9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1994

Tematy archiwalne

Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych

hajduk41 2010-01-02 21:39:46
Dziś odbyło się kolejne spotkanie osób niepełnosprawnych "Cyrenejczyk", opłatek, zabawa i duża ilość wolontariuszy, więcej niż w latach poprzednich. To limanowska młodzież gimnazjalna i licealna pomagała obsłużyć zebranych na wózkach, poruszających się na kulach. Po mszy św. w Szkole Podstawowej Nr 1 (od lat) zabrzmiały kolędy, a zespół kolędników spod Tarnowa dokazywał , bawiąc i wywołując salwy śmiechu. Było łamanie się opłatkiem z ks. bskp. Andrzejem Jeżem na czele. A wiecie czego nie było? Naszych mediów, którzy śpieszą na bieżąco z informacjami dla czytelników, ale mam wrażenie, że zawsze wtedy, gdy wybuchnie sensacja, afera. Czy tyle Dobra i dobrej młodzieży nie zasługuje na uwagę?? Gdzie dziennikarski obiektywizm?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
mb3 2010-01-03 04:31:58
A czy ktoś z organizatorów te media zapraszał, czy samo spotkanie było gdzieś promowane tak aby zwykły nie mający o nim pojęcia człowiek wiedział, że będzie się takowe odbywało ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
hajduk41 2010-01-03 08:27:35
Tak, była o tym mowa w Bazylice.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
top 2010-01-03 14:00:27
hajduk41: niestety nie mieszkam na terernie parafii MBB i nie wiem co tam jest na ogloszeniach. Pamietam, ze kilka lat temu bylismy o tym informowani, teraz jakos nie... no ale rozumiem, ze to oczywiscie moja wina.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
bolo 2010-01-03 15:09:27
jest na portalu zakładka "ludzie", jest tam wiele przychylnych tekstów kościołowi i wolontariacie. Poza tym bardzo dużo można przeczytać o różnych akcjach charytatywnych. Dlatego w tym przypadku zawiódł organizator uroczystości w Bazylice. Ja mieszkam w Sowlinach i nic o tym nie słyszałem. O takich sprawach trzeba informować media.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
elf 2010-01-03 17:29:17
Gro ludzi myśli,że TOP ma wszędzie swoje "wtyki" i ze wszystkim jest na bierząco :) Głupota. Hajduk41 jak wiedziałeś to trzeba było dać znać, nawet jeśli to by był 12 telefon do mediów. Dobrze odsuwac winę od siebie. Nieładnie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
hajduk41 2010-01-03 19:25:10
Zwracam honor TOP, jeśli nie wiedział, to organizator nie dopatrzył. Szkoda. W takim razie o podobnych imprezach mi wiadomych będę pisać na tym forum, aby była informacja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Diecezjalny opłatek niepełnosprawnych
top 2010-01-03 22:35:37
hajduk41: będziemy za takie informacje wdzięczni!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in