Małżeństwo spożywało alkohol, awanturowało się i... opiekowało 3-letnim chłopcem
Limanowa. Wczoraj w Limanowej policjanci interweniowali w związku z domową awanturą. Jak się okazało, pijani rodzice spożywając alkohol opiekowali się 3-letnim synem. 48-letni mężczyzna miał ponad 3 promile w organizmie, 44-letnia kobieta 1,5 promila.
Wczoraj po godz. 16:20 w Limanowej policjanci udali się na interwencje domową, gdzie według zgłoszenia doszło do awantury.
Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że małżeństwo w wieku 48 i 44 lat wspólnie spożywa alkohol. Jak się okazało pod ich opieką przebywał 3-letni syn.
Podczas interwencji dokonano badania stanu trzeźwości rodziców. 48-letni tata chłopca miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a jego żona ponad 1,5 promila. Dziecko zostało przekazane pod opiekę babci.
Zobacz również:
Koniec prac na drogach powiatowych
Czy wójt uzyska absolutorium i wotum zaufania? Dziś sesja - oglądaj na żywo
- Rodzice sprawowali opiekę nad trzyletnim synem będąc w stanie nietrzeźwości, postępowanie wykaże czy odpowiedzą za narażenie go na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - mówi mł. asp. Jolanta Mól, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.
Czynności w sprawie prowadzi limanowska policja.
Może Cię zaciekawić
Alarm bombowy w limanowskim sądzie
Dzisiaj (22 czerwca) około godziny 9:00 na ul. Józefa Marka w Limanowej skierowano służby - straż pożarną i policję. Reakcja wynika ze zgłosz...
Czytaj więcejZderzenie na "krajówce" - senior trafił do szpitala
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) kilka minut po godzinie 18:00 w miejscowości Raba Niżna w gminie Mszana Dolna. Na drodze kr...
Czytaj więcejNocny pożar - spłonął opuszczony budynek
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) około godziny 23:00 w miejscowości Olszówka na terenie gminy Mszana Dolna. Służby ratunkowe zosta...
Czytaj więcejFilmowy mistrz z Suchej Beskidzkiej – 120 lat temu urodził się Billy Wilder
„Zapytani o trzech najważniejszych reżyserów w historii Hollywood historycy filmu amerykańskiego wymieniają: John Ford, William Wyler i Billy W...
Czytaj więcejSport
Mariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPoznaliśmy drugi zespół z awansem do Klasy B
Uran już wcześniej zapewnił sobie awans do Klasy A. Grupa barażowa (zaliczone punkty z fazy ligowej): DOBRZANKA DOBRA - URAN ŁUKOWICA 1:1 (0...
Czytaj więcejPorażka, która daje nadzieje
Relacja na podstawie informacji Orkana Niedźwiedź: Początek spotkania był wyrównany. Obie drużyny grały w szybkim tempie i starały się nar...
Czytaj więcejPozostałe
Czołowe zderzenie na DK 28. Cztery osoby trafiły do szpitala
Do zdarzenia doszło wczoraj (20 czerwca) po godzinie 20:00 na ul. Zakopiańskiej w Mszanie Dolnej, będącej częścią drogi krajowej nr 28. Doszło...
Czytaj więcejZderzenie samochodu i quada. 62-latek w szpitalu
Dzisiaj (20 czerwca) około godziny 7:00 w Słopnicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów: samochodu osobowego marki Lancia i quada. Za kier...
Czytaj więcejNie żyje 50-letni mężczyzna
Dzisiaj (18 czerwca) kilkanaście minut przed godziną 12:00 służby zostały wezwane do miejscowości Skrzydlna na terenie gminy Dobra. W zabudowan...
Czytaj więcej„Lka” i Man spotkały się na drodze - dwa mandaty
We wtorek (16 czerwca) w miejscowości Siekierczyna na terenie gminy Limanowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego nauk...
Czytaj więcej
Komentarze (22)
brawo mikos.
1. wpływ rozbudowanego systemu socjalnego na ludzkie zachowania, morale.
2.jaki wpływ mają instytucje państwowe , na funkcjonowanie rodziny
3.szczególne przywileje mniejszości narodowych w Polsce
4. analiza porównawczą, wyciągnięcie wniosków z rozbudowanej polityki pomocy socjalnej w zachodnich krajach U.E oraz jej rezultatów dla gospodarki tych krajów , ich obywateli, narodów
5. wyciągnięcie wniosków dla Nas i pokazanie ROZWIĄZANIA tego problemu.
Postaram się omówić ten temat w kilku wskazanych blokach tematycznych.
Rozbudowany system socjali czyli rozdawnictwa pieniędzy podatników, BEZ obniżenia stóp podatkowych, bez podniesienia kwoty wolnej od podatku ZAWSZE doprowadza do katastrofy gospodarczej , do demoralizacji na tle zawodowej, gdyż Ci pracownicy, którzy dotychczas pracowali za minimalne wynagrodzenie lub prace typu budowlaniec, masowo rzucają pracę na rzecz planowania większej liczby dzieci oraz życia BEZ PRACY w domu za tzw. socjal.
Miałam osobiście okazję poznać ten problem , gdyż wielu właścicieli firm budowlanych SKARŻYŁO się do mnie w tym problemie.
Ad. 2 Wbrew pozorom . państwo podjęło temat zwiększenia liczebności narodzin poprzez program 500 + i SŁUSZNIE!
Polakom należała się taka POMOC finansowa, gdyż notorycznie mniejszości narodowe w Polsce były FAWORYZOWANE, a naród polski był upodlony i zubożały, tak cokolwiek można było zwrócić Polakom, ale NIE W TEN SPOSÓB. !!
Należało tylko podnieść kwotę wolną od podatku, obniżyć progi podatkowe, a zaznalibyśmy cudu gospodarczego jak w Rumuni. !!
Z Jednej strony SZLACHETNIE pomaga się zwiększyć liczb ę narodzin polskich dzieci, a z drugiej strony wprowadza się PRZYMUSOWE, wbrew naszej Konstytucji oraz prawu międzynarodowemu, które to Nas obowiązuje zgodnie z naszą Konstytucją SZCZEPIENIA, czyli stosuje się metody państwa TOTALITARNEGO.
NIETESTOWANE szczepionki pełne substancji szkodliwych dla zdrowia i życia ludzkiego . !!
Cdn...............
Są to najczęściej alkoholicy, narkomani, awanturnicy , drobne złodziejaszki , członkowie ulicznych gangów, po prostu NIE MAJĄCA ŻADNYCH kwalifikacji do wykonywania zawodu PATOLOGIA.!!!
Wiem to, gdyż wiele lat mieszkałam i pracowałam w Anglii ,Moje pierwsze miejsce zamieszkania było na ulicy gdzie ta patologia mieszkała,
Wiele kobiet z tej patologii się prostytuowała i nawet nie wiedziały z kim mały dzieci, DZIECI ULICY, które notorycznie szwendały się SAMOTNE po ulicach podczas gdy ich rodzice bawili się w pubach . !!
Najbardziej POKRZYWDZENI w krajach zachodnich jest klasa PRACOWNICZA, w tym klas średnia, która to ciężko pracuje i płaci podatki na tych wszystkich NIEROBÓW, W TYM UCHODŹCÓW, KTÓRZY DOSTAJĄ WSZYSTKO za darmo , ZA CIĘŻKĄ PRACĘ LUDZI PRACY. !!!
Teraz Anglia, cały system państwowy , w tym służba zdrowia, państwowe domy opieki , są w kompletnej ROZSYPCE, , bliskie BANKRUCTWA. !!
Pooglądajcie program telewizyjny " Biedni i bogaci" wersja angielska , a sami się przekonacie, jak ludzie pracy tam harują na ten system benifitów , socjalu.
Posłuchajcie taśm prawdy Mateusza Morawieckiego, on też tam o tym mówi.
Oglądajcie film dokumentalny puszczany w polskiej telewizji o angielskich benificiarzach, ludziach żyjących z zasiłków, zobaczcie jak nie potrafią znaleźć pracy bo nie posiadają żadnych kwalifikacji, ani predyspozycji , w tym tych psychicznych, gdyż bezrobocie i pasożytnictwo przez pokolenia doprowadza do CAŁKOWITEJ DEGRADACJI ludzkości w ścisłym tego słowa znaczeniu.
Podsumuje to tak po polsku:
" BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY:
'
Niestety w wielu przypadkach tak jest, mój znajomy przechlał z kolegami pod sklepem 500+ za dzień, sąsiedzi też się nieźle bawią za to bo nie trzeba pracować bo dadzą, i już planują kolejne dzieci żeby kasa była.
@c żyjesz wśród patologii to współczuję
NIGDY nie pracowałaś na zachodzie, bo nieudacznicy oraz tzw. ludzie klik zawsze dostaną dobrą pracę w Polsce, po znajomości, , byleby razem zawijać sobie te orzeszki w sreberka i dobrze żyć z pracy innych ludzi.
Twoja durnota oraz demagogia też muszą mieć jakieś granice. !
Nie obrażaj mnie., bo ja NIGDY nie popierałam PO-wców oraz innych postkomunistów jakimi NIEWĄTPLIWIE są liderzy partii systemowych z PISem włącznie.
PRAWDY nie zakrzyczysz , bo NIERÓBSTWO zawsze kończy się katastrofą dla całego systemu.
Co ty myślisz, że ten program 500 + jest polskim wynalazkiem?
Otóż nie jest taki system został skopiowany od krajów Europy zachodniej , jest to pomysł najbogatszych rodzin świata tzw, " czarnogłowych" i ich poddańczego City of London Corporation, ten system , tak samo jak i we wspomnianych krajach ma doprowadził do całkowitej DEMORALIZACJI społeczeństw , ich BEZSILNOŚCI Z POWODU BRAKU KWALIFIKACJI, PREDYSPOZYCJA PSYCHICZNYCH, MENTALNYCH do udźwignięcia ciężaru odpowiedzialności za los własnej rodziny.
W Anglii promowano też samotne matki i im dawano darmowe domy , wysokie dopłaty do mediów plus socjal na siebie i rodzinne na dzieci wielu tatusiów, zaniedbane dzieci.
Stąd też rozpowszechniono instytucje tzw, partnerów i samotnych matek zamiast TRADYCYJNYCH rodzin opartych na małżeństwie. !!!
Udało się to im, gdyż wszystkich wspomnianych bogato premiowano zasiłkami różnego rodzaju, dokładnie tak samo jak teraz obiecuje PIS oraz inne partie systemowe.
Pamiętaj socjalizm oraz kapitalizm wyszły spod tej samej ręki to jest, ,najbogatszych rodzin na świecie. propagujących oraz wyznających ideologię syjonizmu.
To oni finansowali poprzez ich międzynarodowe konsorcja , korporacje LENINA, Trockiego, HITLERA, Stalina i im podobnych "Polako-żerców." !!
Masz racje, patologie zdarzały się też w PRLu, ale to była wciąż niższa forma zniewolenia, niż obecna.
Polecam gorąco wszystkim ten link, tam w dużej pigułce jest podsumowanie tego m.inn. o czym teraz komentujemy oraz tego o czym piszę tutaj już od lat:
https://www.youtube.com/watch?v=K-ZyiHwOW_8&t=167s
Polecam także książkę " Źródła finansowana komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street " autorstwa Pierre de Villemarest.
Książkę mogę pożyczyć , w niej pisze się o tych wspomnianych przeze mnie zagadnieniach.
@Poludnie Mniej emocji, więcej zdrowego rozsadku Tobie życzę.
" , ten system , tak samo jak i we wspomnianych krajach ma DOPROWADZIĆ do całkowitej DEMORALIZACJI społeczeństw , ich BEZSILNOŚCI Z POWODU BRAKU KWALIFIKACJI, PREDYSPOZYCJI PSYCHICZNYCH, MENTALNYCH do udźwignięcia ciężaru odpowiedzialności za los własnej rodziny."
Żal że inni mają? Czego? tych 500 zł które mogę sobie zarobić za dwa dni, a propos dawania to po pierwsze nie swoje dają, a po drugie jakie mamy przez to ceny i inflację ale dla ciebie też ważne żeby dali.
Rosną ceny praktycznie WSZYSTKIEGO , w tym materiałów budowlanych . Widzi to każdy KUPUJĄCY. !!
Teraz taka sprawa
Skoro już obecnie inflacja się pogłębia, to wyobrażacie sobie do czego dojdzie po wdrożeniu następnych SOCJALI, zasiłków?
Dojdzie do ogromnego KRYZYSU FINANSOWEGO, gdyż wszystkie te programy socjalne są wspierane poprzez POŻYCZKI z obcych banków. na bardzo niekorzystnych warunkach procentowych. !
Przed bankructwem gmin oraz całego państwa przestrzegał m.inn. Andrzej Lepper , poseł Kukiz 15 Rafał Wojciechowski i wielu, wielu innych, których najprawdopodobniej ZAMORDOWANO. !!
Teraz posłuchajcie sobie nagrania z taśm prawdy Mateusza Morawieckiego.
On wyraźnie mówi o przyszłym BANKRUCTWIE finansowym w Europie. !!
Mówi o ogromnych zadłużeniach w krajach, o których nie wiedzą ich obywatele.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-tasmowa-to-mowil-mateusz-morawiecki-na-tasmie-od-sowy-i-przyjaciol/247cq75
https://www.youtube.com/watch?v=tCNiQwZJAew
Morawiecki mówił też w mediach, czytał w zagranicznej gazecie, iż POLSKA należy do kogoś !!
Czy Wy to rozumiecie ? Premier Polski uważa Nas za głupków, on nie czytał tego w zagranicznej gazecie, on po prostu wie jak doprowadza się od dziesięcioleci do BANKRUCTWA POLSKI w celu wrogiego przejęcia jej przez międzynarodową, SYJONISTYCZNĄ BANKIERKĘ.
Tym krajem od 1945 roku rządzą " przebierańcy: w służbie tej światowej, syjonistycznej bankierki. !!
Konkluzja:
Im więcej rozdają publicznych , podatników pieniędzy plus te zapożyczone w obcych bankach, tym bardziej , chyba świadomie doprowadzają do upadku państwa polskiego i jego przejęcia przez te rodzinny z syjonistycznymi korzeniami.
TYLKO ŚLEPI tego nie widzą. !!
PIS, PO jedno złu, plus PSL, SLD i ich hybrydy.
https://crowdmedia.pl/setki-miliardow-dlugu-w-dwa-lata-gus-ujawnil-szokujaca-dane-o-stanie-finansow-publicznych/?fbclid=IwAR0PANwnOc1DmzYzGJUuewtdC3sVHW2mB-VZpRIoAUXmZvr6k4ZTEARfQvo
To że ktoś w końcu pomyślał o pomocy rodzinom, to trzeba ich za to prześladować !!!!!
Tak to byłby dobry pomysł z pomocą finansową dla dzieci, mogło by być nawet 1000+ tylko żeby po prostu było nasz kraj na to stać, niestety żyjemy w kraju w którym mamy ponad bilion złotych długu publicznego i prawie 40 mld zł rocznie deficytu i ta tzw. pomoc doprowadzi do tego że będziemy drugą Grecją.