9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Basen dla pracowników Starostwa !

Marsel 2013-04-15 19:56:08
Kolejny bulwersyjny temat !!

Dlaczego wszyscy pracownicy Starostwa Powiatowego (nawet sprzątaczki) mają bezpłatne karnety na korzystanie z basenu i nie tylko ???????????
Czym oni są lepsi od nas ? Czy tej sprawy nie powinno się poruszyć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
KaKropka 2013-04-15 20:07:14
Hmmm może to z funduszu socjalnego? Poza tym w czym jest gorsza sprzątaczka od innych pracowników starostwa i dlaczego piszesz, że "nawet sprzątaczka"? To praca jak każda inna, ktoś ją musi wykonywać i o ile się z niej wywiązuje to należy się tej osobie szacunek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
bearchen 2013-04-15 20:14:21
Podejdz do Starostwa i zapytaj. Przeciez to nie problem zaden.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
Marsel 2013-04-15 20:17:20
Nawet sprzątaczka dlatego że ten zawód już nie jest urzędniczy. Nie chodzi o to że zawód sprzątaczki jest gorszy czy lepszy, meritum sprawy to całe starostwo. niech ich tam będzie 200 osób a jest to 200 karnetów... W sumie niech mają, lecz inni muszą zapłacić żeby dzieciak poszalał troszkę na basenie mimo że nie stać ich na to mając kilka pociech. Przykre to trochę bo inni mają to z urzędu a inni muszą płacić...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
emka 2013-04-15 20:21:02
to wcale nie są bezpłatne karnety. prawdopodobnie to jest tak samo jak z nauczycielami. owszem pracownicy przychodzą na basen i nie płacą, ale wcześniej muszą zapłacić z góry za określoną liczbę biletów część kwoty, a druga część takich biletów jest opłacana z funduszu socjalnego.
następnym razem może lepiej nie drzeć ryja od razu tylko spokojnie zapytać ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
konto usunięte 2013-04-15 20:21:15
Dlatego żeby nie śmierdzieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
1234567 2013-04-15 21:57:02
typowe dla "polakuf"- zazdrość, zawiść - dlaczego on a nie JA , jeśli nie Ja, to on NIE i.t.d.!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
peterlimanowa 2013-04-15 21:58:48
oczywiście, że z funduszu socjalnego mają i na pewno nikt za darmo nie chodzi. w dzisiejszych czasach nawet w mordę za darmo nie dostaniesz.A ze sprzątaczkami to pojechałeś po całości.
@west naprawdę odpowiedź na poziomie.
P.S. co to znaczy "bulwersyjny"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
tutamka 2013-04-17 12:58:23
A ja to w pracy w ramach funduszu socjalnego to mogę sobie herbatę zalać wrzątkiem(jak sobie ją wcześniej przyniosę :):D:):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
Dunior 2013-04-17 13:00:37
ja w ramach funduszu socjalnego dostałem rower. i co to zmienia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
emka 2013-04-17 13:58:34
pewnie Ci się niedługo popsuje, bo na pewno się znajdą osoby (chociażby na tym forum), które Ci będą zazdrościły takiego "gratisu":P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
konto usunięte 2013-04-17 14:44:52
Coście się tak obruszyli na ten prymitywny żart? Oczywistym jest że basen świeci pustkami a miasto do ciągle rosnących kosztów stałych dokładać się nie chce, więc szanowni pracownicy Starostwa nawet nie zorientowaliście się że swoim funduszem socjalnym ratujecie powiatowy budżet.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
konto usunięte 2013-04-17 15:08:21
Gdyby niektórym powiedzieć że muszą się wykąpać to mogliby się obrazić. Tak to dostają karnety na basen i urzędzie nie ma przykrych zapachów. Więc petent jest również zadowolony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Basen dla pracowników Starostwa !
NOSTRADAMUS777 2013-04-17 15:10:24
Ja ostatnio dostałem prace w której nic nie musze robić i jeszcze dostałem wycieczke na Teneryfy, nie wiem dlaczemu ale wziołem chętnie bo jak dają to trza brac jak biją to uciekać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in