17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1204

Hyde Park

BRICOMARCHE LIMANOWA

katarzyk72 2016-02-29 21:42:25

Chciałam się zapytać, co myślicie o Bricomarche w Limanowej?! Odnoszę wrażenie , że im częściej przychodzę tam coś kupić - tym więcej tracę. Jakiś czas temu kupiłam coś, czego cena była inna przy towarze na półce a inna na paragonie. Z takiego powodu, że miałam kilka jeszcze innych rzeczy nie zorientowałam się od razu przy kasie, tylko dopiero w samochodzie przeglądając paragon. Po powrocie do sklepu i upomnienie pracownic - zaczeły mnie przekrzykiwać naprzemiennie, że nie mam racji. Czara goryczy przelała się ostatnio, gdy pewna osoba kupiła komplet 2 firanek - krótszej i dłuższej (balkonowe). Były ich 2 komplety po 2 firanki w każdym opakowaniu. (Miało tak być). Kosztowały dużo (ok170zł) i byłu zaklejone. Po dostaniu takiego prezentu i rozpakowaniu okazało się że w jedym opakowaniu jest krótka a w drugim długa. A gdzie reszta?! oto jest pytanie. Okazało się że nie mogę jej oddać, gdyś są wybrakowane... ;) to tyle... proszę o komentarze...

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BRICOMARCHE LIMANOWA
Arwen 2016-03-01 07:59:22
Na początku mieli tanio, teraz niektóre artykuły są droższe niż np. w arce, poza tym jeżeli cena jest inna przy towarze niż na paragonie to od razu akie rzeczy zgłaszamy do państwowej inspekcji handlowej bo to jest próba oszustwa, lub zawiadomiany policję i czekamy aż przyjadą i spiszą protokół, potem należy go przedstawić w pih.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BRICOMARCHE LIMANOWA
heja 2016-03-02 00:01:22
Katarzyk72 jeśli jest towar wybrakowany to pozostaje Ci tylko reklamacja,przeciez pracownicy brico nie produkuja firanek tylko producent :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BRICOMARCHE LIMANOWA
isiek 2016-03-02 10:05:02
Niestety ale to prawda . Ceny na półkach inne a przy kasie co innego , tłumaczenie Pań jest takie że nie zdarzyły zmienić jeszcze ceny . Pojechałem za tydzień i kupiłem ten sam przedmiot i okazało sie ze cena dalej na półce nie zmieniona .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BRICOMARCHE LIMANOWA
wikijuda 2016-03-02 11:36:13
W marketach często zdarzają się różnice w cenach.
Dla klienta istotna jest cena niższa i żadnej łaski nie robią wypłacając różnicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BRICOMARCHE LIMANOWA
katarzyk72 2016-03-03 09:41:22
nie chodzi o różnicę w cenach na półce a ceny przy kasie ale o laskę z jaką panie ekspedientki się odnoszą do klienta...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in