Beata Szydło odwiedzi Limanowszczyznę
Jutro w gminie Niedźwiedź gościć będzie wicepremier Beata Szydło. Spotka się z mieszkańcami w hali sportowej przy szkole w Porębie Wielkiej o godz. 16:30.
Jak informują lokalne struktury PiS, spotkanie z byłą premier, obecnie wicepremier i wiceprezes rządzącej partii Beatą Szydło, organizowane jest w ramach otwartych spotkań przeprowadzanych w całej Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość
Spotkanie obędzie się o godz. 16:30 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Porębie Wielkiej.
W swoim wystąpieniu wicepremier Beata Szydło zamierza przedstawić działania podejmowane w sferze gospodarczej i społecznej. Przed zakończeniem spotkania przewidziana jest dyskusja.
Zobacz również:Może Cię zaciekawić
Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejUderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejSport
Rozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejMłodzi piłkarze limanowskiej akademii z cennym doświadczeniem na międzynarodowym turnieju
Podczas zawodów młodzi piłkarze z Limanowej mieli okazję rywalizować z uznanymi akademiami i klubami z Polski oraz zagranicy. Wśród rywali z...
Czytaj więcejGłosujemy na piłkarskie orły
Plebiscyt od lat należy do najbardziej prestiżowych wyróżnień w regionalnym futbolu. Jego celem jest docenienie zawodników, trenerów i osób zw...
Czytaj więcejPozostałe
Z parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcejCiągnik przygniótł 57-latka na stromym zboczu - szczegóły wypadku
Jak już informowaliśmy, do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego doszło we wtorek (23 czerwca) kilkanaście minut po godzinie 21:00 w ...
Czytaj więcej- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
- Ponad 38 kilogramów narkotyków w obrocie. Mieszkaniec regionu skazany
Komentarze (45)
Siedź lepiej w domu.
Jak juz , to może na nogach chodnikiem drepcz. Co najwyżej , buty obetrą.
Sosnek masz rację, amatorzy w rzadowych limuzynach?
Dawno nie pytałem czym zajmuje się Komitet Społeczny Rady Ministrów, którym kieruje Beata Szydło, rozdająca nasze pieniądze na prawo i lewo?. Nadal "planuje" i "analizuje. No chyba już nie. Doi Polskę. Doiliśmy ciągle w rządzie , podoimy w samorządzie. Jak Prezesowi coś do głowy strzeli podoimy też w Brukseli, aż skończymy w celi.
https://www.youtube.com/watch?v=e5VVam9zgbg
To yylko moje przypuszczenia :)
https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/ile-wypadkow-mial-bor-znamy-dokladne-liczby-6098500705055361a%3famp=1
Liczba wypadków z udzialem BOR znacząco spadła.
Tutaj jak to się robiło za Komorowskiego (piosekarka jechala z dzieckiem- nikt sie nia nie zajal) https://www.google.pl/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/oficer-bor-nie-odpowie-za-wypadek-limuzyny-komorowskiego/ky812k5.amp
Tutaj Duda po wypadku odwiedza dziecko w domu: https://www.google.pl/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prezydent-andrzej-duda-odwiedzil-chlopca-ktorego-potracila-jego-kolumna-przywiozl-mu/1lnze42.amp
Jest różnica? Klasa cwoki- klasa.
bo mi wjedzie SOP do doopy,
Oszołom południe niech w lektyce dźwiga i dywany przed stodołą rozkłada.
-deficyt w tym roku wyniesie 50% zaplanowanego. To bedzie rekordowo niski deficyt w stosunku do PKB
-PKB rośnie tak szybko ze pomimo deficytu zmnieksza się zadłużenie panstwa w stosunku do PKB.
Wiadomo, że żaden specjalista nie będzie zarabiał 5000 netto- tyle zarabia robol na budowie.
Generalnie być przedsiebiorczym i zaradnym w naszym kraju to znaczy dawać się żrnąć na wszystkie sposoby.
Ile ludzi w powiedzie jest na różnego rodzaju zasilkach i pomocy spolecznej a ile rzeczywiscie pracuje?
W ten spsób doprowadza obecny rząd i opozycja do WYKLUCZENIA społecznego cywilizacyjneg , ekonomicznego Polaków, powoduje ich wyjazdy za granicę. !!!
Nastepnie można zapytać: dlaczego rząd okłamał Polaków w kwestii ratowania kopalni ( tutaj zarówno Pani Szydło jak i Pan KACZYŃSKI okazali się KŁAMCAMI).
Następnie kłamano w kwestii nie wprowadzania upraw GMO do Polski. ( Pan Kaczyński)
Kłamano też w kwestii podniesienia kwoty wolnej od podatku, ta kwota to TYLKO 3091 zlotych, podczas gdy w Izraelu to: 53 tysiące złotych, w Anglii - 56 tysięcy zlotych, nawet w RPA ( Afryka) mają oni kwotę wolną od podatku 27 tysięcy zlotych.
Polscy poslowie mają natomiast - 30 tysięcy złotych. !!!
Emeryt który dostaje 1200 zlotych musi oddać 2 emerytury z powodu tak niskiej kwoty wolnej od podatków. !!!
Dlaczego rzad nie sprowadza repartiantów, Kresowian do Polski , robią im utrudnienia, a sprowadzają biedotę . którą My będziemy musieli w przyszłości utrzymywać. Budują już budynki dla islamistów w Warszawie i innych miastach, tworzą nam slamsy i ZAGROŻENIE.
Demoralizują dzieci w Polskich szkołach , wprowadzili w 200 szkołach tzw, "tęczowe piątki" - to są nienormalnie zachowujący się , nieodpowiedzialni ludzie, którzy TWORZĄ Nam biedotę, zagrożenie, wykluczenie społeczne i eknomiczne, cywilzacyjne.
Zobaczcie jakie podręczniki, ich przekaz mają polskie dzieci, jak się ich doktrynuje, wypacza system wartości i norm społecznych ( 59 minuta 35 sekunda nagrania w linku poniżej) !!!
To i wiele wiecej proszę znaleźć w linku poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=rCNAWZGhEXs
MÓWIMY NIE dla poskomunistycznych rzadów III RP, dla ich DESTRUKCYJNEJ POLITYCE.
https://www.e-pity.pl/kwota-wolna-od-podatku-2018-kalkulator/
Co prawda w internecie pojawia sie grafika o podwyzszonych podatkach, ale proszę zwrócić uwagę komu są one podnoszone. 90% to banki, korporacje. Na tym polski podatnik nie traci tylko zyskuje.
A to przerywnik od polityki ;)
https://youtu.be/gyxlBzrbZow
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nowe-zasady-opodatkowania-leasingu-i-wynajmu,62,0,2419774.html
- exit tac jest dla duzych korpo które wyprowadzają z PL olbrzymi majątek- nie dla chlopkow roztropkow
-leasing nie bardzo rozumiem dlaczego luksusowe auta dla prezesów maja byc nieoopodatkowane... Jak oracujesz na umowe o prace to ktos Ci doklada do samochodu?
Ja rozumiem ze auto kest potrzebne prezesowi, ale dlaczego biedne państwo ma fundowac prezesowi fure za 300k. zlotych nie rozumiem...
Wracajac do meritum: zamiadt kupowac drogie samochody prezesi maja inwestowac w polska nauke (badania)- od tego nie zaplaca podatku.
I to jest dobry gospodarz w kraju.
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,81,0,2419793.html
Twoim zdaniem kto kłamie???