12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

Blacharz/ Lakiernik

madderr 2010-01-25 17:00:29
Witam. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego blacharza/lakiernika w Limanowej bądź okolicy? Z góry dzięki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
FruityBoy 2010-01-25 18:57:49
Jeśli chodzi o blacharstwo samochodowe to polecam zakład pana Mariana Stacha. Adres: Kościuszki 12 (za wyjazdem z ronda w rynku, w kierunku Nowego Sącza).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
konto usunięte 2010-01-25 21:55:25
Robert Daniel Sara wieś Zakopane
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
konto usunięte 2010-01-25 22:19:52
Lakiernictwo samochodowe firma Lux-Lak na Lipowym Przemysław Kaputa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
madderr 2010-01-26 13:04:53
michcio262/men - macie może jakieś namiary na tych panów, numer telefonu bądź adres dokładny?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
konto usunięte 2010-01-26 18:53:27
Marek Pietrzak Na Jabłoncu,Ma gosc fach w rekach.POLECAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
Bolek2403 2010-01-27 11:30:42
moim zdaniem najlepszym blacharzen jest pan Kubacki na polnej zegarmistrz w tym fachu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
piotrekwwww 2010-01-28 12:16:51
Pan Kubacki na Wysokim szybko sprawnie tanio i bardzo solidnie acz kol wiek troszkę może w kolejce trzeba poczekać... a lakierników to w Piekiełku za szkoła lub Auto-Kaleta w Kasince.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
konto usunięte 2010-02-02 06:37:03
Pan Młynarczyk Sowliny nad torami super
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
dusia 2010-02-02 16:22:50
Pan Marian Pałka w Starej Wsi nad Molem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
DZERSEJKA 2013-01-19 14:29:30
Łukasz Mruk Na Kaninie, Jeden Z Najlepszych w okolicy Polecam.......... Oczywiście Pierwszy to jestem ja!!!!!!!!!! Ale ja jestem zajęty wiec można telefonować do niego do niego do niego do niego do niegohttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">;););););)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
DXi12 2013-04-23 22:59:32
DZERSEJKA - skoro mówisz że jesteś taki dobry, to powiedź mi czy jesteś w stanie wyciągnąć dwie wgniotki na drzwiach w volvo s80? Nie ma ostrych krawędzi, więc nie powinno być problemów. Wniotki są na łuku, tzn miej więcej na wysokości klamki. Chodzi o to by nie lakieorwać drzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
mdkox 2013-04-23 23:29:38
Kolego @madderr Mój znajomy jakiś czas polecił mi zakład Correct-Car ul Marsów 9 (nad policją) zaufałem mu, więc oddałem mu swój samochód do blacharki oraz lakierowania i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z ich usług, stawiają na dokładność a w tej branży to podstawa. Samochód mojej żony też tam oddałem i kolejny raz potwierdzili że znają sie na "fachu" mają nawet strone więc sam możesz zobaczyć:

www.correct-car.pl

Przede wszystkim nie krzyczą sobie drogo i nie trzeba czekać 2,3,4 tyg. na zostawienie samochodu.

Moge polecić też zakład na Kościuszki pana Stacha też dobrze robią jednak tam są długie terminy. Za to nie polecam Pałki bo tam oprócz kolejek ceny są z kosmosu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
konto usunięte 2014-04-27 21:36:09
Ja polecam najlepszego lakiernika w powiecie limanowskim jaki m jest Marcin Dutka z Limanowej mieszka na granicy z Mordarką za torami
Gość pracuje 15 lat u Chrustka Szury w Kasinie gdzie jest profesjonalny zakład Lakierniczo-Blacharski
Jest tam lakiernikiem gdzie używają w większości lakierów wodorozcieńczalnych gdzie większość limanowskich i okolicznych lakierników wysiada w tym fachu i niewielu by sobie poradziło!!!!!
Nadmieniam jeden z najlepszych !!!! Jak mi pomalował Audi A 4 srebrny metalik gdzie w większości musiał się cieniować i po 4 latach praktycznie nie widac różnicy że było cieniowane , lakier nie zsiadał, i ziarno jest super rozpylone to SZACUN WILEKI WIDAC ŻE TO STARA SOLIDA SZKOŁA!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
konto usunięte 2014-04-27 21:53:07
moja fryzjerka świetnie cieniuje
ale różnicę widać już po 2 tyg. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
bogg1 2014-07-09 23:55:00
WITAM POLECAM MOJE USŁUGI W TAKIM WŁĄŚNIE ZAKRESIE

ANTY-GRAD USUWANIE WGNIECEŃ SAMOCHODOWYCH BEZ POTRZEBY LAKIEROWANIA !!!

KOSZARY / RUPNIÓW

8o8o8o8o8o8o8o8o

Firma zajmuje się usuwaniem wgnieceń w karoserii samochodu BEZ KONIECZNOŚĆI ponownego lakierowania i szpachlowania.



Pojazd nie traci na wartości.

Lakier pozostaje oryginalny co ma wpływ przy sprzedaży samochodu.



Innowacyjna metoda PDR pozwala usunąć wgniecenia typu:

- gradobicie

- spadających kasztanów

- wandalizmu

- szkód parkingowych



Usuwamy wgniecenia o średnicy do 6cm i głębokości maksymalnej 3mm, natomiast większe uszkodzenia po wcześniejszych oględzinach.

TEL 791 997 899
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
saxon 2014-11-01 15:07:50
Najlepszy jest Pawel Chrustek w Kasinie Wlk.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
zalmiwas123 2014-11-25 20:07:26
Ja polecam Mariana Stacha do blacharki A do polakierowania Odziomków z lipowego :D polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
miro 2014-11-25 20:56:13
Tak dla jasności -Odziomki są z Grunwaldzkiej w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
biggboy 2016-02-04 08:34:28
odkopuję temat :) potrzebuję na szybko jakiś opinii o blacharzu przy ul. zygmunta augusta http://www.moto-uslugi.com/warsztat/limanowa/auto-serwis-imp-bog ? Będę wdzięczny za pomoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
mateo56g 2016-04-25 23:19:08
Jeśli szukacie odpowiedniego fachowca z zakresu tapicerki samochodowej czy innych usług to zobaczcie na aktualną ofertę http://tapexdesign.pl/tapicerstwo-samochodowe to właśnie oni wykonają dla was niesamowitą pracę w super cenach. Zobaczcie ich portfolio a się przekonacie że są niesamowitymi fachowcami w swojej branży !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Blacharz/ Lakiernik
piotr1111 2020-01-01 17:59:24
Taaaa ten to potrafi tylko spierd....
Później wszystko trzeba po nim poprawiać Nie potrafi nawet malować a jeśli już to wszystko na gładko a niektóre elementy trzeba na "skórke pomarańczy" zlewki to chleb powszedni a odpadające elementy czy to tapicerki czy brakujące i nie dokręcone śrubki także Pozdrawiam "pana" roberta drugiego takiego ciężko znaleźć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in