12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
2168

Wydarzenia

150 lat powiatu limanowskiego

konto usunięte 2017-11-04 09:35:29
We wczorajszym wydaniu "Dziennika Polskiego" ukazał się artykuł sponsorowany na temat 150 lecia powiatu limanowskiego. Wydarzenie ma mieć miejsce 12 listopada w Szczyrzycu.
Kto odgadnie strategię marketingową powiatu na ten temat? Informacja jest tylko w wydaniu papierowym DP. W internecie nie byłem w stanie znaleźć nic, ani na stronach DP ani Powiatu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 150 lat powiatu limanowskiego
DRKidler 2017-11-04 12:20:09
To się sitwa pisowska powiatu limanowskiego będzie bawić. Ciekaw jestem czy złote dziecko pisiorów zaszczyci swoja osobą to wydarzenie. A doszły mnie również wieści, że na ten dzień bądź na dzień 11 listopada br., w Jodłowniku planowane jest huczne otwarcie posterunku Policji z udziałem plaszczaka. Czyżby to był zbieg okoliczności?. Nie sądzę. Pożyjemy zobaczymy. Może mieszkańcy gminy, którzy są zalogowani na tym portalu odniosą się do tej informacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 150 lat powiatu limanowskiego
konto usunięte 2017-11-04 18:55:23
Z tego co pisało w gazecie będzie to spotkanie otwarte tak więc @drkidler możesz przyjść się zabawić. swoją obecnością ma zaszczycić mieszkaniec naszego powiatu Bogusław Morka i z tego powodu ja tam będę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 150 lat powiatu limanowskiego
DRKidler 2017-11-05 12:06:44
Morka to niech raczej stodołę u kornika Szyszki odwiedzi. Dziękuję, nie skorzystam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 150 lat powiatu limanowskiego
konto usunięte 2017-11-06 08:17:46
Trudno, może jakoś bez Ciebie się odbędzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 150 lat powiatu limanowskiego
bachata 2017-12-19 09:45:20
Niestety nie wszyscy potrafią się zareklamować w taki sposób by informacja dotarła do wszystkich :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in