Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca

berecik 2011-08-27 08:57:08
Pół godziny temu zamiesciłem dwie notki o dzisiejszym koncercie organizowanym w Limanowej pod Siwym Brzegiem przez Posła do Sejmu Reczypospolitej Polskiej w ramach kampanii wyborczej.
Po notkach w ciągu kilkunastu minut nie pozostał ślad.
To jest PO POlsku wolność słowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
top 2011-08-27 11:42:44
O koncercie informujemy w kalendarzu wydarzen oraz w aktualnosciach, natomiast wklejanie namiętnie kilka razy informacji na forum z linkiem do innych portali jest nie na miejscu. Tego typu reklamy usuwalismy i bedziemy usuwac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
AwM 2011-08-27 12:02:14
Ja byłbym za permanentnym banem dla spamerów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
ptanoc 2011-08-27 12:39:32
AwM@ nie mam wiele do gadania w sprawie działania tego portalu, ale popieram Twoją propozycję.
Pzdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
Rasputin 2011-08-27 13:15:48
A berecik dalej wrzuca info o koncercie...i można tłumaczyć. Typowe zachowanie "ala" Jaruś-można gadać,a ten dalej swoje...a przy okazji wszyscy inni to buce co to tylko się czają na biednego przedstawiciela PISu. Masz berecik info o koncercie w kalendarzu imprez-jak Ci za mało to zrób z siebie słup reklamowy i wyjdź na miasto.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
berecik 2011-08-27 13:42:49
Rasputin.Masz prawo,o tym co robię na forum wypowiadać swoje zdanie.Pisz jak najwięcej i jak najmądrzej.
Ps. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
Doradca 2011-08-27 15:42:57
Gościem specjalnym będzie Nelly Rokita. A jakże pójdę. Sprawdzę czy Pani Nelly poprawiła swoją polszczyznę. Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk z Panią Nelly zapewne będą wyglądali oszołamiająco. Przepuścić taką okazję to ciężki grzech. Oglądnąć się na zdjęciach limanowskiego picasa, w tle z Panią Nelly, to rzecz bezcenna przy tym posłuchać muzyki biesiadnej mam nadzieję przy zimnej coca coli w sobotnie popołudnie w ostatnią sobotę wakacyjną- rozpisałem się już pędzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
forfiter 2011-08-27 21:19:18
Mnie rozwaliła informacja : gościem specjalnym Nelly Rokita.Wstęp wolny !- to co? miałbym jeszcze płacić pieniądze za oglądanie kogoś takiego jak ta Nelly ??? To raczej mnie powinni zapłacić odszkodowanie za uszczerbek moralny...:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
forfiter 2011-08-27 23:38:40
Chociaż sorry- do zoo idąc płacę za oglądanie więc jednak w LDK jest promocja.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Adminie - proszę nie usuwać moich tematów, zanim nie zagrzeją tu miejsca
Doradca 2011-08-30 08:02:57
Panie berecik, cienko to wszystko wyglądało nie miałeś się czego domagać może prócz tańców Pana znanego z obecnymi paniami i występami artystów którego z ciekawością przez chwilę wysłuchałem co do Pani Nelli, to nie zawiodła mnie w niczym jak zwykle źle ubrana i już posunięta wiekiem i bardzo słabo przyswajającą język Polski jedyne czym mogła zwrócić na siebie uwagę to ubiór, ale ta Pani stosuje tę metodę od dłuższego czasu jak nie ma się czym zwrócić na siebie uwagi to przynajmniej ubiór wybiera ekstrawagancki.. Mnie osobiście bardziej podobała się Pani Agata radna powiatowa a trzeba też przyznać, że Pani Janczyk zaprezentowała klasę. I tyle relacji z mojego chwilowego pobytu. Ja jestem u siebie czego o Pani Nelli powiedzieć nie można. To hasło powinno brzmieć Europa – jesteśmy u siebie. To by pasowało do zaproszonego gościa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in