3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
4268

Porady

Agencja reklamowa Limanowa

klocek11 2011-09-10 14:08:40
Witam,

Szukam firmy która wykona materiały reklamowe dla firmy turystycznej. Czy ktoś korzystał z usług firmy MM lub Graficom w Limanowej? Jakie są wasze opinie o tych firmach, a może polecacie coś innego?

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
KaKropka 2011-09-10 16:48:25
Miałem do czynienia z materiałami robionymi przez MM i nie ma się do czego przyczepić. Poza tym regularnie wspierają imprezy organizowane przez KS Limanowa Forest. Co do cen to się nie orientuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
xobywatel 2011-09-10 18:05:56
Jak chcesz mieć dobre materiały to idż do Malinowej na Fabrycznej. MM to sobie podaruj bo jakoś projektów jest tam bardzo niska (moje osobiste zdanie - żeby nie było, że kogoś obrażam:P). Graficom też jest ok, złego zdania o nich powiedzieć nie można. Polecam Malinową bo robili projekty dla naprawdę dużych firm - jedną można odwiedzić w Galerii Krakowskiej:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
kami 2011-09-11 20:06:26
ja Malinowej nie polecam, zastrzeżenia były do opracowanego przez nich projektu - po prostu żadnej rewelacji :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
xobywatel 2011-09-12 17:52:56
jakiego typu to były zastrzeżenia? może nie chcieli Ci czegoś za darmo zrobić a Ty miałeś takie życzenie, bo nie rozumiem jakiego to typu zastrzeżenia mogły być? skoro były zastrzeżenia to projekt się poprawia i drukuje i akurat z tym w Malinowej nie ma żadnego problemu. Taka wypowiedź bez konkretów charakteryzować może jedynie konkurencję:D
A wracając do projektów, to możesz być na 100% pewny że te w MM nawet 10% jakościowo nie dorównują tym z Malinowej;)
Aaaaaaaaaa i żeby nie było że nie kulturalny jestem - jeżeli nie życzysz sobie żeby zwracał się do Ciebie na "Ty" to z góry przepraszam "Pana"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
tutamka 2011-09-13 08:51:20
W Limanowej jest drogo. Do tego jakaś większa inwencja twórcza przychodzi IM ciężko. Już nie wspominam o tym, że zakres prac to plakaty, foldery, ulotki i wizytówki. Jeśli w inny sposób chcesz zareklamować swoje przedsięwzięcie to zapomnij o Limanowej. Polecam choćby Kraków.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
Seba 2011-09-13 11:40:18
ja polecam bdArt w mszanie, tanio, szybko i w najwyższej jakości
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
anonim15 2011-09-13 14:27:40
bdArt...tanio,szybko???chyba sobie zartujesz! z tego co się orientuje to jedna z droższych firm,MM też nie polecam! Jedynie mogę polecićGraficom limanowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
anonim15 2011-09-13 14:31:22
Jeszcze jedna jest Agencja reklamowa jak sie na mordarke jedzie... co o niej sądzicie???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Agencja reklamowa Limanowa
kami 2011-09-13 18:44:52
jeżeli zlecam projekt tłumaczę co powinien zawierać i jakie nieść przesłanie to oczekuję, że przynajmniej w jakimś niewielkim procencie spełni on moje oczekiwania. Jak napisała "tutamka": - brak im inwencji twórczej. Oczywiście "Malinowa" była cierpliwa i poprawki nanosiła ale jest to duża strata czasu. Poza tym ja nie robię nikomu reklamy i wcale nie sugeruję że "MM" jest w czymś lepsze, ja tylko wypowiadam swoją opinię a to chyba mi wolno;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in