Środa, 12 sierpnia
Lech, Euzebia, Innocenty, Hilary, Hilaria, Julian
1993

Tematy archiwalne

10 stycznia kolejny marsz krzyzowców jara. on dalej na prochach czy tak juz ma ??

RE: 10 stycznia kolejny marsz krzyzowców jara. on dalej na prochach czy tak juz ma ??
a juz myslalam, ze to post skorpiona. On(jaro) zawsze byl na prochach.....
RE: 10 stycznia kolejny marsz krzyzowców jara. on dalej na prochach czy tak juz ma ??
z tym człowiekiem trzeba dać sobie już spokój tak jak z takimi postami-za dużo już ich było
swoją drogą to skandal że Polska - rozwinięte państwo należące do UE i NATO (nie jakieś tam Togo czy Burkina Faso) śledztwo z sprawie katastrofy z udziałem tylu polityków w tym pary prezydenckiej bezskutecznie prowadzi już 9 miesięcy, dalej nie znając przyczyn! Jakby ktoś zginął z mojej rodziny też być się frustracji nabawił!
10-go, każdego miesiąca, to Dzień Świra
o ile mi wiadomo w naszym kraju szczycimy sie wolnoscia.co was to tak drazni,nie macie innych problemow
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in