9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta

piki 2014-01-17 18:36:57
Czy to prawda, że konkurs na stanowisko http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/gminy/root_Limanowa+-+miasto/podmiotowe/Zamowienia+publiczne/Nabor+na+stanowiska+urzednicze/2014/og1.htm?postingsort=Data_D&newsnumber=3
do urzędu miasta Limanowa jest już obsadzony? Podobno ma go wygrac osoba, która już tam pracuje?? Prosze o wiadomości na priv bo jestem zainteresowany bo moja znajoma udaje się na konkurs ale nie wiem czy jest sens, żeby startowała....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-17 18:52:15
Niezłe wymagania jak dla listonosza?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-17 19:01:06
Fakt faktem:D ale to już w Limanowej przechodzi wszelkie granice te konkursy... I podobno jeszcze ustawione. zobaczymy jak będą wyniki to się okaże czy to prawda czy nie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-17 20:17:06
piki, czyli to co piszesz może oznaczać że już jest wiadome kto wygra, a to by oznaczało korupcję w UM Limanowa i kontrolę . Podobno burmistrz Bieda jest bardzo uczciwy, zobaczymy po tym konkursie jak to jest naprawdę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-18 09:45:46
Dlatego jeśli to się okaże prawdą będziemy starać się odpowiednio nagłośnić sprawę!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-18 10:42:31
Powinien się Burmistrz odnieść do w/w sprawy i nie pan Zoń tylko Pan Bieda, bo zastępca po prostu kłamie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-18 16:46:33
Konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty ale wiemy, że grono uczestników jest mocno zawężone. O to stanowisko ubiegają się najwierniejsi żołnierze Biedy: kpiarzuś, HenrykV, Amstrong, ebi, ema6, zdzisek. Który z nich najbardziej wejdzie w cztery litery swemu mentorowi ten będzie cieszyć się nową posadą. Nad przebiegiem konkursu czuwać będzie Doradca. Jego też prosimy o zabranie głosu w tej sprawie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-18 16:50:27
@piki:

Nie ma sensu, żeby ta koleżanka pchała się tam. No chyba, że ma w domu komputer z dostępem do Internetu i będzie klepać kilkadziesiąt postów dziennie, sławiących Biedę i Zonia. Wtedy może stanąć w wyścigu :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-18 19:28:34
A może warto spróbować, bo czym więcej chętnych tym można będzie dokładniej sprawdzić , czy konkurs był uczciwie przeprowadzony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
antymon 2014-01-19 09:17:33
Ciekawe to co piszecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 11:31:54
Jeżeli spełnia wymagania niech stanie.
Mam nadzieję że UM nie handluje danymi, jak robią to niektóre prywatne firmy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
kromka1 2014-01-19 12:00:43
@Piki raz piszesz w rodzaju męskim raz w żeńskim to się zdecyduj kim jesteś i pisz w swoim imieniu a nie "znajomych" bo do BRICOMARCHE też widzę "znajoma" się nie dostała. A insynuowanie takich tez chyba nie jest w porządku. Składać papiery każdy może i niech "znajoma" składa a nie opowiada o ustawkach, bo jak się nie uda to najlepiej na ustawki złożyć. Poza tym składanie dokumentów było do 13 zatem późno znajoma chce składać skoro 17 post piszesz. Żałosne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 12:18:13
@kromka1, Tobie się pomieszało w głowie, bo żadni moi znajomi niczego nie składali, co Ty "jarasz" że tak miesza Ci w głowie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
kromka1 2014-01-19 12:24:19
@Raj nicki Ci się pomieszały ,bo ja pisałam do @Piki czyli autora/ki postu. Ale to zapewne z rozpędu taniej sensacji niszczącym niektórym humor. Zadzwoń do urzędu - otrzymasz informację z 1 ręki albo wystąp o protokół pokonkursowy - masz prawo bo to są jawne informacje. Domniemywanie na forum jest niesmaczne w porze obiadowej. Smacznego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 12:27:16
kromka1 przepraszam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
antymon 2014-01-19 12:39:27
Istota to podobno znany wynik konkursu zanim się odbył. Dziwne rzeczy piszecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-19 13:09:02
kromka1 napiszę ci tylko tyle, że nie musisz tak na mnie od razu jechać!! Widzę, że jest coś na rzeczy bo albo to twoja znajoma z którą pracujesz w tym urzędzie i pali jej się pod tyłkiem albo to twoja koleżanka, Owszem może ona okazać się w konkursie najlepsza ale jak tam pracuje to trudno aby było inaczej!! Ale nie powinno tak być, żeby ona startowała do konkursu bo to jest nie fair w stosunku do innych kandydatek. Ona tam pracując ma koleżanki, które mogą jej chociażby przed konkursem test pokazać jaki będzie lub uprzedzić o pytaniach jakie będą podczas konkursu. Protokół po konkursie też wszystko przyjmie jak każdy papier. Ot moje zdanie. Po prostu może najlepiej jakby w końcu konkursy do Urzędów w Limanowej były przeprowadzane uczciwie a nie z ustawką!! Bo to nie jest tylko w moim interesie ale i innych obywateli KTÓRZY NIE MAJĄ PLECÓW!! CZAS SKOŃCZYĆ Z FIKCJĄ OGŁASZANIA KONKURSÓW NA STANOWISKA W URZĘDACH JAK I TAK SĄ ONE OBSTAWIONE!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
blizniak 2014-01-19 13:39:42
akurat w to nie wierzę bo też wierzę w 10 przykazań a babcia ma kapliczkęB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 14:35:16
No nie wiadomo na razie jak to będzie wygladało
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 16:18:48
@kromka1:

A dlaczego takie wpisy są niestosowne w porze obiadowej? Ty też pracujesz w mateczniku Biedy, że niewygodna prawda boli?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 20:30:53
oj tam, oj tam poczekamy do rozstrzygnięcia, poczytamy protokół , zbierzemy opinie i wtedy można podjąć jakieś kroki, lub nie podejmować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-19 21:43:56
:) ...........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-21 09:55:14
Bardzo dziwne że do w/w sprawy nie raczył się odnieść burmistrz Bieda, czyżby miał już upatrzoną osobę na w/w stanowisko w UM ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-21 21:04:55
Widzisz jakby to była nieprawda to by się odnieśli. A takto jak mówią nie ruszaj gówna bo zacznie bardziej śmierdzieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-27 20:05:12
8)8)......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-28 21:51:22
cóż że spełni wymagania, jak i tak nie ma nic do gadania...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-28 21:55:22
Na tym polegają dyktatorskie rządy kacyka ze Starej Wsi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
jeden1 2014-01-29 10:09:49
Alexa,piki,raj i wiele,wiele innych przestań się błaźnić wielonikowcu>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-29 18:55:58
http://bip.malopolska.pl/umlimanowa/Article/get/id,844747.html no i coź była racja. Osoba która tam pracowała wygrała konkurs bo była najlepsza. No coź koledzy dali jej test, pytania na rozmowie tez były ustalone. Żyć nie umierać. Super sprawiedzliwość w kraju
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-29 18:57:05
jeden1 bynajmniej nie mam czasu na zakładanie wielu ników i z alexa czy rajem itd nie mam nic do czynienia. błaźnisz to się ty. W ogóle o co ci chodzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-01-30 01:23:55
@jeden1:

A ty kto, kolejne konto założone przez Doradcę/kpiarza? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
KaKropka 2014-01-30 08:02:39
@piki A ta osoba, która tam podobno wcześniej pracowała to na jakich zasadach była zatrudniona?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
piki 2014-01-30 18:12:50
prace interwencyjne. Ale to tez mnie dziwi bo prace interwencyjne to zwykła umowa o pracę tylko co 2gi miesiąc jest dofinansowane to stanowisko przez Pup.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-02-04 08:26:47
normalnie jestem w szoku ze afera została wykryta w urzędzie miasta, bo z tego co tu widzę to zawsze afery w starostwie a um jest krystaliczny;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-02-04 19:46:26
Afery nie tylko w urzedach!! w sklepach to dopiero są afery jak tyrają tobą jak psem tylko nikt o tym nie pisze!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
konto usunięte 2014-02-04 21:25:56
piki - Czy jestes pewny/pewna że dasz rade jeśli zajdzie taka potrzeba potwierdzić to przed sądem ? "http://bip.malopolska.pl/umlimanowa/Article/get/id,844747.html no i coź była racja. Osoba która tam pracowała wygrała konkurs bo była najlepsza. No coź koledzy dali jej test, pytania na rozmowie tez były ustalone. Żyć nie umierać. Super sprawiedzliwość w kraju"

Poza tym dobrze się stało jeśli to prawda - na stanowisku jest juz osoba która zna swoje zadania - wszystko szybko i sprawnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
kromka1 2014-02-14 09:50:28
Myślę, że mieszanie do każdej wypowiedzi Sądu jest troszkę przesadzone. Osobiście uważam, że w przypadku kiedy o stanowisko ubiega się osoba której kończy się umowa na tym samym stanowisku (a tutaj z tego co ludzie mówią osoba pracowała na kancelarii wcześniej na stażu bądź interwencyjnych), konkurs powinien być przeprowadzany w innym trybie tzn. zewnętrznym. W komisjach rekrutacyjnych nie powinny się znajdować dotychczasowi przełożeni takiej osoby bo rodzi to wówczas takie wątpliwości w obywatelach o których pisze @piki. A po co - zewnętrzne konkursy rozwiązałyby sprawę i rozwiały wątpliwości. I tak powinno być we wszystkich jednostkach samorządu terytorialnego, niektóre jednostki cywilne z tego co wiem tak robią. Ale tutaj potrzebne są zmiany jak to się mówi w "systemie". Takie moje skromne zdanie w tym temacie. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
antymon 2014-02-14 12:22:07
Liczmy, że napisze o tej sytuacji portal. To ważne w interesie każdej ze stron wyjaśniać takie zagadnienia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy to prawda? Dotyczy Urzędu Miasta
kromka1 2014-02-14 22:01:52
Obiektywnie patrząc - nie sądzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in