Janusz Korwin-Mikke o problemach przedsiębiorczości w Nowym Sączu
W czwartek w Nowym Sączu przed dawną siedzibą Firmy Optimus, gdzie obecnie mieści się „Powiatowy Urząd Pracy”, odbyła się konferencja prasowa, w której udział Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta RP oraz Maciej Berezowski, koordynator Partii KORWiN w Okręgu nr 14.
Zobacz również:
Może Cię zaciekawić
Ekspert zbadał finanse archidiecezji
W pierwszym kwartale tego roku w Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona analiza finansowo-organizacyjna. Badanie zrea...
Czytaj więcejStraż Graniczna odprawi pięciu Uzbeków do kraju
W piątek (19 czerwca) w Nowym Sączu przeprowadzona została kontrola legalności pobytu pięciu obywateli Uzbekistanu. Działania zrealizowali funkc...
Czytaj więcejŚmiertelny wypadek motocyklisty
W niedzielę (21 czerwca) około godziny 12:30 w miejscowości Czasław doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wy...
Czytaj więcejNocne pożary wiat śmietnikowych. 46-latek usłyszał zarzuty
Policjanci z sądeckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie trzech wiat śmietnikowych na terenie Nowego Sącza. Do zdarzeń t...
Czytaj więcejSport
Mistrz Polski wraca do Słopnic. Udany występ Gravity Revolt na krajowym czempionacie
Największy sukces odniósł Wojtek Ranosz, który zwyciężył w kategorii Elita i zdobył tytuł mistrza Polski 2026. Zawodnik Gravity Revolt ok...
Czytaj więcejKolejne zmiany w Orkanie Szczyrzyc
W spotkaniu uczestniczyli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich zastępca wójta gminy Jodłownik Aneta Sara Pater oraz p...
Czytaj więcejMariusz Kutwa szykuje się do gry w Ekstraklasie
Dla 20-letniego środkowego obrońcy to kolejna szansa na walkę o miejsce w pierwszym zespole „Białej Gwiazdy” przed startem nowego sezonu w E...
Czytaj więcejBaraże: sytuacja w ligach regionalnych
Beskid Andrychów w walce o III ligę najpierw pokonał Lewart Lubartów, ale w finale barażów przegrał 0:1 Moravią Morawica. W przyszłym sezni...
Czytaj więcejPozostałe
Wojewoda wydał pozwolenie dla odcinka linii Podłęże – Piekiełko
Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar w piątek (19 czerwca) podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę fragmentu nowego odcinka linii kole...
Czytaj więcejAlarm bombowy w limanowskim sądzie
Dzisiaj (22 czerwca) około godziny 9:00 na ul. Józefa Marka w Limanowej skierowano służby - straż pożarną i policję. Reakcja wynika ze zgłosz...
Czytaj więcejNocny pożar - spłonął opuszczony budynek
Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 czerwca) około godziny 23:00 w miejscowości Olszówka na terenie gminy Mszana Dolna. Służby ratunkowe zosta...
Czytaj więcejNadciąga fala upałów do 34 stopni! [PROGNOZA]
Zmiana cyrkulacji powietrza przyniesie bezwzględne, bezchmurne lato. Poniedziałek (22 czerwca): Dzień stoi pod znakiem gęstych chmur burzowy...
Czytaj więcej
Komentarze (30)
https://www.youtube.com/embed/28MgUGPpwZQ?rel=0&showinfo=0
No ale jak cokolwiek wytłumaczyć typowemu wyborcy, który od lat słyszy te same bzdury w telewizji, jak np to że PiS to partia prawicowa ( ich 'prawicowość' sprowadza sie do chodzenia do kościoła) a PO liberalna gospodarczo, która mnoży urzędasów i wprowadza coraz durniejsze ograniczenia, nie mówiąc juz że jedni i drudzy to bezmyślne sługusy Brukseli.
poza tym jest na tyle inteligentny i doświadczony na polskiej scenie politycznej, że jakby chciał to by duuuuużo więcej zdziałał niż te felietony i wykłady nie wymagające grama odpowiedzialności i pozwalające wycofać się bez zobowiązań w każdej chwili i żyć na bardzo przyzwoitym poziomie ;)
'Starzy' niestety są wygodni i nie chcą zmian wolą wegetować i żyć pod pręgierzem instytucji typu ZUS. Ale oni do tego są może przyzwyczajeni bo pamiętają komunę i może nie ma się im co dziwić.
Godzą się na przerośniętą biurokrację, unijne głupoty i kłamstwa typu że marchewka to owoc, a ślimak jest rybą oraz na płacenie haraczy instytucjom typu ZUS z których nic nie mają bo i tak leczą się w prywatnych gabinetach. Godzą się na to by urzędnik decydował kiedy i w jakiej szkole ma uczyć się jego dziecko, co może pić, jeść czy wąchać.
Nadzieja w młodych i odważnych ludziach, gotowych do zmiany.
WOLNOŚĆ WŁASNOŚĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ !
Oby się udało!
http://katowice.tvp.pl/19384351/mobilizacja-w-trybie-natychmiastowym-trwa
dlaczego klepię minusy? - za bzdury niewarte dyskusji
komentarze zeszły na poziom głoszenia spiskowej teorii dziejów więc spadam bo się nie znam ;)
Przejęcie całkowitej kontroli nad emisją pieniądza na świecie. Nie da się tego wytłumaczyć w jednym poście, ale spróbuję.
Geneza:
http://www.kontestator.eu/artykuly_z_nexusa/nexus_007_banki_centralne_i_prywatna_kontrola_pieniadza_2.php
Rok 1913, USA, podstępne przejęcie kontroli nad emisją dolarów w USA (FED) znajdź sam.
Finansowanie Lenina ( Niemcy, USA) znajdź sam
Finansowanie Hitlera przez Anglo-sasów i USA) znajdź sam.
Destabilizacja bliskiego wschodu pod pretekstem 'szukania broni chemicznej' tu Ci pomogę, na przykładzie śp Kadafiego:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-filmy/aj-pozostale/item/47022
Teraz:
http://konflikty.wp.pl/kat,126314,title,Libia-po-Kadafim-mial-byc-raj-jest-chaos,wid,16303599,wiadomosc.html?ticaid=11496e
Możesz zacząć myśleć i analizować, możesz też wsadzić łeb w piach i udawać strusia, nadstawiając kuper... your life your choice.
Ciekaw jestem kogo wyborcą jesteś Ty, twierdzisz, że jego poglądy to mrzonki, a sam pewnie bijesz brawo populistycznym brednią którejś z partii głównego nurtu...
Nigel Farage o Armii Unii Europejskiej
Nigel Farage: Armia UE? Kogo pan bierze za głupków, panie Juncker? Nawet nasza Legia Cudzoziemska primo voto Wojsko Polskie dostała rozwolnienia i będzie kupować Tomahawki. Tyle nam one pomogą naszym czerwonoskórym ile pomogły amerykańskim.
Tony Blair miał rację. Powiedział on: 'Unia Europejska nie jest projektem dla pokoju, to jest projekt, w którym chodzi o władzę.'
Armia europejska to poroniony pomysł. Może słuzyc do ubezwłasnowolnienia państw narodowych pozbawionych możliwości samodzielnej obrony i skazanych na łaskę i niełaskę decydentów NWO.'
Całość:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/51367-nigel-farage-o-armii-unii-europejskiej
Trzeba przyznać,że wybory prezydenckie do wyborów parlamentarnych,które odbędą się na jesieni to pikuś.Jeśli chodzi o wybory parlamentarne na jesieni to jedyna opcja antysystemowa ,która może zrobić psikusa i dostać się do sejmu to Partia KORWiN.
http://1polska.pl/
A tu ciekawostka:
'Pieczołowicie budowana pod nadzorem FED pajęczyna rozpinana przez Bank Światowy i MFW wydaje się zbyt mizerna. Główne ofiary poczuły zagrożenie i w oparciu o chiński kapitał tworzą swój własny bank - Asian Infrastructure Investment Bank -AIIB.'
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/51442-rosja-chiny-dwa-bratanki-tworza-nowy-bank-swiatowy
Bardzo fajny pomysł,ale myślę,że jak już mają startować to razem z Partią KORWiN,bo oddzielnie nic nie zdziałają.
Jeszcze jest multum ludzi zmanipulowanych telewizją ( TVP,TVN) i oni tylko mają do wyboru PiS albo PO ew. PSL czy SLD.
Co do JKM, jest prawdą, że nie jest sprzedajną qr.ą jak reszta tzw. 'klasy politycznej'
Ale ma też wypowiedzi z którymi się nie zgadzam. Przykład: 'kapitał nie ma narodowości'
Ma i to bardzo określoną. Widać co się dzieje po zniesieniu 'kagańca' jakim był parytet złota.
(Kotwiczenie walut)
Drugi problem to np. międzynarodowe koncerny i ich żerowisko, jakim się stajemy. (TTIP)
http://www.uwagattip.pl/