Polityk PiS z zarzutami
W środę nowosądecki polityk PiS Leszek Langer usłyszał zarzuty z art. 190a § 2 kodeksu karnego, który zakłada karę pozbawienia wolności do lat 3 dla tego, kto „podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej”.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca, gdy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zgłosiła s...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Zofia Kołodziej nadal na topie. Spore wyróżnienie.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 19–25 lipca w Wałbrzychu. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej udział wezmą naj...
Czytaj więcejSandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (23)
A ciebie co żal dupę ściska że postawiono zarzuty politykowi z twojej ukochanej partii, co innego by było jak by był z PO lub innego ugrupowania to wtedy byś się cieszył. W polityce nie powinno być żadnych świętych krów i każdy powinien odpowiadać za swoje czyny bez względu na barwy polityczne a co do twoich oskarżeń dotyczących Polsatu czy Limanowa in. to robisz tylko z siebie błazna zresztą oglądaj sobie dalej wiadomości z TVPiS .
No to Wy sie tutaj kopcie, nie bede Wam przeszkadzala, Nowa ustawa nie bedzie słuzyc TYLKO PIS-owi tyle poki co mogę napisac.
Pierwotnie umieszczając zdjęcie Wiesława Janczyka z inną osobą która ma zamazaną jednak twarz. Tworzysz sugestię że chodzi w artykule o niego. Dlaczego?. Bowiem wykorzystujesz niewiedzę czytelników przyzwyczajonych w do zamazywania twarzy na umieszczanych w innych mediach (pudelkach). Ale tam 'zamazywani' są nie związani z sprawą z tekstu autora postronni ludzie..
Nie byłbym zaskoczony że w końcu jakiś adwokat Janczyka się za to weźmie?.
Można mieć inne poglądy i kogoś nie lubić. Ale nie manipulować czytelnikami proszę.
I poczekaj trochę. Czy to co piszesz jest zgodne z prawdą?.
Nie tędy droga drogie Panie, Panowie. Kłótnie nie rozwiązą problemu, nie przynosza rozwiazania, tym bardziej, że zarówno rzadzący jak i sama opozycja, wykazuje niezrozumienie tego tematu, złe podejscie do niego, a wszystkie fakty z tym zwiazane potwierdzaja, że obie strony konfliktu, celowo lub niecelowo dążą do wywołania zamieszek w kraju, napedzają spiralę niezadowolenia społecznego.- tak to oceniają publicysci, dziennikarze, normalni Polacy( Ci nieco bardziej rozgarnięci)
Jest to złe podejście do sprawy, bo rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste.
Przeprowadźmy analize problemu jakie wykazują partie polityczne, zanim dojdę do rozwiazania tego problemu:
1. Na ulicę wychodzą sponsorowane przez Fundację Batorego KODowcy I Obywatele RP, tudzież Fundacja Otwarty Dialog, nawołują do sprzeciwu przeciwko obecnej wladzy. Docelowo wspomniana Fundacja opłacana jest przez wrogo Nam nastawionego Sorosa, w tym ten 'Otwarty Dialog, który napisał instruktarz Majdanu 2 w Polsce z obaleniem wladzy włącznie.
2. PIS wykazuje ogromną pobłażliwość do wskazanych, włączając do tego próbę puczu w grudniu 2016 roku, Dlaczego? W każdym cywilizowanym kraju reakcja rzadu jest natychmiastowa i skuteczna ( więzienia). .
3. Kilka tygodni temu sędziowie udają się do niemieckiej ambasady , po co? Każdy wie , że są tam agenci .
Czy to sa NIEZALEŻNI SĘDZIOWIE? W kogo imieniu dzialają? PIS śpi?
4. Kródko po tym Ci sami sedziowie robią nasiadówkę w siedzibie partii PO w W-wie. Zostają nagrani ( dowód w linkach) Czy to są niezależni sedziowie? co politycy robią z niezależnymi sedziami?
https://www.youtube.com/watch?v=19cQjwzdg6I
5. Na jednej z konferencji prasowej PIS, Kaczyński wraz z Ministrem Glińskim pokazują się na tle Fundacji Batorego. Zapytani o to czy odpowiadają:
Kaczyński wspomina o jakimś zobowiazaniu w stosunku do Fundacji Batorego ( ta sama która sponsorowana jest przez Sorosa, i podejrzewana o pucz w ub. roku, plus zamieszki KOD i Obywateli RP )
' JAK PiS WAS WPROWADZA W BŁĄD , TU I TERAZ DOWODY BEZSPORNE ! '
https://www.youtube.com/watch?v=LiHwYt5B_bU&t=832s
6. Dlaczego PIS nie aresztuje tych, którzy nawolywali do puczu, w tym Fundacja Otwarty Dialog( sponsorowani przez Sorosa) ?
Dlaczego aresztują narodowców, chcą zdelegalizować Marsz Niepodleglości, partie narodowcow?
Gdzie tutaj jest przelożenie?
7. Czy takie działania PIS i opozycji to gra w kierunku, aby polskie sadownoictwo i inne sprawy , były takie jak w całej III RP?
Konkluzja:
Takie dzialania pozorowane, niby walki opozycji z PISem widac też w NASZYM REGIONIE. Są różne frakcje PIS, ale niektóre występują przeciwko drugim w róznych 'klubach' które wspólpracują z tzw, opozycją, w tym PO i to jest NIE TYLKO w starostwie.
Pytanie :
Po co Nam robicie ten cały cyrk? Gdzie jest w tym wszystkim interes samego podatnika, mieszkańca naszego regionu?
Sztuka dla sztuki, czy walka o władzę?
Glinski idzie dalej i jawnie mowi o wspólpracy z tą Fundacją( l;ink jako dowód:
Rozwiazanie:
Jest ich wiele , w jakiejkolwiek takiej sytuacji doprowadza się do szybkich procesów i aresztowań tych, którzy dąża do obalenia wladzy, przeprowadzenie puczu.
We Francji( chyba czasy De Gola) jednego dnia rozwiązano , zdymisjonowano wszystkich sedziów i prokuratorów i powołano nowych dnia następnego.
W czasach Alcapone w USA , bardzo skorumpowanych czasach , powołano grupę sprawdzonych , nieskorumpowanych sedziow i problem rozwiazano natychmiast, tak zrobiono we Włoszech i wielu innych krajach.
Wszystko co nalezy zrobioć to być zdeterninowanym i skutecznym w walce ze skorumpowanymi sedziami, organizacjami, wielu to zrobiło , nikt się z nimi nie cackał, a skoro PIS tego nie potrafii zrobić i opozcycja, to po co Nam tacy politycy są?
Nie się wszyscy poddadzą do dymisji, fora ze dwora i oddać władzę narodowi.
To wszystko wygląda na CYRK, może dogadany cyrk koszten NORMALNYCH OBYWATELI.
Wydaje się że swoi bronią swoich , a narodowi robią TEATR, Cyrk, napedzają atmosferę niezgody, niezadowolenia społecznego.
Kochani RODACY nie dajcie się im wszystkim manipulować, wciągać w ich gierki.
Żeby, nowa opcja władzy, sprzyjająca polityce Niemiec mogła wygrać najbliższe wybory parlamentarne, to PIS musi zostać zmarginalizowany. Najprościej można to zrobić wkładając go do jednego worka z POzostałymi.
Jeżeli naprawdę jesteś patriotką, to zastanów się szczerze nad tym co napisałem.
Gierki też były. A na pewno Gierek był. Ale to był mądry gość.
Nieźle myślisz. Masz dużo racji. Jednak to Jarosław wszystko rozstrzygnie.
Mądry przecież jest. Czyta dużo. W Sejmie o kotach.
No sam powiedź , czy to jest normalne?
Nie znam drugiego takiego kraju na świecie, żeby rząd majacy pelnię wladzy pozwalał sobie na takie numery
Przecież to jest traktowane jako ZDRADA STANU. przeciwko własnej ojczyznie i jej obywatelom.
To jest wręcz obowiązkiem rzadzacych aby ochronić narod przed takim zagrożeniem,
. No sam powiedź, czy to jest normalne?
Wygląda na to, że oni bardziej boją się własnego narodu( patrz : płoty przed sejmem, drogie obstawy, nawet na miesięcznicach, ochroniarze, boją się normalnych Polaków w marszu Niepoleglości itp) , a naród nie jest przecież dla nich zagrożeniem. !!! To czego oni obawiają się ze strony Polakow, mają jakieś nieczyste sumienia?
Natomiast Ci, którzy organizują niby pucz, to ich się nie boją? No dlaczegóż to? Czy ta cała sprawa nie śmierdzi? Ba nawet Gliński w obecności Kaczyńskiego mówił o wspólpracy z Fundacją BATOREGO opłacaną przez Sorosa pozytywnie, w superlatywach. A wcześniej krytykowali( rząd wraz z telewizją publiczną) tę Fundację i Sorosa, to o co tutaj chodzi?
Jasne? Za tymi wyjazdami sedziów do ambasady niemieckiej stoją Niemcy, oni jawnie powiedzieli, że bedą wspierać działania opozycji, a rząd z tym się godzi, nie obawia się takich działań?
To jest smiech na sali, Polacy już nawet się z tego śmieją, a Pan Kaczyński studiuje atlas kotów, niczego sie chyba nie obawia. ;-)))
Czyż to nie jest cyrk na kółkach?
@roomserwis Nie ośmieszaj się proszę, z tą sugestią o rzekomym wplywie propagandy agenturalnej na mnie. Bo póki co to wiele zródeł podaje informacje o wływie obcego rzadu( narodu) na politykę PIS-u , oraz Pana Kaczyńskiego. Zresztą to widać kto u Nas przesiaduje i rozdaje karty.