została wstrzymana. Inwestor, czyli Urząd Miasta, musiał opracować nowy projekt, który notabene do dnia dzisiejszego nie został opracowany - twierdzi Jacek Pasowicz.

- Nie ma projektu na odwodnienie brzegu budynku oraz odwodnienie stropu. Brakuje jeszcze paru innych drobnych projektów, ponadto są różne kolizje. Termin został przedłużony do 20 stycznia z powodu tego odwodnienia. Inwestor miał dostarczyć dokumentację, której do dziś nie mamy. Czekamy do tej pory na decyzję co dalej, z tym że te rzeczy, która da się zrealizować, my realizujemy - dodaje przedstawiciel generalnego wykonawcy.

Ponadto, jak powiedział nam kierownik budowy, woda opadowa zalewa stropy, co sprawia że niemożliwe jest prowadzenie części robót, m.in. wykonanie posadzek chemicznych na poziomach parkingowych.

- Nie mamy w umowie, że mamy dostarczyć projekty. To że inwestor nie zadbał sobie o projekty i kompletną dokumentację, to jest to jego wina. Oczywiście, cieki wodne zaskoczyły wszystkich: inwestora, projektantów i nas. Nikt tu nie zawinił, gdyż nie dało się tego przewidzieć. Ale inne rzeczy, w tym dostarczenie projektów wykonawcy, to obowiązek inwestora - zaznacza Pasowicz.

http://limanowa.in/wydarzenia/news;wykonawca-obarcza-wina-miasto-i-pracuje,16976.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-22 21:12:24
@PAN
Serdecznie Ci dziekuje za profesjonalne podejscie i zabranie glosu w tym temacie.

Dziekuje Ci za odpowiedz, masz u mnie wielki plus, jako od stalego czytelnika. Gratuluje i dziekuje jeszcze raz.

Czasami wystarczy troche cierpliwosci i doslownie poswiecenie jednej minuty cennego czasu raz na jakis czas, aby podpowiedziec, wyjasnic, przypomniec, odpowiedziec, wskazac i ukierunkowac czytelnika na "wlasciwy tor" itd. O to mi sie wlasnie rozchodzi i wszystko jest jasne. Dziekuje Ci jeszcze raz.

Jezeli masz dodatkowa jedna minute wolnego czasu (nie musi to byc dzisiaj) to moze mi podpowiedz i wytlumacz kiedys tak "po chlopsku", dlaczego Redaktor Naczelny jest na mnie "wielce obrazony" i uwaza dyskusje ze mna za bezsensowna.

Wcale nie chcialem nawet z Nim dyskutowac, ale oczekiwalem szczegolowej odpowiedzi odnosnie komentarza ktory "zniknal".

Tak jak napisalem wyzej, czasami wystarczy tylko jedna minuta na zwykla, normalna, po prostu z ludzkim podejsciem do czytelnika odpowiedz. Czy to takie trudne?

W tej chwili to ja normalnie zyje w strachu, poniewaz ktoz to wie, TOP moze nalozyc na mnie jakies sankcje :)

No to jak to w koncu jest, ktore linki mozna wklejac, a ktore absolutnie nie? Dlaczego caly moj komentarz zniknal, a nie tylko link do tej gazety krakowskiej?

Pozdrawiam i dobrej nocy zycze wszystkim.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-22 21:24:34
Cos malo Was dzisiaj tutaj kpiacych i wysmiewajacych to forum...

Czekam cierpliwie jeszcze na kilka kolejnych "nickow".

Mysle ze jest juz czas najwyzszy, aby dolaczyli i sie "uaktywnili", bedzie wtedy caly "komplet".

Dziekuje za Wasze cenne opinie i zycze wszystkiego najlepszego;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
exkalibur 2014-03-22 21:29:48
@namor rozwinales pieknie cala prawde,uderzyles w samo serce ,niektorych to bardzo ruszy ,pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
voldo2 2014-03-22 21:33:55
Skoro chcesz nam wszystkim przekazać jakiś ważny link to może wklejaj tak linki by nie były aktywne i moze przejdzie :) np. wuwuwu.kurierpieninski.pl, albo wuwuwu.sadeczanini.info kto będzie chciał wejść to będzie wiedział jak sobie z tym poradzić :) Portal limanowa.in jest tak superaśnym portal, że się boi o konkurencję ? Kasowanie linków :| Pozdrawiam Cię Romanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
dyskryminator 2014-03-22 21:35:09
Z tym portalem jest jak z masową produkcją, nie dba sie o jakość przekazu tylko o hajs. To jest jak z polityką, ci sami ludzie od lat nie wprowadzą nic nowego, jak mawiał Einstein "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwac innych rezultatów"
Ja podchodzę do tego w ten sposób, że sporadycznie zalukam tutaj, zazwyczaj korzystając z zakładki "Ogłoszenia" a całą resztę zlewam ciepłym moczem, masa bzdur opatulonych reklamami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-22 21:38:01
I co z tego @ namoR, że odpowiedział Ci @ PAN przecież Ty i tak wiesz swoje, ujdzie chwila i przyłożysz kolejny raz Panu Redaktorowi tego portalu, co czynisz już od dłuższego czasu.

Dziwi mnie jedno jak taki zły ten portal i nieobiektywny , Pan Redaktor Twoim zdaniem jest do niczego to, po co tu piszesz?.

Nie pisz nie czytaj będziesz zdrowszy.

„Wolnoć Tomku w swoim domku”
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
dyskryminator 2014-03-22 21:43:59
Jak zwykle Doradca ze swoim haselkiem "nie pisz nie czytaj...." Dokładnie robisz to samo odpisując Namorowi, zatem kto jest większym hipokrytą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-22 21:46:09
Większym ode mnie?.

Ty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-22 22:01:29
Podział logiczny a partycja.
Nie podoba mi się coś, nie czytam, nie piszę jestem zdrowszy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Janek64 2014-03-22 23:49:20
Witam. No to mamorku narobiles jak mogłeś podjąć taki temat. Proponuje tym co namor zwrócił sie do nich na forum nałożyć embargo na namora To sie uspokoi. He he :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-23 00:08:00
@ Janek64 brawo widzę że kupiłeś naszą klawiaturę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Janek64 2014-03-23 00:15:39
Rozwijam. sie Panie Doradco. ha ha .Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
AwM 2014-03-23 08:59:34
Dlaczego ludzie nie potrafią stosować się do regulaminu, który zresztą jest podobny wszystkich innych regulaminów fór w internecie. Tu jest jeszcze lepiej, bo nie dosyć, że namoR nie stosuje się do zasad panujących tutaj, to jeszcze ma do wszystkich pretensje i wysuwa oskarżenia przeciw redakcji portalu, a oni to jeszcze tolerują! I mówi się, że jest tutaj cenzura...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
bearchen 2014-03-23 10:46:30
"Dziwi mnie jedno jak taki zły ten portal i nieobiektywny , Pan Redaktor Twoim zdaniem jest do niczego to, po co tu piszesz?."

@Doradca

A lekarz przychodzi do chorego czy do zdrowego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-23 12:10:19
@bearchen przeważnie jest tak że chory idzie do lekarza ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
bearchen 2014-03-23 12:57:17
Przewaznie, ale nie zawsze.
W tym przypadku to wlasnie "lekarz" przychodzi do "chorego" i probuje uswiadomic czym jest szacunek do czytelnika, ktorego jak widac brakuje niektorym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
AdamKnight 2014-03-23 13:17:45
Gorzej jak przychodzą znachorzy i próbują bałamucić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
bearchen 2014-03-23 13:38:12
Jak chory uwaza, ze jest zdrowy, a inni uwazajas, ze jest chory, to powinni mu pomoc czy udawac, ze wszystko jest w najlepszym porzadku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
AdamKnight 2014-03-23 14:09:39
Najpierw wypadałoby mieć pewność, że chory jest chory, a potem, czy ewentualna pomoc poprawi nasze samopoczucie, czy pomoże choremu. Moim skromnym zdaniem, jesteś trochę chora na burmistrza i masz manię przypisywania nicków niewłaściwym osobom, i zlepiania osób o tych samych poglądach w jedną osobę, i jeszcze bym mógł trochę wymieniać. Leczeniem zajmę się później, bo teraz nie mam zbyt wiele czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Dagi 2014-03-23 14:26:34
Myślę, że namoRowi przydała by się pomoc, może by Go ktoś w końcu zadowolił, zaspokoił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-23 14:43:15
@ bearchen powtórzę za Łukaszem medice, cura te ipsum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-23 14:50:52
Znaczy to mniej więcej tyle, co: lekarzu, skoro jesteś fachowcem, z pewnością dasz sobie radę z tym, co cię zżera.

Milego popołudnia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-23 15:11:22
Witajcie Wszyscy w to piekne niedzielne popoludnie, u mnie dopiero sloneczko powoli wstaje, dlatego wiec, wybaczcie mi lekkie opoznienie w odpowiedziach.

@AdamKnight
@Dagi
Nie sprowadzajcie tego forum na inny tor.
Dyskutujemy tutaj o moderacji komentarzy, powodach ich usuwania, o linkach dozwolonych/zabronionych i o jakze waznym kontakcie redakcji z czytelnikiem/userem, odpowiedzi na ich krytyke, jak rowniez na ich pytania i zastrzezenia dotyczace nie tylko regulaminu czy moderacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-23 15:17:27
@Doradca
A czemus Ty taki aktywny tutaj? :)

Chyba nie dlatego ze w tym moim komentarzu ktory przedwczoraj "zniknal" pisalem rowniez o Twoim komentarzu?

Wezme pod uwage i przemysle ten podzial logiczny, o ktorym wspominasz.

Dla Ciebie moze nie, ale dla mnie odpowiedz PANa wiele znaczy.

Wiesz przeciez, ze zagladam tutaj bo Was lubie, ale w przeciwienstwie do Ciebie i wielu innych, ja nie "lykam" jak ciepla zupke wszystkiego, co tutaj nam czytelnikom jest serwowane.

Czy jest gdzies w regulaminie napisane, ze nie moge skrytykowac czy zwrocic uwage, zastrzezenie i zazalenie do Redakcji publicznie?

Do tej pory nikt mi nie wytlumaczyl, jak to z ta gazeta krakowska jest. Nie chce mi sie teraz szukac, ale normalnie jestem pewny ze widzialem tutaj na tym portalu wczesniej linki nie tylko do rmf, gazety krakowskiej ale rowniez do innych gazet , tvp, tvn, radia krakow, faktow, przeglad-tygodnika, roznych dziennikow itd itp i nikomu one nie przeszkadzaly pod innymi wczesniejszymi publikacjami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-23 15:18:36
@Janek64
Czekam na to embargo i surowe sankcje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-23 15:33:08
@bearchen
Z tym szacunkiem i kontaktami z krytykujacymi Pana Redaktora czytelnikami jest cos nie tak wedlug mnie rowniez.

Wielu z nas tutaj wchodzi prawie codziennie, klikamy, komentujemy, podbijamy pagerank itd.

Gdy nagle pojawi sie jakikolwiek problem, pytanie, zastrzezenie, krytyka dotyczaca jakiejkolwiek publikacji lub czegokolwiek, jaka mam wtedy odpowiedz?

Najczesciej jest cisza lub jest to odpowiedz cos w stylu "...jest to bez sensu... nie komentuje...i na koncu EOT.."

Jakos tak dziwnie wedlug mnie...nie bede nic wiecej pisal, poniewaz Doradca zaraz tutaj bedzie bronil, rzucajac jakies hasla i cytaty ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-23 15:36:12
@AwM
Jezeli uwazasz, iz nie dostosowuje sie do regulaminu portalu, zadzwon do Duniora i podpowiedz Mu, jak zalozyc "bana" na mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-23 15:38:26
Wystarczy na dzisiaj z mojej strony.

Ide odpoczywac a Wam wszystkim zycze rowniez spokojnego, superowego i pieknego niedzielnego popoludnia, najlepiej w gronie rodziny lub bliskich przyjaciol.

Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-23 15:56:46
Z zasady na forum mogą pisać wszyscy. Hm, jak Ci przeszkadzam w leczeniu to co się nie robi dla znajomych.

Tylko nie odczyniaj uroków bo to podobno grzech :P

Same doktory na tym portalu ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Dunior 2014-03-23 16:14:17
na bana to Ty musisz jeszcze duuuuużżżżoooo popracować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Janek64 2014-03-23 16:58:17
Tym sposobem namorku zostałes zdiagnozowany recepta juz gotowa :) wytrwały. forumowicz z Ciebie polozyles redakcje na kolana swoim wpisem odwrociles role no -tak sprawiles ze portal staje sie nowoczesny ze to czytelnik w dużym stopniu decyduje jak ma wyglądać . Bedzie bedzie zabawa bedzie sie działo :) Miło Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-23 21:42:44
@namoR
Kiedys obiecałeś ze jak będzie więcej negatywnych wpisów pod Twoim adresem to przestaniesz się tutaj wypowiadać.Jestem zdziwiony że dalej komentujesz na tym Portalu ale jest takie powiedzenie "napluj ..... w oczy to powie że deszcz pada"tak jest chyba w Twoim przypadku?
Nie ośmieszaj się wybitny człowieku!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-23 22:23:17
@ lg1 przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Gagol 2014-03-23 22:36:38
czegoś tu nie rozumiem....dlaczego namoR jest namolny? I dlaczego ma nie pisać? Gdybyś nie chciał to nie czytałbyś jego "namolnych" wpisów. A Ty nie dość że czytasz to jeszcze komentujesz! Ktoś Ci każe? Jak widać wielu komentuje......I się wypowiada....Bardzo dobrze że pisze - kulturalnie, wyczerpująco przedstawia swoje racje. I jak widać rusza co niektórym krew. A co? Może chcielibyście tak w gronie wzajemnej adoracji spędzać czas? "Ależ oczywiście panie TOP", "zgadza się moderatorze".........Brawo namoR - za próby "zmiany świata" - choćby na malutkim odcinku jednego prowincjonalnego portaliku!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-24 00:53:23
@Amstrong:

Pewnie, że nie wiesz :) A nazwa "Urzędasy-przekrętasy.pl" mówi ci coś? Bardzo było wam niesmacznie, że pisał prawdę o waszych idolach.


@lg1:

A czym oklejone są wraki Gawrona. Uważaj iq1, żebyś ty się "nieskończył", gdy twój mentor przestanie piastować swoje stanowisko ;)


@namoR:

Nie ma co się przejmować tymi wszystkimi doradcami, lg1, amstrongami czy resztą tej hołoty. To są wyznawcy Biedy i Zonia, więc wiadomo że im pasują białoruskie standardy. Jedynie dziwi mnie, że redakcja też podąża w tym kierunku. Ale pytać o to nie zamierzam bo pewnie również nie dostanę odpowiedzi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-24 00:59:18
@lg1:

Nie obraziłbym się, gdybyś sam złożył taką deklarację ;) Tylko, że to nierealne. Co byś począł bez tego klepania w klawisze :D


@Doradca:

Chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam.:D Ale zapytam "I ty Brutusie przeciwko lg1"? Co to się wyrabia dziś na tym portalu :D


@AdamKnight:

Na razie czujecie się tu jak pączki w maśle ale mam nadzieję, że już niebawem się to skończy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-24 09:11:41
@ Wislak nie możesz normalnie pisać?.

Przeczytaj przynajmniej część swoich komentarzy i pomyśl gdybym ja jechał takimi inwektywami, co byś sobie o mnie pomyślał?.

Wymagasz od innych przestrzegania netykiety pokaż, że umiesz sam ją zachować.

Tyle razy Cię o to prosiłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-24 09:16:54
@wiesmak
Jak ty złożysz deklaracje że nie bedziesz klepał w klawiaturę to i przestanę.OK?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-24 10:00:00
@namoR, ty jednak jesteś namorny.
W jueseju jest niby szacunek dla czyjejś własności, ten portal jest jednak czyjąś własnością.
Jakbyś się czuł, gdyby ktoś obcy przyszedł do ciebie na podwórko i do domu, aby cię skrytykować z porządki jakie u ciebie panują?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-24 15:48:53
@Dunior
Nie mam zamiaru duzo pracowac na "bana", ale widze ze juz znajduje sie gdzies tam na jakiejs "czarnej liscie" z jakiegos tam powodu.

To moze od razu podpowiedz mi, co jeszcze tak "zlego" mam uczynic, jakie pytania mam zadawac, aby moj "nick" znalazl sie na pierwszym miejscu do tej calkowitej blokady i nie bedziesz musial z utesknieniem czekac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-24 15:52:34
@lg1
Musze sie zastanowic na tym powiedzeniem o ktorym wspominasz porownujac do mojego przypadku.

Hmm...jezeli ktos mi pluje w twarz powinienem milczec czy nie?....Hmm...zastanawiam sie...zajmie mi to chwile czasu...hmm..;)

Przepraszam i wybacz mi, ze sie osmieszylem wedlug Twojej opinii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-24 15:58:07
@Gagol
Dzieki za mile slowa ;)

Ja tez wielu spraw nie rozumiem. "Zmienic swiat" lub czyjas mentalnosc, to bardzo ciezka sprawa, prawie niemozliwa.

Jak zdazyles pewno zauwazyc, czasami podejmuje pewne proby zrozumienia dzisiejszych, malych lokalnych mediow, portali i pisze tak, jak ja to widze, jak to wyglada z dalekiego boku...moze faktycznie z bliska tam u Was w powiecie dla wielu Czytelnikow wyglada to zupelnie inaczej...moze lepiej...

Widzisz co z tego wychodzi, gdy od czasu do czasu zadaje pewne moze niewygodne pytania i prosze o wyjasnienie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-24 16:04:14
@Janek64
Tak...wiem wiem, juz zostalem zdiagnozowany przez cale "gremium" znawcow, brakuje jeszcze tylko kilka "nickow" do "kompletu" aby zlozyli potrzebny podpis na recepcie ;)

Czekam na prawdopodobnie wielki "retaliation" i ktoz to wie, moze nawet silna "revenge"...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-24 16:33:19
@siezacznie
Ciekawe porownanie, prywatne podworko i dom vs. ogolnodostepny portal informacyjny.

Podejme mala probe wytlumaczenia Tobie, jak ja to rozumie.

Na poczatek moze napisze tak, nikt obcy nie moze wejsc do mojego domu bez zaproszenia lub na moje podworko czy do lasu, gdy jest on np. ogrodzony lub gdy przed wejsciem wisi informacja "Wlasnosc Prywatna" lub np. "Wejscie Zabronione".

Jezeli ktos robi w prywatnym domu impreze, stawia ogloszenia i wielkie reklamy na okolicznych wielu skrzyzowaniach sieci drog i autostrad im. Larry Page i Sergey Brin czyli zalozycieli Google :), i zaprasza do "globalnej debaty ... zdobywania informacji, poszerzania wiedzy, rozrywki oraz dyskusji o sprawach ważnych dla Sądecczyzny i nie tylko" , to chyba tek ktos zdaje sobie sprawe z tego, ze kazdy moze "wejsc" na to "prywatne" podworko...

Jezeli ja jestem tym przykladowym kims, ktory organizuje ta "prywatno-publiczna" impreze, debate, spotkanie, dyskusje i ktos do mnie podchodzi i mi mowi, ze to drzewo tam na koncu ogrodu jest stare i stwarza niebezbieczenstwo dla innych i w kazdej chwili podczas silnego wiatru moze przewrocic sie na moj wlasny dom, ja od razu sprawdzam, jestem mu wdzieczny i dziekuje za ta informacje. Na drugi dzien scinam to drzewo.

Jezeli ktos inny do mnie podchodzi i mi mowi ze mam straszny balagan za garazem, od razu tego kogos przepraszam za to i tlumacze, iz ostatnio jestem bardzo zabiegany w zwiazku z organizacja tej "impry" i nie mialem czasu, aby tam posprzatac.

Jezeli ktos inny do mnie podchodzi i pyta mnie, dlaczego u mnie w najwiekszym pokoju wisi Krzyz na scianie, poswiecam mu dwie minuty czasu lub prosze kogos innego o wytlumaczenie temu komus dlaczego...czesto pozniej do dyskusji dolaczaja inni i jest super.

Jezeli ktos zaczyna narzekac na jedno czy dwa z podawanych dan obiadowych, np "kluski z makiem" lub "zupke szczawiowia z mirabelkami", zaczynam sie zastanawiac i pytac innych czy to prawda i dlaczego tak sadza.

Po jakims czasie widzac i zdajac sobie sprawe, ze coraz wiecej osob narzeka na to jedzonko, sam zamieniam sie w konsumenta, dzwonie do kucharza, probuje i okazuje sie, ze po prostu zapomnial on posolic i popieprzyc te dwa wspomniane dania. Znajdujac w kuchni sol i pieprz, dosypuje, pytam znajomych i sasiadow ktorzy sie znaja na gotowaniu, a ci mi mowia, abym jeszcze troche maggi dodal. Robie to natychmiast i nagle widze, ze wszyscy zadowoleni i nikt nie narzeka, zupka i kluski znikaja bardzo szybko i trzeba "gotowac" wiecej :)

itd. itp...

Gdy teraz odwrocimy sytuacje, powiedzmy ze ja jestem tym "zaproszonym", ktory sobie spokojnie siedzi przy stole, konsumujac serwowane dania, popijajac drinkami, dyskutujac, narzekajac i krytykujac to, siamto czy tamto, nagle podchodzi do mnie wlasciciel tego domu i podworka, tak po prostu w polowie mojej "globalnej dyskusji" i spozywania kotleta, zabiera mi talerz bez jednego slowa ...rozgladam sie w okolo, oczy stawiam w "slup", totalne zdziwienie, konsternacja i szukanie odpowiedzi...

Na drugi dzien tej "impry" zaczynam pytac tu i tam o bardzo wazne dla mnie szczegoly...co czytam i widze?...ano cos w stylu... "End Of Transmission" czy "End Of Tape" lub np. "Reszta dyskusji z Tobą jest totalnie bezsensowna o czym już wielokrotnie się przekonałem, dlatego tego nie komentuje. Temat później zostanie usunięty."

Piszac i pytajac dalej o szczegoly...nastepuje cisza jak makiem zasial.

Tak szczerze i od serca mowiac, jezeli faktycznie Wlascicielowi tego podworka, ja tak bardzo przeszkadzam w dazeniu do obranych "wyzszych celow", w prowadzeniu tej "publicznej impry" , tej globalnej dyskusji, jezeli zasmiecam Jego podworko, krytykujac serwowane dania czy "porzadek" jaki tu panuje nie otrzymujac odpowiedzi...

...w takim razie niech po prostu mnie slownie tutaj wyprosi!

W tej chwili czekam tylko jeszcze na to jedno wazne zdanie od Niego, w ktorym wyraznie bedzie przedstawione to wyproszenie i ze On nie zyczy sobie, abym ja przychodzil na ten portal, ktory jest Jego prywatna wlasnoscia, ale widoczna z kazdego miejsca i z otwartymi drzwiami dla kazdego w kazdym zakatku swiata, nawet dla tych, u ktorych nostagia nigdy nie ustaje i ktorzy tesknia za ojczystym krajem i za rodzinnymi stronami z dziecinnych lat...

Czekam na to wyproszenie, zakaz udzialu czy wstepu.

Jednoczesnie zareczam, iz uszanuje takie zyczenie Wlasciciela i z pewnoscia wtedy stane sie nieaktywnym uczestnikiem globalnej debaty.

Mysle ze umiejetnosc porozumiewania sie, jest podstawa kontaktow miedzyludzkich a szybka komunikacja i dokladna odpowiedz w jakiejkolwiek sprawie, pytaniu czy konflikcie, daje nam szanse na wspoldzialanie lub wymiane mysli i odpowiednia reakcje dla dobra wszystkich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-24 16:35:39
Pozdrawiam Wszystkich i zycze milego tygodnia.

PS.
Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubie poniedzialkow :)..ale to nic, do weekendu zostalo jeszcze tylko kilka dni...;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-24 23:23:52
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Julian Tuwim
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Janek64 2014-03-24 23:34:51
Panie Doradco a ten cytat dotyczy redakcji moderatorow czy samego Ciebie z tego wyglada ze jest wielu blogoslawionych na tym portalu. .Milo pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doradca 2014-03-25 11:31:30
Tu nie Ameryka tutaj jest Polska.

http://www.youtube.com/watch?v=ZVeWvTN_cYo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-25 17:54:11
@Doradca
Zamiast udawac "blogoslawionego" napisz mi tutaj, jak to jest, co to za prawa rzadza na tym portalu, ze jedni moga wstawiac linki np. do gazety krakowskiej a inni nie? Dlaczego sa usuwane cale komentarze a nie tylko "zabronione" aktywne linki?

Jak na razie, nikt do tej pory nie odpowiedzial mi na te pytania, a jest to wlasciwie glowny powod, dlaczego ten temat tu "wisi".

Doszly rowniez do mnie wiesci o tym, iz jeden z Uzytkownikow limanowa.in ma powazne klopoty z powodu pisania komentarzy naruszajacych czyjes dobre imie.

Zastanawiam sie teraz, dlaczego nikt nie reagowal wczesniej w tak szybkim expresowym tempie na takie wlasnie komentarze, ktore ewidentnie wskazywaly na lamanie prawa.

Punkt trzeci regulaminu mowi nam : "Portal ma prawo usuwać i modyfikować twoje posty – będzie to czynił wówczas, gdy ewidentnie naruszają one prawo (zawierają treści zabronione...")

To jak to jest? Przeciez Ty "wszystko wiesz", moj komentarz, w ktorym pisalem rowniez o Tobie, zostal w calosci usuniety poniewaz co?

Poniewaz wstawiony w moim komentarzu link do gazety krakowskiej jest tak powaznym "odchyleniem" od regulaminu czy czegokolwiek innego, nadajacym sie natychmiast do usuniecia?

Moj komentarz byl wiekszym zlamaniem regulaminu porownujac do innych komentarzy naruszajacych czyjes dobre imie przez pewnego Uzytkownika, ktory ma teraz duze klopoty, poniewaz nikt nie reagowal usuwajac natychmiast te komentarze?

Jak to jest? Przeciez wiele osob tutaj komentujacych sie zna, spotyka na ulicy, na klatce schodowej, sklepie, w urzedzie a pozniej znow na portalu itd.

Czy musi dochodzic do takich problemow, do takich pytan, do takich watkow na forum, do niezrozumienia, nie pomagania innym czy po prostu braku takiej ludzkiej zyczliwosci?

Juz pisalem wyzej, ze umiejetnosc normalnego i zwyklego porozumiewania sie, jest podstawa wszystkich kontaktow miedzyludzkich, miedzy znajomymi i nieznajomymi, na portalu i w realu, a ta szybka komunikacja, dokladna odpowiedz i szybka odpowiednia reakcja w jakiejkolwiek sprawie, pytaniu czy konflikcie, daje nam wielka szanse na zrozumienie, na zgode lub zgodna wspolprace, wspoldzialanie lub przeciwdzialanie, pomoc i wymiane pomyslow czy mysli dla dobra wszystkich uzytkownikow, czytelnikow, mieszkancow, samorzadow, wielu instytucji, sasiadow, kolegow, kolezanek itd itp...

Jakos dawniej bylo tutaj na tym portalu tak przyjemnie, z usmiechem na twarzach zartowalismy o tym, tamtym i siamtym, wymienialismy poglady i rozne pomysly.

A teraz zobacz co sie dzieje?

Ciagle jakies lokalne przepychanki, walki z konkurencja, pomieszana hierarchia wartosci, kpiny, dziwna niezrozumiala lokalna polityka, brak zrozumienia czy checi wspolpracy, pokazywanie wlasnego ego i jakas taka dziwna mentalnosc ktora ciezko mi jest zrozumiec, a probowalem juz na rozne sposoby.

Czy naprawde tak juz teraz musi byc? Czy ta "globalna debata" czy taka normalna wspolpraca z uzytkownikami, czytelnikami i lokalna spolecznoscia jest az tak trudna?

PS. Prosze Cie tylko o jedno, jezeli masz cos do powiedzenia w tym temacie, nie odpowiadaj i nie "wybielaj" mi tu linkami do youtube, cytatami poetow czy wskazaniami do punktu 1 i 5 regulaminu, poniewaz, doskonale wiesz, ze nie o to na tym forum i w tym przypadku mi "lotto"...;)

Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-27 16:34:02
Nadal czekam na konstruktywna odpowiedz od kogokolwiek na kilka pytan w temacie tego watku.

Zapasy cierpliwosci mam na najblizsze wiele lat...:)

Milego wieczorku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-28 23:50:19
@namoR
Nie zauważyłeś, że dostarczasz czytającym rozrywki?
Tutaj chodzi o to żeby jak najbardziej Cię wkurzyć i później przeglądać Twoje coraz dłuższe posty.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Janek64 2014-03-29 20:14:01
Namor jest jedyny do dostarczania rozrywki to on raczej sie bawi tym wszystkim oddzialywujac z oddali na lokalny grajdolek .Pewnie będzie jeszcze weselej gdyż jak sam pisze cierpliwości ma na wiele lat . Więc namoRKu pisz i pokazuj z oddali ta nasza lokalna rzeczywistość śmieszna ubawna zadziorna i czasem nic a nic niezrozumiała . Pozdrawiam

Ps. A zima stulecia to juz sie skończyła u Ciebie ? Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Tusik 2014-03-30 00:59:46
Romek, wierzaj mi, że ja już nie pamiętam kiedy ostatnio wytrwałem w przeczytaniu w całości któregoś Twojego długiego elaboratu!... nie da się, i nie mam nawet na to ani czasu, ani chęci. Naprawdę, nie da się czytać tak długich komentarzy.

Zastanawiam się ile godzin Ty spędzasz na to pisanie, które tylko wytrwali "maratończycy" w czytaniu to czytają, bo zwykły "zjadacz chleba" tego nie zrobi, zapewniam Cię. ;-)

Gdybyś połowę czasu na pisanie przeznaczył na działanie (które wychodzi Ci super jak działasz, bo nieraz to pokazałeś!), to może ze znajomymi zza Oceanu przebiłbyś sumkę, której licytacja trwa do końca marca?: http://www.limanowa.in/blog,25,868.html

Pozdrawiam,

Miłej nocy:}
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-03-30 05:22:17
@NoName7
Tak, zauwazylem. Przeciez tutaj o to chodzi, aby wszyscy sie dobrze bawili, aby kazdy uzytkownik byl aktywnym uczestnikiem globalnej debaty i aby portal ten byl miejscem poszerzania wiedzy, zdobywania informacji jak rowniez i rozrywki :)
O tym mowi nam regulamin...tylko ze...co poniektorzy uczestnicy "uciekaja" z piaskownicy, wylaczajac sie z gry i zabawy wtedy, gdy zadaje im bardzo proste pytania, oczekujac na rowniez proste odpowiedzi...wielka szkoda. Pozdrawiam:)


@Janek64
Pisze tak, jak ja to widze z daleka. Czasami jest smiesznie, czasami smutno, innym razem zadziornie, deszczowo i burzowo, czesto nie do pojecia i zrozumienia dla mnie. Moze dlatego wlasnie zadaje od czasu do czasu pytania, na ktore nikt nie chce odpowiedziec, poniewaz cos tam...
Rowniez pozdrawiam.

PS. Przymrozki jeszcze beda, a moze troche sniegu tez jeszcze zobacze. Zima stulecia nie moze zakonczyc sie tak nagle w marcu, jeszcze w kwietniu na nartach trzeba przeciez poszalec. :)


@Tusik
Wierze Ci, ze juz nie pamietasz i wierze rowniez w Twoje zapewnienia.

Wracajac do aukcji... podczas naszej ostatniej rozmowy telefonicznej na ten temat, prosilem Cie o cos...

Rowniez pozdrawiam i zycze milej niedzieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Tusik 2014-03-30 15:19:01
Romku, tak tak, myślałem jednak, że coś w komentarzach o aukcji coś rozruszamy jeszcze ludzi... tak jak np. ja z Ewą na Facebooku - podbijaliśmy się w licytacji nawet o 1 grosik ;) Ale było to miłe:)

Dzisiaj ostatni dzień aukcji i dlatego napisałem tutaj, widząc ile czasu "traci" się na pisanie komentarzy... ;)

Naprawdę, ja nie zauważyłem nic niepokojącego na tym portalu... pozwala się mi tu od początku działać i nikt mnie nie kasuje - dla mnie ten portal służy przede wszystkim pozytywnemu i czynnemu działaniu (z dala od uprawiania polityki). Jeśli coś mi nie "pasuje" to też o tym piszę ;D i nieraz oberwało mi się. ;p

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę = wszystkim. :)

Tusik
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-03-30 18:25:02
@Tusik skoro jesteś radnym, to wszystko co robisz jest związane z polityką.
Nawet to jak przed kim zdejmujesz kapelusz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Doriska 2014-03-30 21:00:23
namoR- wybacz ale jest już to bardzo nudne...
Nie podoba się- nie wchodz i tyle...
Ile można czytać człowieku jedno i to samo???? Głowa boli...
WYLUZUJ TROSZKĘ!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Gagol 2014-03-31 20:25:07
Doriska dlaczego dając rady sama z nich nie korzystasz? Ktoś każe Ci się męczyć i nudzić czytając ten wątek? Nie? To po co tu wchodzisz i oceniasz negatywnie? Przecież można korzystać z portalu omijając skutecznie ten wątek....Brak mi logiki w tych "żalach". Ale pozdrawiam any way.....;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-08 22:44:45
No to jak to bedzie...doczekam sie tych waznych dla mnie odpowiedzi dotyczacych nie tylko wklejania linkow do Gazety Krakowskiej?

Cierpliwosci mam bardzo duzo, ale zaczynam powoli tracic nadzieje. Przeciez to jest bardzo prosta odpowiedz i uwazam, ze ona powinna tutaj byc napisana nie tylko dla mnie, ale wielu innych stalych czytelnikow tego portalu od kilku lat.

@TOP
@Doradca
Takie dlugie komentarze do Was napisalem, a tu cisza i ani mru mru z Waszej strony ;) https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png"> ...

...ehh, cos ciezko Wam to idzie, mam na mysli to zwykle, ludzkie porozumiewanie sie, ktore jest podstawa komunikacji, zrozumienia, wszelakich kontaktow miedzyludzkich i miedzykontynentalnych, jakze potrzebnych przy kazdej globalnej debacie...ehh ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-04-09 11:30:17
Coś mi się zdaje, że się nie doczekasz?
Wróżę z fusów w kawie instant.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-09 16:05:43
...te fusy maja malo energii i "zgrania energetycznego":) Myslisz ze sie spelnia? Nie wierze we wrozby, nawet gdy innym podobno sie spelniaja ;)

Kurcze felek:P Nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze lepiej jest rozmawiac, odpowiadac na pytania, aby rozwiac wszelkie watpliwosci, niz milczec i udawac wielce "obrazonego"...;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-04-09 17:12:22
Kawa instant jest rozpuszczalną i nie posiada fusów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-09 17:28:43
...i na dodatek, zamiast fusow, w niektorych tych kawach na polskim rynku odnaleziono wiecej Ochratoksyny A(OTA) niz przewiduje norma, a jest to bardzo toksyczna trucizna produkowana przez plesn.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-04-09 17:53:54
Norma ruska, czy amerykańska?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-09 18:01:41
Niemiecka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-04-09 20:08:52
Skoro mają siedzibę w Szwajcarii a produkcję w Chinach, to nie ma się czemu dziwić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-09 20:54:22
Mimo wszystko, wedlug moich "norm smakowych", najlepsza kawa jest we Wloszech i na Jamaica.

Najwazniejsza sprawa jest natomiast to, ze portal ten ma "produkcje" i siedzibe w Polsce, chociaz dwuliterowa krajowa domena ".IN" nalezy do Indii ...;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
konto usunięte 2014-04-10 03:08:09
Ten ultrakatolicki portal ma swoją siedzibę w Słopnicach :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
Janek64 2014-04-10 04:58:44
a to ciekawostka @namoR mam przez to rozumiec ze usluga tansza?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-11 15:11:26
@Janek64
Rejestracja domeny to groszowe sprawy. Wydaje mi sie, ze dlatego, iz ta nalezy do Indii, nie moge doczekac sie odpowiedzi pod tym tematem, poniewaz wszystko teraz takie globalne, kazdy mowi swoim jezykiem...itd ;)

Jezeli ktos nie ma checi na kontakt, wspolprace, nie moze porozumiec sie na "lokalnym polu" odpowiadajac na proste pytania, to mozna tylko chyba pomarzyc o globalnej lub miedzynarodowej wspolpracy, wspolnym jezyku i porozumieniu miedzy wydawca a odbiorca w kazdych lokalnych mediach.

Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Admina, Redakcji i Moderatorow
namoR 2014-04-17 18:07:23
Jesli Redakcja nie mam pomyslu lub caly czas mysli przez tak dlugi czas, co tutaj mi odpowiedziec, to wedlug mnie jedynym rozsadnym zachowaniem jest napisanie chocby, ze dziekuja za sygnal i ze doloza wszelkich staran, aby takie sytuacje nie powtarzaly sie w przyszlosci....;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in