10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

#3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie

DRKidler 2016-10-02 09:16:20
Mam takie pytanie do kobiet, pracujących i nie tylko, ale mieszkanek limanowszczyzny. Czy w dniu 3.10.2016 roku organizujecie jakieś demonstracje, bierzecie sobie wolne w pracy. Czekamy na odpowiedzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
chomik 2016-10-02 15:10:06
Tak, pół Limanowej idzie podobno. Wszyscy biorą wolne.... Weź się człowieku ogarnij.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
hide 2016-10-02 17:15:58
A co to, banda sfrustrowanych feministek i w Limanowej chciałaby bronić "prawa" do zabijania dzieci?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
eintracht 2016-10-02 19:18:53
Limanowa jest ciemnogrodem wiec nie ma sensu protestowac
Ale z pewnoscia jest wiele kobiet ktore chcialy by zadecydowac same
a nie zeby jakich chazan mial za nich decydowac.
Widze ze wiele nie zna tematu zakazu aborcji.

Zakaz aborcji w Polsce juz dawno istnieje.

W tym przypadku chodzi o tzw wyjatkowe sytuacje.

Najpierw poczytajcie o co naprawde chodzi w tym protescie, a unikniecie glupich
wpisow:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
hide 2016-10-02 19:35:47
eintracht, o czym kobiety powinny decydować, o życiu dziecka, które już istnieje? Dziecko to nie wyrostek robaczkowy, uważam że aborcja powinna być dozwolona jedynie w przypadku zagrożenia życia matki.

A co do limanowskiego "ciemnogrodu", to dzięki Bogu że u nas tak ciemno, nie musimy oglądać tych wszystkich lewackich cyrków.
Najbardziej irytujące jest to, że próbuje się ludziom wmówić, że to protest kobiet, a tak naprawdę to tylko mały procent kobiet w Polsce popiera zabijanie nienarodzonych, głównie feministki niespecjalnie myślące logicznie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
sydney 2016-10-02 20:26:44
Hide wlasnie tu chodzi miedzy innymi o zagrozenie zycia matki, plody ktore nie sa w stanie
przezyc poza lonem matki, tego chce sie zabronic
Matki takich plodow beda zmuszane przez zakaz aborcji do rodzenia takich dzieci, ktore po paru dniach umra w cierpieniach, albo te ktora przezyja beda cale zycie ulomne, bez opieki panstwowej matka bedzie zmuszona cale zycie borykac sie z ta trauma.
Nie kazda kobieta jest w stanie temu podolac.
Uwazasz to za normalne?Bo ja nie.
Coraz wiecej rodzi sie dzieci ciezko ulomnych, bez oczu, czesciowo bez mozgu itp.
Mamy tak zatrute srodowisko ze te skutki sa takie jakie sa.
Obys ty nie znalazla sie w takiej sytuacji.
Bo jak nie bedziesz w stanie takiego dziecka wychowac sama to co? oddasz go do sierocinca do np.zakonnic zeby bylo poniewierane i wykorzystywane? (przyklad z Zabrza sierociniec prowadzony przez zakonnice)
Uwazasz to bardziej moralne.Jesli tak to twoja sprawa.
Ale nie decyduj za inne kobiety!!!!!
https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
chomik 2016-10-02 21:12:18
"Limanowa jest ciemnogrodem..." - bo 80% to ludzie wierzący i praktykujący a na zachodzie kościoły na dyskoteki się przerabia. Nikt człowieku cie tutaj nie trzyma, granice dawno OTWARTE!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
hide 2016-10-03 10:31:47
"Między innymi" to dobre słowa, bo tym wariatkom marzy się między innymi aborcja na życzenie. Każdy jest w jakimś stopniu ułomny, ale każdy ma prawo żyć, kobieta nie ma prawa odebrać życia swojemu dziecku tylko dla swojej wygody. Czasem mam wrażenie że faceci powinni nosić tabliczki na swoich członkach, z ostrzeżeniem o ryzyku ciązy, w tym o ryzyku urodzenia chorego dziecka. Jeśli chodzi o dziecko poczęte z gwałtu, to w żadnym razie nie jest to winą tego dziecka, a ono zostaje w takim przypadku zabite.
Oddanie niechcianego dziecka do adopcji to najlepsze rozwiązanie, a ten Twój przykład o "poniewieraniu" przez zakonnice to co najmniej śmieszny, tak jakbyś zakładał(a), że we wszystkich sierocińcach znęca się nad dziećmi., a to tylko odosobnione przypadki.

Ostatnio przeczytałem dobry komentarz do flagowego hasła feministek i wyrodnych matek "moje ciało-mój wybór", otóż "twoje ciało nie ma dwóch głów, czterech rąk i nóg i dwóch DNA".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
Manuella 2016-10-03 11:13:13
hide,
a myślisz że prawo takie albo takie coś zmieni?? Bądź realistą. Jestem katoliczką, matką, mam własne sumienie, zasady - czy aborcja będzie dozwolona czy nie będzie to ja ciąży nie usunę. A jak myślisz - jeśli ona będzie chciała ciążę usunąć to rząd ją powstrzyma?? - no raczej nie liczyłabym. Powyżej piszesz, że mamy ileś tam procent katolików - więc o co jazgot - przecież nie usuną ciąży - usuną?? - no to chyba jednak katolikami nie są.
Rząd powinien się zająć sprawami ważnymi a nie tematami pobocznymi. Pamiętasz poprzedni rząd i Palikota z jego narkotykami? Taki sam temat, jak teraz temat aborcji - zastępczy. Bo czy będa legalne czy nie będą to ja na nie ochoty nie mam i brać nie będę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
hide 2016-10-03 12:28:27
O procencie Katolików nie ja pisałem. A co do zakazu aborcji, to równie dobrze można powiedzieć, żeby morderstwa były dozwolone, bo przecież jak ktoś ma komuś podciąć gardło, to i tak to zrobi, nie zważając na prawo. Nie jestem zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji, bo są przypadki że ciąża zagraża życiu matki i wtedy rzeczywiście to powinien być tylko jej wybór, ale inne przypadki powinny być zakazane, nawet jeżeli nie zahamuje to znacząco liczby abortowanych dzieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
DRKidler 2016-10-04 10:33:02
Żadna sprawująca Partia i związani z nią politycy nie zwaśnili tak okrutnie w każdej jednej kwestii swojego narodu jak PiS z Kaczyńskim na czele! Dziwię się tylko że do tej pory, nikt nie znalazł rozwiązania tego problemu. Powinno to nastąpić w jak najkrótszym czasie. Przecież my Polacy doskonale wiemy jak należy rozwiązywać te problemy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: #3.10.2016 Czarny Poniedziałek na Limanowszczyźnie
DRKidler 2016-10-04 11:04:07
Ta ustawa nie jest pomysłem PiSu? Mam co do tego poważne wątpliwości ale zgoda, niech będzie, że jest to projekt obywatelski, jednak do sejmu wpłynął jeszcze jeden projekt obywatelski nad którym wybrańcy od prezesa nie raczyli się pochylić i od razu go odrzucili.
I o to właśnie jest ten cały protest, przyjmuje się do procedowania projekt ustawy drakońsko zaostrzającej prawo aborcyjne odrzucając inny - łagodzący to prawo z góry ujawniając swoje intencje w kwestii aborcji.
To właśnie dlatego kobiety wyszły na ulicę, bo posłowie i posłanki PiSu postępując tak a nie inaczej ujawnili swoje intencje w kwestii aborcji i trzeba było pokazać jakie jest zdanie samych kobiet.
Nikt nie będzie czekał za rada prominentnych PiSowców do czasu głosowań nad tą ustawą, bo to by było zbyt późno, ludzie prezesa udowodnili, że nad sprawami dla nich istotnymi potrafią się uwinąć w jedną noc wraz z podpisem pełniącego funkcję prezydenta, dlatego nikt nie będzie czekał na taki rozwój sytuacji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in