8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Centrum Chińskie

krateczka 2016-09-20 21:58:58
Kto z Was był na otwarciu? Jakie wrażenia?
Ja,szczerze jak zobaczyłam ilość samochodów na parkingu przed sklepem to zwątpiłam :D Kolejki pewnie były nieziemskie ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
ATOM 2016-09-21 08:44:20
Byłam i jestem zadowolona,duży wybór towarów jest w czym wybierać, miła obsługa a że tłumy w dniu otwarcia to nie dziwi, myślę że z czasem się uspokoi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
DRKidler 2016-09-24 09:35:02
drodzy Państwo. Bardzo Was proszę abyście zwracali szczególną uwagę na płatność przy kasie. Gdyż jedna z osób tam pracująca, nie wiem czy jest to pracownica, czy też właścicielka sklepu, podczas wpisywania ceny do kasy bardzo często zawyża cenę. Tak, że jeszcze raz Was Państwa proszę zwracajcie szczególną uwagę na to jaką wbija cenę, a jaka widnieje na towarze. Trudno wolę wstrzymać trochę kolejkę, sprawdzić cenę towaru z paragonem i mieć pewność, że zapłaciłem tyle ile miałem zapłacić, a nie zapłaciłem więcej. Tego radzę pilnować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
GabinetDiet 2016-11-08 11:57:25
Chiński syf,nie polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
DRKidler 2016-11-09 08:19:46
No to po ch... tam kupujesz!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
GabinetDiet 2016-11-28 13:30:33
Nie kupuję ja to wiem i dlatego ostrzegam innych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
DRKidler 2016-11-29 15:00:11
Nie pier...l . Jak ktoś Tobie mówi, że tam jest ch....ia to kompletny, a szkoda się wypowiadać. A Ty co prowadzisz gabinet Dieta Cud.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
Julek 2016-11-30 15:43:31
Lampki na choinkę i nie tylko 100 szt. migające jak gwiazdy na niebie. Na pudełku pisze LED, ale to są LEDy z żarnikiem :) Jednak cena 3,90 zł za 100 lampek, to nawet warto na jeden wigilijny wieczór. Chociaż lepiej je zamontować w środowisku niepalnym, by strażacy też mieli spokojne święta :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
konto usunięte 2016-12-20 07:37:16
Całe te centrum trochę podróbami śmierdzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
DRKidler 2016-12-20 08:50:29
Przecież to nie jest galeria handlowa w których unosi się przyjemny zapach kosmetyków ze znajdujących się tam sklepów z perfumami. Nie jest to również gabinet kosmetyczny, w którym niesie się bardzo przyjemna woń zapachu kosmetyków. To jest sklep wielobranżowy. Wiem to bo byłem tam dopiero wczoraj i na własne oczy przekonałem się co tam można kupić. Każdy ma swój gust. Nie chcesz nie kupuj, taka jest moja rada. A jeśli wąchasz jakiś spisek, to dam sobie rękę uciąć, że w większości sklepów, które sprzedają tego typu artykuły, znajdują się także nieoryginalne artykułu, które są sprzedawane po dużo wyższych cenach. Tak więc Sherlocku Holmesie masz okazję zabłyszczeć w tropieniu nieuczciwych handlowców. Potrafisz to wykonać?. Mało prawdopodobne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
Manuella 2016-12-20 09:59:59
Ależ oczywiście. Czy u Rumuna za 5 czy w chińskim za 10 czy w galerii za 29,99 - dana bluzka to cały czas ta sama chińska szmatka tylko w danym miejscu odpowiednio zawoalowana.
Ja np dziecku które rośnie jak na drożdżach wolę kupić kurtkę u chińczyka za 80 niż w galerii za 200. Taka kurtka to sprawa 2 - może 3 miesięcy i trzeba wyrzucić a za zaoszczędzoną kasę można sobie bez wyrzutów pozwolić na kino czy basen.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
MaXel 2016-12-20 15:30:22
DRKidler napisałeś, że byłeś tam dopiero wczoraj i na własne oczy przekonałeś się co tam można kupić, a Twoja pierwsza odpowiedź do tego tematu udzielona była 24 września odnośnie "kręcenia" przy kasie. Skąd więc masz takie informacje? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Centrum Chińskie
DRKidler 2016-12-20 19:12:25
MaXel; Już Tobie odpowiem. Nie byłem tam od 24 września br. I oto cała historia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in