14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Demolka w Dobrej po imprezie!!!

blizniak 2011-08-28 11:42:45
nocą 13 na 14/08 przejeżdżające przez Dobrą auta były atakowane przez grupę wyrostków, którzy zatarasowali 28 uszkodzonym autem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
djdeejay 2011-08-28 12:25:25
Byłoby tam wporządku, gdyby nie ludzie, którzy po usłyszeniu agrotechno(r) przenoszą całe wieśparty na miasto, no i skutki są widoczne. Lepsza selekcja załatwiła by sprawę po części.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
Andriu 2011-08-28 13:41:55
to nie chodzi czy ktoś usłyszy, jak kolega wcześniej powiedział "agrotechno". Po prostu wychowanie bezstresowe dzieci pokazuje teraz tego skutki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
Junior 2011-08-28 13:42:18
Strasznie chwalili Dobrą za organizowanie imprez a Limanowa była z tyłu ale tu przynajmniej jest porządek, ludzie sobie spacerują wolno po świeżym powietrzu https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png"> Są bezpieczni i nikt ich nie zaczepiahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
tymek86 2011-08-28 13:52:37
Nalot na tą spelune bo tego inaczej nie można nazwać i zrobić tam porządek.tam się nie dba o jakość tylko o ilość.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
monte 2011-08-28 15:28:56
Junior organizacja imprez plenerowych w Dobrej, za którą gmina była "chwalona" a prywatny lokal, w którym urządzane są dyskoteki to dwie różne sprawy :) co do "demolki"... szkoda, że ludzie nie potrafią szanować wspólnej własności, nie mówiąc już o cudzej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
maska34 2011-08-28 18:04:04
Ja wiem tylko o oświetleniach.
:o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
ogryzki 2011-08-28 20:30:53
Tak tak,bezstresowe wychowanie,nie wolno uderzyć bo larum na cały kraj,za pare lat głowy z domu nie wystawimy,takie są i będą skutki dzisiejszego wychowania,wszystko im wolno,zgroza.pały i lać w te puste łby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
zygmunt200 2011-08-28 21:06:05
ogryzki... masz racje...tylko może nie w puste łby...ale guma 80-tka..i w nogi i po dupie...bo ku..a..zero szacunku...a jak wypija po dwa piwa to się im wydaje że sa ja superman!?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
zara0 2011-08-29 08:08:14

Bylem w ten weekend w Dobrej i w sobote na imprezie u Kryski . ·Ludzie mowie wam wszystko mlode szkuty od 14 lat.Zarzywaja narkotyki po rynku znaki lamia kolo kosciola oswietlenie poodkrecali lawki polamali szyby powybijane. Ale jedno mnie zastanawia gdzie jest POLICJA gdzie oni sa. Policja powinna zamknac ten niepowiem jaki lokal.Ludzie przyjerzdzaja od Myslenic i Nowego Sacza. Poprostu bydlo!!!!!!!!! Nigdy tam juz nie pujde!!!!!!!

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
lykantrop 2011-08-30 22:14:56
Byłem w sobotę w dobrej-wpuszczali za dowodami,więc żadnych 14 latków nie było, wiem o lampach przy kościele,ale ani porozbijanych szyb, ani nawet narkotyków nie widziałem.Kogoś tutaj ponosi fantazja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
nw1 2011-08-31 07:30:00
widocznie tak trafiłeś że sprawdzali dowody bo rzadko im się to zdarza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Demolka w Dobrej po imprezie!!!
Junior 2011-09-03 14:51:53
Przyjeżdżajcie do Limanowej na Święto Chleba tu jest ładnie i spokojnie. Żadnych ekscesów tu nie ma :Dhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in