12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

ceny -busy limanowa-kraków

nikoret 2010-02-01 13:17:02
czy ktoś wie, czemu tak nagle i czy we wszystkich busach relacji Limanowa Krakow wzrosły ceny biletów :max-bus 12 zl, Limanowa - Kraków przez Tymbark, w przeciągu tygodnia o 3zl,czy to trochę nie za dużo?chyba ze jakiś nieuczciwy kierowca jechał bo tyle ode mnie skasował dzisiaj...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
gruszka 2010-02-01 13:44:08
Nie, to normalne. Przejazdy busami z innych miejsc do Krakowa też z dniem dzisiejszym podrożały:/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
nikoret 2010-02-01 13:57:14
mh, ale aż o 30 procent?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
limka21 2010-02-01 16:01:54
W max-busie wszystko jest możliwe...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
KaKropka 2010-02-01 16:47:22
Na trasie limanowa nowy sącz podwyżka 50% więc te 30% to nie tak dużo...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
atosek 2010-02-01 21:31:24
Wojciech Gawron co za głupoty opowiada ze to cena paliwa.Rok temu ropa kosztowala praiw 5 zl na litr .Teraz jest o ponad 1 zl tansza.Gawron ma chyba ludzi za ciemniaków.A podwyzka o 1 zl wjazdu na dworzec to tylko dla glupkow moze byc powod.KONIEC jazdy PKS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
aaggaazz 2010-02-02 08:37:06
wkrótce taniej bedzie jechac taxi. Może są chętni na sobote do krk?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
atosek 2010-02-02 12:09:41
Uwaga przewozy pana pociechy NIE PODNIOSLY CENY. OMIJAJCIE NA KILOMETRA MAXBUSA TO NACIAGACZE ZEBY TAK PODNIES CENY.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
aviator 2010-02-02 13:14:27
Czy kierowcy zabierają dla siebie część pieniędzy z biletów? Nie wiem, nikogo nie złapałem. Ale mam apel i propozycje dla wszystkich ! Prośmy (raczej żądajmy, bo to nasze prawo) aby wręczano nam bilet do ręki! Będziemy wiedzieć za co płacimy, a może i wtedy też skarbówka zainteresuje sie przepełnionymi busami. Bo prawdą jest, że część pasażerów nie jes "wbijana" do kasy ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
odessaxxx 2010-02-02 16:07:48
No wlasnie -Aviator -masz racje !bilet do reki to by bylo najlepsze rozwiazanie.Czesto jezdze busami ,i spotkalam sie niejednokrotnie ,jak kierowcy przy wiekszej ilosci pasazerow ,pobieraja pieniadze ,a wbijaja co ktorys tam ..do kasy fiskalnej ,czasami cos zagadaja z ludzmi zeby odwrocic uwage .najlepiej jest to zaobserwowac w tzw przodzie .Dobry biznes.A czemu w busach nie ma kanarow ?moze by to popsulo humor busiarzy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
adzik 2010-02-02 16:59:53
Są kanary w busach. Tylko oni patrzą raczej na to, gdzie się zatrzymują busiarze. Fakt, że jak ITD się przyczepi, to węszą do końca. Ale zazwyczaj to tylko o te przystanki się rzucają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
aaggaazz 2010-02-02 21:21:22
ja zawsze sprawdzam czy kierowca wbił "mój" bilte czy nie, ale nie biorę do ręki. Kierowcy NIE WBIJAJĄ biletów osób, które jadą z Krk do Gdowa czy Łapanowa, o Wieliczce nie wpsominając, chyba, że wsiada jedna osoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
odessaxxx 2010-02-05 13:50:03
A ja dzis zlapalam kierowce busa jak nie wbil mojego biletu do ksy .Bylam akurat w Sowlinach , i w drodze powrotnej wsiadajac zaplacilam 2 zlote ,i o dziwo PAN KIEROWCA (wzielonej bluzie z paskiem bialym na rekawach)nie raczyl postukac na kasie .Jaki przewoznik -nie wiem ,ale odpisalam nr rejestracyjny -kli 00689.Mam nadzieje ze szef wyciagnie konsekwencje .A MOZE MACHNIE REKA .....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ceny -busy limanowa-kraków
konto usunięte 2010-02-16 15:16:01
no teraz to najlepiej mieć auto
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in