6°   dziś 7°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
2168

Wydarzenia

A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?

gil 2011-11-02 20:54:46
* masakryczne kolejki
*brak kompetencji pracownikow
*bezczelność
*zgrymaszone miny i humory pracownikow...
Najlepiej to moze nie rejestrujmy pojazdu by Ci ludzie byli szczesliwi ze nie musza wykonywac tej "niechcianej" pracy... Bo chyba stawke musza miec ponizej 5zl zeby tak sobie szlifowac humorki i podnoscic ego na klientach....a czemu MY jestesmy winni?? sami chcieli siedziec za biurkiem , a jak nie maja do tego powolania to znajdzie sie wiele osob na ich miejsce ktorzy nie maja tzw "plecow" by zasiadac na wyzszym satnowisku https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
konto usunięte 2011-11-02 21:21:19
Ja tam jakoś nie narzekałem jak rejestrowałem swój pojazd, robią swoje czyli monotonną robotę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
konto usunięte 2011-11-02 21:30:57
@gil ulzylo Ci?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
SnoozE 2011-11-02 21:34:36
Jesli chodzi o brak kompetencji i zlosliwosc to musze potwierdzic. Masa papierokow, duzo chodzenia, by okazalo sie, ze to wszystko bylo nie potrzebne ... Chodzi mi tu o lewa strone Urzedu. Na szczescie sa tam tez normalni i kompetentni ludzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
grzegorz23 2011-11-02 22:29:04
potwierdzam. bezczelnosc i złosciwosc po lewej stronie to standard... czasem to rece opadaja...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
darek05l 2011-11-02 23:13:04
Gil sprawdziłem, w żadnym urzędzie na terenie powiatu nie ma wydziału rejestracji pojazdów.:P
Może po prostu chciałeś zarejestrować auto na Poczcie i stąd te "zgrymaszone" miny pracowników ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
konto usunięte 2011-11-03 08:09:29
Gil, znowu nie jest tak żle. W każdym Urzedzie tak samo. Powodzenia urzędnikom
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
spoon 2011-11-03 08:11:13
Ja też nie mam nic do pracy tego wydziału. Troszkę trzeba odczekać ale to norma w każdym miejscu gdzie jest wielu petentów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Iwa 2011-11-03 08:24:31
Miałam okazję kilka razy korzystać z usług tamt. urzędu i nie narzekam. Zostałam pouczona, pani pomogła w wypełnianiu papierków, pouczyła co i jak dalej. Dziekuję i polecam, a niezadowolonym proponuję iść i pozałatwiać coś w ZUS-ie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tutamka 2011-11-03 09:05:54
fakt byłam niejednokrotnie i za każdym razem strasznie to kapało. Powoli ale na szczęście da się zarejestrować samochód bez problemu. Tylko pani w informacji (po lewo) nie dość że strach siadać przy okienku i pytać o cokolwiek, bo wygląda ponuro,strasznie i jakby miała na Ciebie klątwę rzucić, pokrzyczeć; to jeszcze najlepiej żeby Cię tam nie było i głowy jej nie zawracał. Szkoda że jednostka psuje opinię ogółu, bo pozostali państwo są mili i kompetentni :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tutamka 2011-11-03 09:19:42
P.S. A ZUS limanowski to dopiero porażka. Niewiedza,niekompetencja, pyskówka, bezczelność, chamstwo, humorzastwo, złośliwość, gburowatość etc. Te panie przy okienkach to najlepiej niech idą spać a nie wk...ją ludzi. Fakt że chcesz coś robić, jest dla nich nie do pomyślenia i traktują Cię jak wroga nr 1.Po wizycie u "przmiłych" pań, gdy ich zlośliwość przerosła bezczelność, zadzwoniłam do centarali w Warszawie i przedstawiłam im jak to "u nas" miło obsługują petentów. Pan przeżył ciężki szok!
I proponuję zrobić to samo tym którzy zostali "miło" potraktowani:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tofik 2011-11-03 11:42:08
ja tez uważam ze jest w porządku. miło i kulturalnie. a że trzeba czekać, to tak jak w każdym urzędzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gil 2011-11-03 20:43:48
tutamka- tez jakos PaNI do gustu nie przypadlas tak jak ja xD bo reszta pracownikow obleci... a ona sama sobie nie daje rady w pracy tylko opoznia prace innych pracownikow...moze i ładna jest ale kto ja tam za urode posadzil?? w sumie w kazdym urzedzie musi byc jakis KWIAT Z KOLCAMI xD pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gil 2011-11-03 20:45:04
a z tą centrala to dobry pomysł... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gil 2011-11-03 20:48:12
darek05l- no sorry-> Wydzial Komunikacji i Transportu.... ale jakos inni wiedzieli o co chodzi....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
konto usunięte 2011-11-03 20:57:02
Ja nie mam negatywnych doświadczeń z urzędnikami powiatowymi, gminni to porażka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Doradca 2011-11-03 21:47:01
Nie mam uwag rejestrowałem samochód było wszystko oki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Kwiatuszek12 2011-11-04 22:20:27
Byłam dzisiaj w tym urzedzie pan który mnie obsługiwał byl bardzo niemiły i beszczelny cały czas zmieniał zdanie i odsyłal po kolejne papierki,i za kazdym razem musialam stac w kolejce sam nie wiedział chyba co jest mi potrzebne totalna porażka i do tego mało zorjentowany w swojej pracy!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
alim 2011-11-05 21:01:38
do wszystkich co wystawili pozytywny komentarz w tym temacie,krótko i na temat: albo jesteście w/w urzędnikami i chwalicie swoje,co jest poniżej krytyki,albo nigdy nie byliście np. u zachodnich sąsiadów bo tam naprawdę do urzędu idzie się z przyjemnością i nawet jeśli dany urzędnik czegoś nie wie to robi wszystko żeby się dowiedzieć a nie odsyła z dala od siebie.
Pozdrawiam wszystkich urzędników i przypominam że to nie my żyjemy dzięki wam, lecz WY DZIĘKI NAM .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
abdulwisimulaga 2011-11-06 15:18:09
:-(oj jakie to biedaczyska za tymi biurkami aż się ciśnie na usta wróć komuno wróć B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
asik 2011-11-06 16:05:06
kilka lat temu rejestrowałam samochód i pan (nadal pracuje) wystawiał mi dowód trzy razy, miał ciągły problem z danymi właściciela, współwłaściciela i sprzedającego gdyż mylił wszystkie dane. trzy tygodnie temu znowu musiałam odwiedzić w/w urząd. wnioski: ja i dwie inne osoby czekaliśmy 1,5 godz.! koszmar bo dziecko miało serdecznie dość, czynne na 8 tylko dwa okienka. jednak gdy już się doczekałam byłam przez Panią dobrze, bardzo miło i sprawnie obsłużona. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Majka100 2011-11-06 18:27:46
no jak się ma mamusię lub ciocię to jasne ,że się nie stoi.A ja żeby wyrejestrować samochód stałam 4,5 godziny a przede mną było tylko 3 osoby jedna młoda dziewczyna jak poszła zapłacić kwitek to wróciła po 1,5 godziny a kochana pani obsługująca oczywiście nic przez te 1,5 godziny nie robiła tylko posłusznie czekała na nią to samo z 3 kolejnymi paniami z obsługi tego wydziału . To skandal to sama sprawa w urzędzie w Nowej Hucie gdzie czekało przede mną z 5 osób zajęło raptem 15 minut a urzędniczka załatwiła moją sprawę w niecałe 3 minuty co pani z Limanowej zajęło 45 minut .Różnica jest taka ,że w Limanowej zatrudnia się babcie klozetowe do obsługi a w Krakowie normalne urzędniczki ,za taki numer który odstawiła ta pani w Urzędzie Wydziału Rejestracji Pojazdów w Limanowej bo nie mogę powiedzieć ,że to była urzędniczka bo jej do tego daleko wyleciała by z hukiem petenci zjedliby ją żywcem.Wydaje mi się ,że nie umiecie sobie dać rady bo się na taką obsługę godzicie.Ja te baby klozetowe zwyzywałam i podziękowałam za tą żałosną obsługę i pogoniłam bo bym siedziała jeszcze z 10 godzin.To jest urząd i trzeba je nauczyć obsługi a każdy ma prawo wnieść na ich obsługę zażalenie do kierownika i żądać poprawy obsługi.Poleca więc Pani udać się do większego miasta a nie opowiadać głupoty ,że stanie 4,5 godziny to fajna i profesjonalna obsługa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
natiii13221 2011-11-08 21:37:48
też rejestrowałam nie dawno samochód ale w sumie to nie mam się o co doczepić, byłam po prawej stronie, przyszłam wcześnie rano więc nie miałam kolejki. Jutro idę odebrać stały dowód, po powrocie napisze jak było :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
qwers007 2011-11-09 18:47:45
"natiii13221" i jak było?https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
abdulwisimulaha 2011-11-09 19:27:59
chyba jeszcze jest bo nie pisze:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
natiii13221 2011-11-10 15:44:02
he he już wróciłam :D
mam trochę mieszane uczucia, powiem tak: poruszenie tego tematu tutaj na forum miało na nich wpływ. Nad czasem to oni jeszcze musza popracować ale stanowczo zmienili podejście do ludzi. Wcześniej wspominana pani z informacji była nadzwyczaj miła, ładnie się przywitała poprosiła o dowód osobisty w kilka minut załatwiła wszystko pokazała gdzie się podpisać. Jak odchodziłam to powiedziałam: "dziękuję, do widzenia" a ona do mnie "ja również dziękuję". Co najważniejsze do rejestracji pojazdów jest czynne więcej stanowisk więc ludzie czekają jakieś 10 może 15minut. Jak wchodziłam to trzy osoby były w kolejce a jak wychodziłam to zostały tylko dwie i to już obsługiwane przy okienkach. Co do numerków to jak weszłam wyświetlał się 43 a jak wychodziłam 58. Tak więc warto poruszać takie tematy na forum :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
crusader 2011-11-10 16:05:22
wynika z tego, ze na wejsciu duzego wrazenia na jurorach nie zrobilas skoro dali Ci tylko ocene 43, z tylu widoczniej lepiej wygladasz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
natiii13221 2011-11-10 16:09:11
heh tak dokładnie na wydruku było 243:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
mikimous 2011-11-10 17:27:39
W Limanowej tylko jak sie ma szerokie plecy to praca w urzedzie sie znajdzie niestety pracuja tam sami protegowani wiec wylot z hukiem im nie grozi....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-12 09:52:48
tez mialam pewna przygode....
cos ponad miesiac temu rejestrujac samochod u Pana musialam łapac dokumenty bo on nimi do mnie rzucał ...ale mimo to sprawnie i w miare szybko wszystko udalo sie zalatwic .... w urzedzie spedzilam tylko 1h30min.....
3tyg pozniej...
bylam po odbior twardego dowodu....zaduch w urzedzie jak nie wiem ...po dlugim oczekiwaniu nadeszla moja kolej....Pani po lewo oswiadczyla ze potzrebny jej moj dowod no to jej wreczylam do rak...oddajac mi dokumenty dotyczace samochodu zapomniala o oddaniu mi dodowu osobistego...o czym sie zorientowalam odchodzac od stanowiska...nawrocilam sie i prosze o to by mi moj dowod wrocila a ona do mnie tak "nie ukradlam pani dowodu , moze pani gdzies po drodze go zgubila"... ale gdzie jak ja przeszlam moze 3-4metry w tym samym pomieszczeniu...a torebke mialam wielkosci pudelka na plyte cd....twierdzac ze ona ma moj dowod napisalam na kartce swoj kontakt i jej zostawilam... ok godz 15 zadzwonilam z pyt czy sie znalazl bo jezeli nie to zglaszam zaginiecie w urzedzie stanu cywilnego .... Pani mi zabronila zglosic twierdzac ze moze ktos mi przynieise ten dowod bo juz miala podobna sytuacje i po 2 dniach ktos dokumenty zwrocil.... chociaz ja nadal wiedzialam ze dowod znajduje sie gdzies u niej zgodzilam sie zaczekac te 2 dni... CDN ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-12 10:05:43
....po 2 dniach....
o 8 rano dzwonie do tego urzedu z zapytaniem czy dowod sie znalazl bo nie bede dluzej czekac... Pani mi oznajmila ze nikt nie przyniosl...wiec poszlam sie troche ogranac i postanowilam jechac ze zgloszeniem zguby... wychodzac z domu otrzymalam telefon (z osobistego nr Pani z urzedu w lim. gdzie ja caly czas telefonowalam na urzedowy)... Pani ze stanowiska nr 8 orzekla iz "ktos przyniosl Pani dowod" no to pojechalam do Limanowej po odbior mojej zguby. Pani "po lewo" czy "z 8" nie sprawdzajac czy jestem osoba ze "znalezionego"dowodu wydala mi go...OdZYSKAŁAM dowod... :D
tylko mam pewne zastrzerzenia :
- dlaczego dzwonila do mnie ze swojego tel...jak byla w pracy?
- dlaczego akurat u niej zdarzaja sie przypadki "zawieruszen" dokumentow?
-dlaczego ktos akurat do niej przyniosl ten dowod?? w tym urzedzie jest przeciez starosta i ponad 100innych pokoi do ktorych moj dowod mogl trafic...a akurat znalazl sie u niej.... wynika z tego ze Pani moze i nie umyslnie przetrzymywala moj dowod...albo komus ten dowod musiala wydac skoro do niej akurat przyniesiono zgube...
-i dlaczego nie poszukala odrazu mojego dowodu... gdyby byla dla mnie uprzejma pewno na forum bym tego nie umiescila....no ale przynajmniej tak moge ostrzec innych by mieli glowe na karku i dopuszczali do siebie fakt ze moga sie dokumentu pozbyc...
poniekad mam nauczke by komplet dokumentow sprawdzac przy osobie ktora mi wydaje a nie 3m od niej xD ...
Ale pamietajcie po 2 dniach wszystko sie odnajdzie Pozdrawiam:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gil 2011-11-12 10:48:47
Czasem jak widac selekcja pracownikow by sie sprzydała. Co do szerokich plecow to w tym racja jest najwieksza. tamara25- ja bym sie tą historia pochwalił gdzieś dalej ... moze i dzieki Twej osoby niektorzy byli by juz milej traktowani w Urzędach. Ja jak jestem w pracy to sprawy zwiazane z moim stanowiskiem załatwiam z telefonu służbowego. W tych czasach dba sie o swoj rachunek a nie rachunki szefa,wiec ta Pani popełniła bład na swoja niekorzyść.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gil 2011-11-12 10:51:08
A ta Pani zapewniła Ci 2 dni ochrony? w razie gdyby ktoś sie Twoim dowodem posłużył? np jakis młodzian czy przestepca?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Kwiatuszek12 2011-11-12 17:34:13
Zamiast sie cieszyc ze odzyskała Pani dowód (bo ja bym sie cieszyła)to wypisuje Pani takie rzeczy,jaka róznica z jakiego telefonu ta Pani dzwoniła??? ja na jej miejscu czytajac cos takiego żałowałabym ze oddałam ten dowód.Jednak nie warto byc dobrym bo potem jest to wykorzystane przeciwko.Ja kiedys znalazłam przed starostwem ubezpieczenie auta jakiegos pana i tez zanioslam do wydzialu komunikacji,Fakt ze pracuja w tym dziale niemiłe osoby i kolejki masakryczne ale wypowiiedzia tamara25 jestem zbulwersowana to jest dopiero beszczelnosc i brak podziekowania!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-12 19:04:43
do kwiatuszek12.... Ciesze sie i to bardzo... ale jak kazdy mam prawo sie wypowiedziec... dokumenty z rejestracji maja miejsce dosłownie w 3 pomieszczeniach...natomiast dowod osobisty okazac mozna wszedzie nie tylko w wydziale komunikacji..... rownie dobrze ktos moglby ten moj dowod zaniesc do bezrobocia, geodezjii itd bo wszedzie gdzie sie chce uzyskac wiecej informacji dowod trzeba okazac ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-12 19:32:46
a jezeli by mi nie wrociła tego dowodu to za pewne skarzyłabym sie nie Wam na forum ale gdzie indziej>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-12 19:38:57
gil- ja poprostu byłam dobrej mysli ze mi odda ten dowód =) i że ochrona bedzie zbedna =)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
qwers007 2011-11-13 20:49:17
tamara25 a po kiego tej Dziewczynie byłby potrzebny twój dowód osobisty...?? Jej dobra wola że jeszcze Ci oddzwoniła, że się znalazł. A ty Pierdzielisz na tym forum, aż się nie chce Ciebie słuchać... :/
Ja byłem tam ostatnio i obsłużyli mnie bez żadnych problemów... fakt trzeba odstać w kolejce swoje, ale nikt nam nie kazał akurat w ten dzień/tą godzinę przychodzić i nabijać kolejkę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-14 05:00:00
gdyby mi dala odrazu ten dowod to by mi sie o nic nie rozchodzilo... ja tu sie nie chce z nikim klocic...poprostu tez sie wypowiadam....a jezeli nie ma ktos ochoty tego czytac to co mu szkodzi ominac moja wypowiedz... pozdrawiam i milego dnia zycze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Iwa 2011-11-14 08:50:24
Nie mam ani ciotki, ani wujka, ani tym bardziej rodziców w żadnym limanowskiim urzędzie. Staram się być po prostu miła i rzeczowa i to chyba działa, bo z jakim nastawieniem przychodzę do ludzi tak samo mi odpowiadają. (To nie działa tylko w ZUSie). Ale jeżeli Ciebie Majka100 źle potraktowano, to współczuję, bo nie powinno wyładowywać się swoich frustracji na innych ludziach, tym bardziej na klientach czy stronach w urzędzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
roxy 2011-11-14 13:40:52
tak to jest ja na stanowiskach urzędniczych zatrudnia się obiboków po znajomościach i osoby, które znałam z liceum ze strony mocno imprezowo-użytkowej a teraz wielkie urzędasy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
roxy 2011-11-14 13:40:55
tak to jest ja na stanowiskach urzędniczych zatrudnia się obiboków po znajomościach i osoby, które znałam z liceum ze strony mocno imprezowo-użytkowej a teraz wielkie urzędasy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
lola333 2011-11-15 17:56:22
Byłam dzisiaj u pana dopisac wspułwłasciciela i wygladało to dramatycznie nie łapał sie w moich papierkach był nie miły a szczytem było jak obsługujac mnie odebrał komórke i zaczal gadac przez telefon o jakis pierdołach smiejac sie itd!Co za ludzie tam pracuja masakra miałam mu juz zwrocic uwage ze jest w urzedzie a nie na piwie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
misiek9 2011-11-15 18:18:52
do lola333> ja msc temu tez bylem niestety u tego pana i nie moge powiedziec zeby było zbyt miło odbieralem dowod stały grzebal chyba z 15 minut w tych swoich papierkach potem komputer sie niby zawiesił grzecznoscia tez nie tryskał powiedzial to nie moja wina ze nie moge teraz panu wydac dowodu trzeba poczekac albo przyjsc pozniej,wiec zabrałem manatki i wyszedlem.Po paru dniach wrocilem ale podszedlem do pani obok z 8 byłem miło i sprawnie obsłuzony.POZDRAWIAM!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
krycha30 2011-11-15 19:58:04
byłam kiedys u tego chlopaka ale nawet niczym mi nie zaszkodzil siedział taki dumny jak paw zreszta wszystkie te baby tam sa takie powykrzywiane ze szkoda nawet komentowac,ta na przeciwko wejscia tylko sie smieje raz nawet słyszalam jak ja facet opieprzył ze głupkowato sie smieje i ze takie zachowanie nie przystoi w tym miejscu nawet chyba nie przeprosiła jestem tam czesto wiec idzie sie napatrzyc!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-11-15 22:14:04
Ci urzednicy powinni miec chyba wyznaczone dni pracy wg humoru w danym dniu...jak maja humorek do bani to niech lepiej w domu sobie kapryszą... Chociaz czasem maja dni ze zadowoleni klienci od nich wychodza, to te gorsze dni jakos w pamieci bardziej zostaja...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Daro 2011-11-16 11:01:53
ten wydział ma dużo do życzenia ja proponuje tym szanownym Panią zastanowić się czy aby nie pomyliły się z powołaniem, bo niemiłym i niesympatycznym bo można było być 20 lat temu za ladą sklepu ale widzę ze te tendencje tam jeszcze pozostały a szkoda bo przecież wydział ten odwiedza tam najwięcej petentów i mieć taka wizytówkę to porażka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tofik 2011-11-16 12:48:48
ej, ej - słów brakuje. czy wy widzicie co piszecie?! tam pracują ludzie a nie roboty. A wy to zawsze macie świetny humor i uśmiech jak z reklamy?! bez przesady żeby nie można było mieć złego dnia albo dobrego humoru bo albo urzędnik jest gburowaty albo zbyt wesoły. zastanówcie sie!!!!! wszystko źle!!!! jak prawdziwy Polak.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tofik 2011-11-16 12:49:54
oj przepraszam, nie prawdziwy tylko przysłowiowy Polak.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
krzys9 2011-11-16 20:37:25
byłem w tamtym tygodniu rejestrowac auto nie dosc ze czekałem 1,5 godziny to pani z 3 tak mnie obsłuzyła ze az sie odniechcialo rozdarta jak fiks krzyczała ze nie umiem poprawnie papierków wypełnic,ze nie bedzie sie ciagle powtarzac itd normalnie dramat z takim chamstwem i beszczelnoscia jeszcze w rzadnym urzedzie sie nie spotkałem! Aż strach do niej podejsc ,polecam ludziom o mocnych nerwach tylko i wyłacznie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gueene 2011-11-17 09:01:01
Załatwianie tam czegokolwiek to dramat,można przypłacić zdrowiem.Mąz nie da rady nerwowo, ja muszę pisać upoważnienia i załatwiać bo boję sie o jego zdrowie to nie są zarty.Płacimy podatki coraz większe a obsługuja nas jakby wyświadczano nam wielką łaskę, której nie jesteśmy godni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
robert1978 2011-11-17 11:04:30
Ja tam nie chodzę bo tez nie mam zdrowia.
Jest taka dziewczyna w komisie u Młynarczyka na Kościuszki co rejestruje samochody. Nie chcesz się denerwować to sobie zapłać i będziesz miał załatwione. i po kłopocie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
kamilek9 2011-11-17 16:43:27
Nie rozumiem tego nadawania,osoby ktore wypisuja te komentarze maja chyba nie rowno pod sufitem albo zbyt duzo czasu wolnego,Ciekawe czy chciałyby by o nich tak pisano.Jesli komus cos nie pasuje niech idzie prosto w oczy powie co mysli a nie w ukryciu by kogos tylko oczerniac bo takie osoby to zwykłe tchórze ktore chca narobic tylko problemów i zamieszania.Byłem dzisiaj w tym wydziale odebrac zatrzymany dowód obslugiwała mnie Pani z 8 i powiem tyle super by było by w kazdym urzedzie spotkac takie osoby szybko sprawnie i bardzo miło.A do osób piszacych te bzdury mam tyle do powiedzenia ze to zwykle tchorze zawistne a moze i zazdrosne!!!! Komunikacja pozdrawiam!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
marysia30 2011-11-17 17:58:34
PODZIELAM zdanie kamilek9!!!! byłam dzisiaj u Pani pod 4 i było bez zarzutów i nawet kolejek nie było...Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
SnoozE 2011-11-17 19:07:31
Nie wiem czemu ale mam wrazenie, ze kamilek9 i marysia30, to ta sama osoba. Mowiac inaczej multikonto :P, pewnie admin moze to zweryfikowac :) Mysle, ze w tym temacie jasno widac, ze cos jest nie tak z zachowaniem niektorych osob pracujacych w tym miejscu (lewa strona). Nie oczekuje od nikogo, ze bedzie robotem, kazdy moze miec gorszy dzien, ale sa pewne granice. Gdyby ktos podchodzil do klienta w podobny sposob, w prywatnej firmie, to dosc szybko zostalby zweryfikowany przez pracodawce. A to, ze ktos zostal obsluzony bez problemu, nie jest niczym nadzwyczajnym, tak powinno byc zawsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
gil 2011-11-21 21:45:14
w sumie to sie ciesze ze juz nie mam nic tam do załatwienia bo tak jak mąż Pani powyzej nie daje rady nerwowo...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
harry90 2011-11-22 20:11:13
No, ja się dziwię że nikt z Was nie poszedł na skargę.... np; lola333 już już mu miała zwrócić uwagę, że nie jest na p[iwie , tylko w pracy.No więc czemu lola333 tego nie zrobiłaś??? Teraz się wymądrzasz>:-D trzeba było działać , kiedy był ku temu czas.Szalenie dziwi mnie to że polacy , to taki naród że będą gęgać, kwekać, ale NIC nie zrobią... za to do gadania to MAJĄ!!!!! Jeżeli DALEJ bedziemy tak robić, to urzędasy dalej będą nas mieć w przysłowiowej D,..E!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> No
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
konto usunięte 2011-11-22 20:30:29
Wybieram sie za nie dlugo tam. Mam nadzieje, ze trafie na milego pana lub pania!O ile tam tacy pracuja!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
Doradca 2011-11-22 20:57:46
Przesadzacie i to w niezwykle wyrafinowany sposób. Byłem tam w poniedziałek i powiem Wam dłużej czasu spędziłem w Urzędzie Skarbowym gdzie czynne było 1 okienko i przestałem tam prawie godzinę, potem do kasy, więc 1,15 minut. Rejestracja . Wypełniłem wniosek podszedłem do Pana który sprawdził dokumenty wypisał kwitek 180,50 zł i wysłał mnie do kasy. Wróciłem w max 10 minut, Pan się uśmiechnął poprosił o dwa podpisy wydał mi tablice i dowód tymczasowy i zaprosił mnie za około miesiąc. Góra 1/2 godziny.Pozdrawiam bardzo miłego Pana. Gdzie Wy widzicie te nieuprzejmości. Sprawdziłem to na własnej skórze więc bez przesady. I jeszcze jedno , nie pracuję w Wydziale Komunikacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-12-01 21:08:04
jestem pod wrazeniem.. byłam dzisiaj z kolezanką i o dziwo zostałysmy milo potraktowane, nie jak poprzednio.... chyba to MAGIA NADCHODZACYCH ŚWIĄT ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
konto usunięte 2011-12-01 21:23:00
@tamara25 to nie magia swiat, poprostu czytaja forum na limanowa.in zapewne w godzinach pracy, ale to juz pomine, skoro jakas z tego korzysc dla klienata jest.
A odnosnie obslugi klienta w urzedach, dodam jeszcze, ze najbardziej bezczelna i niedouczona dewota pracuje w ZUS!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-12-01 22:03:35
ha ha niech czytaja-bo moze te dobre chwile beda trwac dluzej, a nie tylko w okresach świątecznych ;) pozdrawiam.... Róbcie dobre uczynki bo Mikołaj do Was nie trafi xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
oskarczan 2011-12-01 22:07:05
a po co wogóle przerejestrowywać auto? heh Niech ktoś poda paragraf/ustawe która to nakazuje;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: A co powiecie na temat Urzedów w Limanowej np.Wydział Rejestracji Pojazdow?
tamara25 2011-12-01 22:16:49
dla wygody kontroli Policyjnej .... bo w umowach kupna-sprzedazy sie gubia xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in