Piątek, 16 kwietnia
Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta

Kandydaci do Rady Gminy Kamienica

15.10.2014 07:25:25 top 16 8330

Gmina Kamienica. W nadchodzących wyborach 38 osób będzie ubiegać się o 15 mandatów w Radzie Gminy Kamienica. Swoich kandydatów wystawiło na listy pięć komitetów.

16 listopada odbędą się wybory samorządowe, w których wybiorą swoich przedstawicieli w radach gmin, powiatów i sejmikach województw, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.
Po raz pierwszy gminni radni będą wybierani w jednomandatowych okręgach wyborczych. Komitet wyborczy mógł zgłosić tylko jednego kandydata w okręgu, a mandat zdobędzie ten, który otrzyma najwięcej głosów – każdy wyborca może głosować tylko na jednego kandydata ze swojego kręgu.
Poniżej prezentujemy listę zgłoszonych kandydatów do Rady Gminy Kamienica w tegorocznych wyborach samorządowych.
Okręg nr 1 - część sołectwa Kamienica Górna - osiedla: Kurzejówka, Kramarzówka, Udzielówka, Kuligi, Opydy, Rusnaki:
Stefan Kuchnia - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Bernadeta Duda - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 2 - część sołectwa Kamienica Górna - osiedla: Syjudy, Cepieliki, Wysopale, Wojtasy, Połanek, Klenina:
Eugeniusz Rutka - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Teresa Maria Cepielik - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 3 - część sołectwa Kamienica Górna - osiedla: Rynek, Domy koło drogi powiatowej, Pierzgi, Strzeltów, Kuźlówka:
Marcin, Stefan Kulig - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Zofia Wiesława Czerwińska - KWW Dla Środowiska
Wincenty Jacek Tokarczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
Hilary Mateusz Majewski - KWW „Samorządowe Przymierze - Razem'
Okręg nr 4 - część sołectwa Kamienica Górna - osiedla: Kąty, Majery, Wójciaki, Zagrody, Znajce:
Piotr Paweł KalicińskI - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Helena Żak - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 5 (część sołectwa Kamienica Dolna - osiedla: Kasprzyki, Gierczyki, Świnki, Lachy, Stece, Bieńki, Pustki, Kępy, Sopaty, Kropatwy, Mikołajczyki:
Krzysztof Michał Faron - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Andrzej Krzysztof Matlęga- KWW „Działajmy Wspólnie'
Czesław Groń - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 6 - część sołectwa Kamienica Dolna - osiedla: Bednarze, Farony, Masiarze, Zięby, Koniec Wsi, Zawodzie, Byniowa, Gronie, Niwa, Zawiersze:
Paweł Bulanda - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Elżbieta Rozalia Citak - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 7 - część sołectwa Szczawa - osiedla: Mazury, Chlipały, Bulandy, Wiatry, Zakraje, Muchy, Wąchały, Kucie, Folwark:
Jadwiga Krystyna Kusyk - KWW Szczawa Razem
Józef Eugeniusz Zięba - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 8 - część sołectwa Szczawa - osiedla: Uszczki, Szałasie, Magorzyc, Pod Kiczorą, Polanki, Zarównie, Gardonie, Faronówka, Podkościele:
Janusz Marek Opyd - KWW Szczawa Razem
Jan CEPIELIK - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 9 - część sołectwa Szczawa - osiedla: Domki, Zawory, Olsze, Nowa Cyrla, Doliny, Kurnyty, Brogi, Kuźle:
Józef Rusnak - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Krzysztof Roman Wysowski - KWW Szczawa Razem
Zofia Bulanda - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 10 - cześć sołectwa Szczawa - osiedla: Bukówka, Białe, Równie, Świstak, Koszarki, Buków, Przychody, Młaka:
Janina Anna Więcławek - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Lucjan Wojciech Rusnak - KWW Szczawa Razem
Marian Janusz Opyd - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 11 - część sołectwa Zalesie - osiedla: Augustyny, Baziaki, Brzegi, Czechy, Franki, Klimki, Pod Modynią, Sopaty, Staronie, Wierchy, Migacze:
Stanisław Błachut - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Jan Franczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 12 - część sołectwa Zalesie - osiedla: Kominy, Mikołajczyki, Równie, Wyrębiska, Modyń, Snozy, Szlagi, Wąchały, Wierzyka:
Cecylia Stanisława Kosińska - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Agata Maria Gamoń - KWW Dla Środowiska
Halina Elżbieta Śmierciak-Wierzycka - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 13 - część sołectwa Zbludza - osiedla: Kosarzyska, Poręby, Pozawodzie, Wąchały, Parysz, Watykan:
Danuta Brzeczek - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Paweł Bednarczyk - KWW „Samorządowe Przymierze - Razem'
Agnieszka Maria WĄCHAŁA - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 14 - część sołectwa Zbludza - osiedla: Markówka, Adamczyki, Majochy, Sopaty, Brzeczki:
Wiesław Stanisław Wierzycki - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Genowefa Stefania Majewska - KWW Dla Środowiska
Tomasz Marek Bednarczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 15 - sołectwo Zasadne:
Zofia Groń - KWW Strażacy Gminy Kamienica
Józefa Gorczowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
udostępnij
Komentarze (0)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in