Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Czy warto kochać????

mikimous 2015-09-24 14:28:05
Czy są jeszcze mężczyżni uczciwi wobec kobiet?ćoraz częściej zastanawiam się czy warto wiązać się z kimś na tzw stałe.Poznajesz faceta kochacie się .Decydujecie się założyć rodzinę, bierzecie ślub .Pojawiają się dzieci i.... problemy nieprzespane noce , choroby dzieci itd... potem twój ukochany zaczyna zaglądać coraz częściej do kieliszka bo nie masz czasu tyle ile on by chciał żebyś go niańczyła...I coraz bardziej zaczynacie sie kłócić bo on oczekuje od ciebie 100% uwagi a ty musisz ją podzielić na wszystkich. w końcu jest coraz gorzej i gorzej ty jesteś zajęta dbaniem o dzieci i o niego -zapominając o sobie.. On zaczyna wytykać ci wszystkie błędy ,kontrolować jak wyglądasz zbyt ładnie to mówi że go zdradzasz -jak nie dbasz o siebie to ci to wytyka.W końcu decydujesz sie odejść dla dobra swojego i dzieci po czy dowiadujesz się że twój kochany mąż nie był taki święty[....]Czy warto kochać ? Czy większość facetów jest takich czy tylko ja trafiłam na taki nieudany egzemplarz...Czy kobieta jets skazana na takie życie obarczona odpowiedzialnością za swoje dzieci ,które ma? a facet idzie dalej podrywa kolejne ofiary i jeszcze mówi ,że stała mu się krzywda ,bo żona go zostawiła
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
nancy 2015-09-24 16:43:33
facet i kobieta są tyle samo warci! to co opisałaś to z kazdej strony się zdarza. A facet szuka innej ofiary...? he, kobiety tez bo dosc mają "codziennosci"!
Ale trafiaja sie tez pary co są na dobre i na zle, tylko ze to juz ginacy gatunek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
konto usunięte 2015-09-24 21:01:24
Mężczyźni rozwijają się di ósmego roku życia....a potem, to już tylko rosną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
AdamKnight 2015-09-24 21:14:47
Dobre osiem lat. Kobiety nie rozwijają się w ogóle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
konto usunięte 2015-09-25 07:32:59
Oj,przepraszam ....pomyliłam się --- do szóstego, nie do ósmego. A chciałam dobrze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
AdamKnight 2015-09-25 08:56:57
Nic nie szkodzi. Mały rozumek, pomyłki są więc nieuniknione. Pozdrawiam Cię Oleńko :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
kinia434 2015-09-25 10:30:45
Myślę , że są jeszcze tacy mężczyźni i warto kochać i tworzyć rodzinę.... bow niej siła i nadzieja na lepsze jutro....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
Shell 2015-09-25 11:39:56
Jak się naprawde Kochacie to nie będziecie mieć takich problemów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
konto usunięte 2015-09-25 14:00:17
Adaś, już cię kocham.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
sweetfocia 2015-09-25 16:37:44
Znaczy jak kochać, uprawiać seks? 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
AdamKnight 2015-09-25 21:01:46
Tak szybko, Oleńko? To nie musimy iść najpierw do kina?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy warto kochać????
viking74 2015-09-26 11:44:25
Kiedyś rozwód to był wstyd dla całej rodziny, ktoś powie że ludzie może się męczyli ze sobą cale życie bo niejednokrotnie pary były dobierane przez rodziców....dziś w pogoni za demokracją i kapitalizmem jesteśmy tak pochłonięci "zachodem" że nie zauważamy żadnych wartości poza pieniądzem i sławą i wygodami, bo skoro media takie życie kreują to czego się spodziewać , młode pokolenie juz się uczy życia ,już wiele młodych ludzi mówi po co ślub? już zakładając że z rozwodzeniem się są same problemy i koszty....nie wiem do czego to zmierza ale wydaje mi się że możesz śmiało zaryzykować ....nie wszyscy są niewolnikami systemów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in