10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?

fiolekkk 2012-03-02 11:25:50
Problem jak temacie. Nie mogę wysłać ogłoszenia ponieważ klikając na wybór kategorii otwiera mi ciągle reklamy, a ominąć tego punktu się nie da!
Gwarantuję, że nie mam chęci skorzystania ani z firmy autoremo, ani studia fryzjerskiego Lema, które to reklamy otworzyły mi się kilkanaście razy! Nawet powiem więcej tak mnie wkurzyły, że będę omijać te firmy dalekim łukiem!
Zatem jak mam dodać to ogłoszenie, które de facto tez nie jest za darmo jeśli chce się je wyróżnić więc nie wiem o co chodzi...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
top 2012-03-02 11:32:51
Problem zgłosiliśmy do informatyków.
Tak na szybko, to proponuję spróbować pod inną przeglądarką.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
fiolekkk 2012-03-02 11:40:50
Dziękuje za odpowiedz. Czekam w takim razie na naprawę. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
lynx 2012-03-02 12:42:32
Pewnie masz jakąś starą przeglądarkę, jeśli tak, to zawsze będziesz mieć problemy, także na innych stronach i to coraz więcej, bo internet idzie do przodu...

Spróbuj to http://www.mozilla.org/pl/download/?product=firefox-10.0.2&os=win&lang=pl i powinno być po problemie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
KaKropka 2012-03-02 13:36:45
A nie używasz czasem przeglądarki z włączonymi wtyczkami blokującymi reklamy? Miałem kiedyś taki problem jak Ty i wina leżała po stronie tych wtyczek. Jeśli tak to wyłącz je na czas wpisywania ogłoszenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
fiolekkk 2012-03-02 14:56:03
Akurat mam Moziile 10.
Być może wina leży w tych wtyczkach, bo mam wyłączone. Dziękuję. Zaraz sprawdzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
fiolekkk 2012-03-02 15:19:36
Tak to była wina AdBlocka. Dziękuję wszystkim za pomoc! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
lynx 2012-03-02 15:24:13
Takie wtyczki ingerują w kod wyświetlanej strony i czasem potrafią ją nieźle rozwalić. Trzeba uważać, co się blokuje, ale też nie ma pewności, że wszystko zadziała OK.

Zresztą pewnie i ten portal (jak każdy) żyje dzięki reklamom, więc co tam szkodzi od czasu do czasu kliknąć :P ... ale to już indywidualna sprawa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dlaczego nie mogę dodać ogłoszenia?
fiolekkk 2012-03-02 15:24:59
Chciałam jeszcze podziękować panom z Intellectu za szybka interwencję. :) Podobno już można przeglądać stronę z włączony AdBlockiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in