17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

BOJKOTOWANIE MAXBUSA

atosek 2010-02-04 16:18:04
Słuszalem , ze od maxbusa lawinowo odchodza klijenci i przechodza do Bus przewozy pana Pociechy ,ktore jako jedyne nie podniosły cen - co o tym myslicie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-04 16:32:22
z tego co mi widamo to pociecha tez podnosi ceny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
ppgg1 2010-02-04 16:52:38
Chyba ich pogielo z tymi cenami, ewidetna zmowa cenowa, powinien "URZAD OCHRONY KONKURENCJI..." sie temu blizej przygladnac. Byl okres ze czesto jezdzilem busem, w tej chwili prawie na to samo autem wychodzi, mimo iz w pojedynke jade, PARODIA! Co prawda na gazie, ale latwo mozna skalkulowac 7.5 l/100 spalanie, 160 km tam i z powrotem czyli: 1.6 x 7.5 x 2.10 = 25.2 zł. Powiem wiecej, gaz w tym momencie jest chbya najdrozszy odkad pamietam, latem cena oscylowala w okolicach 1.7 zl. Przeciez ceny paliwa sa w przyblizeni takie same, jak rok/dwa temu wiec, skad nagle bilety w gore jada?! Ewidentna ZMOWA CENOWA!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-04 17:06:19
wykonczyli pks (za co akurat pks sam jest sobie winien bo dziadostwo ,chamstwo kierowcow i drogo) to teraz robia co chca i winduja ile sie im podoba .i znajac zycie nikt im nic nie zrobi...ot polska;>
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-04 17:45:10
Pociecha czyli Bus -Przewozy NIE PODNIOSL CEN..!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-04 18:25:50
atosek czy to sa pewne iformacje?? czy jedna baba drugiej babie mowila ze sasiadka tesciowej slyszala .....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-04 22:47:07
PKS skonczył pan Gawron były dyrektor a teraz właściciel na zasadzie zgnoic a później wykupic...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-05 02:41:07
janosik to pewne informacje ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
aaggaazz 2010-02-05 08:50:47
gdybym miała możliwość nie jeżdżenia MAXBUS-em to bym go olała bo firma mnie zaczyna wkurzać na maxa :[
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
rysiek1213 2010-02-05 09:56:02
Maxbus Pietrucha wszystkich wyru..a
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
darek05l 2010-02-05 12:09:11
atosek chyba nie takie pewne, bo ostatnio w Bus przewozy zapłaciłem po nowej cenie, a w maxbusie policzył mi jeszcze po starej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-05 12:17:19
no tez mi sie to dziwne wydaje bo sam pan pietrucha sie wypowiadal ze podniosa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-05 13:09:07
ja miałem odwrotnie maxbus policzyl mi po wyzszej cenie.Swoja droga "janosik" to dziwne ze pan pietrucha mowi co bedzie w konkurencyjnej firmie....Maxbus to jedno wielkie nieporozumienie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-05 13:22:49
sorki mialo byc pociecha ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
andzia287 2010-02-05 20:07:16
Ja też nie lubię Maxbusa i też zamierzam go zbojkotować :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-05 20:57:08
ja dzisiaj jechałem busem przewozy i tez policzyli mi po "nowej" cenie :/ podwyzka o 40% <szok>. Najlepiej zbojkotować wszystkich busiarzy :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-05 21:48:03
potwierdzam BUS PRZEWOZY od dzis wprowadzili podwyzki .......koniec jazdy busami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
Gedarity 2010-02-05 21:55:56
Gdyby ludzie jeździli zarówno PKSem i innym przewoźnikiem w mniej więcej równej proporcji, toteż utrzymałaby się konkurencja na liniach i ceny na pewno byłyby przystępniejsze, więc winę częściowo ponoszą sami pasażerowie, masowo korzystając z jednego przewoźnika. Później, gdy takowy wykończył sobie konkurencję na linii, to może ustalać ceny jak chce i nikt mu tego nie zabroni, nie odpowiada Ci - nie musisz jechać, to możemy usłyszeć w odpowiedzi. Jeśli chodzi o busiarzy, to są zarówno przyjemniejsi jak i mniej przyjemniejsi, wszyscy są tylko ludźmi, może zdarzyć gorszy dzień. Co do kierowców z PKSu to miałem wczoraj styczność z miłym kierowcą, autobus miał kurs tylko na dworzec, po czym kierowca miał przerwę. Gdy ruszyłem w głąb dworca, aby znaleźć przesiadkę do Sowlin, ten odpowiedział mi, że nie będzie kursu o tej godzinie, gdyż został wycofany z powodu małego zainteresowania ludzi. Zaproponował mi odwiezienie do miejsca przeznaczenia, a sam mógł równie dobrze mnie olać: "radź sobie sam", ja mam przerwę. Tylko mnie samego odwoził do Sowlin, a przecież nie musiał tego robić. Również u innych przewoźników znajdują się mili kierowcy, powie "dzień dobry" czy "do widzenia", może to nie dużo, ale miło usłyszeć. W ubiegłym roku cena biletów podniosła się na przykładzie biletów szkolnych na terenie miasta z 1 PLN na 1,5 PLN. PKS nadal został przy starej cenie, a czasem zależnie jaki trafi się kierowca można się przejechać za 75 groszy. Fakt faktem bardziej w pamięć zapadają Ci, którzy zaleźli nam za skórę. Wszytko zależy od punktu widzenia i prowadzonej "polityki" względem klienta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
bocian 2010-02-06 11:34:31
Gdzie te władze są ze oni mogą robić co chcą jest jeszcze ktoś nad nimi ciekawy jestem jaki będzie tego finał tych przejazdów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-06 17:56:29
Ludzie sami sobie jesteście winni, ceny Wam podnoszą a jeździcie jak śledzie w puszce narażając swoje życie. Busiarze chcą dobrze kasować niech dbają o klienta i zabierają taką ilość pasażerów ile przepisy pozwalają bo za to płacicie! , jak nie zabierze jeden bus to podstawią następny lub PKS to zrobi jak będzie widział interes. A na razie póki co to proponuję dzwonić do INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO w Krakowie oni na takie telefony czekają o przeładowaniu pojazdu i zagrożeniu , oto podaję kontakt:" TELEFONICZNY DYŻUR INSPEKTORÓW pod numerem tel. (012) 416 51 22 w poniedziałki w godzinach 9:30 - 16:30" lub pisać maile do nich oto link: http://www.krakow.witd.gov.pl/kontakt.htm
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-06 21:03:30
maxbus to czysta upadłość już dawno by go nie bylo ,gdyby miał dobrą kąkuręcję własciciel i jego kierowcy sa marni, a cenią w biletach sie najwyżej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
elf 2010-02-06 21:08:13
nana00 - "kąkuręcję" - o mało co, abym sobie zawiasy w żuchwie nadwyrężyła :))) Boże! Boże!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
aniol 2010-02-07 14:21:08
ciekaw jestem jak to jest możliwe że od maxbusa "lawinowo" odchodzą klienci skoro jadąc z Krakowa jest pełny bus ludzi, czepiecie sie że busy są przeładowane a jeśli któryś z kierowców kazałby wam czekać na następnego busa bo ma pełny stan to zaczelibyście byście go wyklinać od najgorszych, nana00 uważa że w maxbusie "właściciel i jego kierowcy sa marni" a powiedz na jakiej podstawie tak sądzisz, to że zdarzają sie niemili kierowcy to nie zależy od właściciela, on nie ma wpływu na ich charaktery które czasami moga być wredne, gwarantuje że pan Pietrucha nie toleruje chamstwa, a co do podwyżek to z tego co mi wiadomo u wszystkich przewoźników cena jest taka sama, a jeśli kierowca liczy po niższej cenie to już jego sprawa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
mamuska52 2010-02-07 18:24:17
a jednak maxbusowi dało radę:D zeszli do 9 zł za studencki:D kierowca strasznie sie tłumaczył żejednk postanowili zejść do ceny PKS-u.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
viva 2010-02-07 20:55:23
kochani to nic przewozy Pana B. Postrożnego to jest dopiero porażka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
andzia287 2010-02-08 13:13:00
Niestety kierowcy zachowują się okropnie a właściciele jeszcze gorzej.Trzymają stronę kierowców.Nie jeden raz zdarzyło mi się, że bus był na rozkładzie i nie jechał.Po interwencji w biurze usłyszałam od pracującej tam pani,że mają problem, bo część busów się zepsuła.Tylko co mnie to obchodzi jako pasażerkę?!Jak się bus zepsuł to powinni podstawić inny albo chociaż poinformować, że kursu nie będzie!Kiedyś bus notorycznie nie jeździł o 6 rano, chociaż jest na rozkładzie i nie było żadnej informacji o tym, że kurs zostaje odwołany!Na moje pytanie, dlaczego nie ma takiej informacji, pani w biurze odpowiedziała,że to zrobiło by to tylko niepotrzebne zamieszanie, bo bus będzie jeździł, ale nie umiała powiedzieć od kiedy!Przez jakiś miesiąc wcale nie jeździł i nikogo to nie obchodziło, ze np. ktoś nie zdąży to pracy.To jest skandal!A najgorsze jest to, że ani kierowcy, ani właściciele nie boją się ITD.Chyba dopiero jak dojdzie do tragedii to się zaczną bać, tylko że wtedy będzie za późno.Proponuję, więc napisać zbiorową skargę na bezpieczeństwo w busach, czy też nietrzymanie się rozkładów jazdy i wysłać do ITD.Może w końcu poskutkuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-08 21:29:41
niech kto moze nie jezdzi busami.MOze sie czegos naucza .O takich cena nawet w ameryce nie słyszeli...!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-08 21:31:46
kierowcy maxbusa sa ok ...Włąscicel jest fatalny.Taka prawda i dotyczy to wszystkich busów i firm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
marcus03 2010-02-08 21:39:34
maxbus... rządzi na powiecie i województwie !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
marcus03 2010-02-08 21:44:58
Gedarity!!!! musiałeś chyba usnąć w tym PKS-ie bo z krakowa zawsze się jedzie przez sowliny !!!! wyłączając jeden kurs PKS do krakowa przez szczawę !!! chyba żę przyjechałeś pociągiem i wysiadłeś w "IMPULS"-ie !!!! he he pomyśl co piszesz czasem !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
aaggaazz 2010-02-09 08:16:08
andzia287 jakbym czytała swoje "przygody". Szef maxa totalnie olewa skargi, kazał mi dzwonic do kierowcy (?!). Zadzwoniłam i usłyszałam, że byś jest juz jakieś 10km dalej! A szef ma to w d**ie. To jest po prostu paranoja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
atosek 2010-02-09 08:28:37
Maxbus to najgorsza firma.A teraz stała sie najdrozsza.!!!! to głupiki nie jezdzijcie nimi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
andzia287 2010-02-09 10:48:59
aaggaazz: to może spróbujmy coś z tym zrobić i napiszmy o tym do ITD. Rzeczywiście bardzo bym chciała olać busy, i albo przerzucę się na PKS, albo będę jeździć samochodem. Może wyjdzie mi troszkę drożej, ale przynajmniej mam pełny komfort.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
aaaa 2010-02-09 14:47:30
Maxbus jest najlepszą firmą przewozową, zobaczcie na stan busów w innych firmach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
konto usunięte 2010-02-09 16:06:48
to fakt pezzprzeczny .maxbus wedlug mnie posiada najlepsze busy.jakies takie zadbane ,czysto w srodku i ladnie ,wygodnie . bo to czym wozi ludzi telesfor to jest bydlowoz !! trzode sie lepiej wozi .tylko czekac na ktorym zakrecie sie rozzsypie. takze wtej kwestii maxbus RZADZI !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
Gedarity 2010-02-09 21:52:40
marcus03 z całym szacunkiem, ale ani słowem nie pisałem, że jechałem z Krakowa. Jechałem autobusem znad policji, więc chyba jasne, że przez Sowliny się wtedy nie jechało :) A bus, który był odwołany to akurat do Katowic jadący o 8.35, w którym miałem przesiadki o tej godzinie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
stokrotka 2010-02-09 22:46:55
wow!!! - nana00 - konkurencję!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
kruszynka430 2010-03-05 22:49:52
nana00 naucz się pisać bo aż razi po oczach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: BOJKOTOWANIE MAXBUSA
kruszynka430 2010-03-05 22:52:45
nana00 naucz się pisać bo aż razi po oczach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in