Drugi kandydat na wójta Laskowej
O planach inwestycyjnych nie mówi, bo nie chce niczego narzucać mieszkańcom, którzy najlepiej znają potrzeby gminy. Woli zająć się działaniami, które poprawią komunikację pomiędzy urzędem, a społecznością – tak, by brała ona czynny udział w rozwoju samorządu. Przed drugą turą wyborów w Gminie Laskowa rozmawiamy z Czesławem Stanisławczykiem, kandydatem na wójta.
Może Cię zaciekawić
Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
Zastraszanie i znęcanie psychiczne Sprawa ujrzała światło dzienne we wtorek, 18 czerwca, gdy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej zgłosiła s...
Czytaj więcejJak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
Szampon do włosów farbowanych – delikatne oczyszczanie w połączeniu z ochroną koloru Podstawą pielęgnacji po koloryzacji powinien by...
Czytaj więcejUtrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
Najważniejsze informacje dla kierowców Zamiast gładkiego przejazdu, na kierowców czeka ruch wahadłowy na odcinku o długości około 550 metrów...
Czytaj więcejAlarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
Dziś (25 czerwca) o godzinie 9:00 rozpoczęła się sesja Rady Gminy Niedźwiedź. Obrady zostały jednak przerwane z powodu alarmu bombowego. Wiadom...
Czytaj więcejSport
Zofia Kołodziej nadal na topie. Spore wyróżnienie.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 19–25 lipca w Wałbrzychu. W wydarzeniu organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej udział wezmą naj...
Czytaj więcejSandecja Nowy Sącz podjęła decyzję w sprawie wychowanka Uranu Łukowica
Z klubem żegnają się Martin Polaček, Kacper Talar oraz Tomasz Nawotka. Ich kotrakty wygasają z końcem czerwca. 22-letni Kacper Talar miał...
Czytaj więcejRozstrzygnięcie barażowe. Poznaliśmy beniaminka V ligi.
W finale Orawa pokonała Ikar Odporyszów 2:1. W przyszłym sezonie wystąpi w V lidze Małopolska-wschód (będzie rywalem m.in. Turbacza Mszana D...
Czytaj więcejZawodniczki Limanovii na testach w Beniaminku Krosno
Wyjazd na testy do jednego z uznanych ośrodków szkolenia piłkarskiego w kraju stanowi kolejne wyróżnienie dla młodych piłkarek związanych z...
Czytaj więcejPozostałe
Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Żar z nieba. Termometry wskażą nawet 32°C Z oficjalnego komunikatu IMGW, opublikowanego w czwartkowy poranek, jasno wynika, że czeka nas pierwsz...
Czytaj więcejZ parkietu do własnego biznesu. 24-letni Bartłomiej Jędral rozwija taneczną społeczność w Limanowej
Studio Purple Hills rozpoczęła działalność w lutym 2025 roku przy ulicy Jana Pawła II 9A w centrum Limanowej. Nazwa nawiązuje do charakterystyc...
Czytaj więcejSąsiedzi organizują pomoc dla pogorzelców. Trwa zbiórka
Jak już informowaliśmy, poprzedniej nocy w miejscowości Dobra wybuchł pożar. Ogień strawił budynek gospodarczy oraz zajął poddasze znajd...
Czytaj więcejNadchodzi fala upałów. Służby apelują o rozwagę i przypominają o zasadach bezpieczeństwa
Prognozowana w najbliższych dniach fala upałów niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również zagrożenia dla zdrowia i życia. Wysoka tempera...
Czytaj więcej- Znęcanie, narkotyki i nielegalna amunicja. 28-latek z powiatu limanowskiego za kratami
- Jak pielęgnować włosy farbowane? TOP 3 kosmetyki, które musisz mieć!
- Utrudnienia na trasie - będzie ruch wahadłowy w związku z budową kolei
- Alarm bombowy przerwał sesję Rady Gminy
- Uderza fala upałów. IMGW ostrzega, a to dopiero początek
Komentarze (80)
Przecież jak Pan Wójt zacznie konsultować inwestycje to się wszyscy skłócą i bedzie mógł powiedzieć, że jak nie ma zgody na ich realizację to nie robi nic. A na koniec 'pojawi' się tajemniczy inwestor 'z zewnątrz' wybuduje fabrykę i zatrudni wszystkich bezrobotnych z Gminy.
A tak na poważnie - Kandydat twierdzi, że od zawsze jest związany z gminą i nie potrafi wymienić kilku najważniejszych inwestycji do zrealizowania??? Kpina!
ebi jak nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj. A tak naprawdę jest już po godzinie 8 więc zajmij się już swoją pracą.
prawdziwe informacje :)
@Machiavelli jeśli nie ma się nic więcej do powiedzenia to się nie można zgodzić na debatę.
Tę kampanię prowadzili nie kandydaci a li tylko ich sztaby a jak ona wyglądała można zobaczyć w terenie również tu na portalu.
Odzieranie z czci i godności kontrkandydatów w żaden sposób nie pasują do ugrupowań które popierają kandydujących.
Po niedzielnych wyborach przyjdzie poniedziałek i wszyscy obudzimy się w tym samym miejscu musimy żyć, spotykać się , pracować, chodzić do kościoła przecież wszyscy jesteśmy katolikami.
kiedy, gdzie?
o chodnik z Dolnej na Górna Laskową prosimy od 8 lat, ze względu na nasze dzieci które chodzą tą droga z duszą na ramieniu - nie zauważyłam żadnej gminnej aktywności w 'kwestii zgód na poszerzenie dróg',
a jak się już wyjedzie z naszej najbardziej inwestycyjnej gminy - to od już Rozdziela chodnik ciągnie się do Krakowa....
Jak to jest że wczoraj pod artykułem Pani Stasi nie można było dawać komentarzy a dzisiaj pod tym artykułem już można ?
chodnik sprawdzę jak będzie leżał obok drogi :)
Zalew w Młynnym też był we wszystkich planach inwestycyjnych gdzieś od lat 70 - tych i miał wielokrotnie zabukowane środki jakieś tam - i jakoś go ciągle nie ma - no chyba że nie zauważyłam :)
a 'niezauważenie czegoś nie oznacza, że tego nie ma'
kaziu - z całym szacunkiem do ciebie - wychwalasz Pana Stanisławczyka ale nie potrafisz napisać za co? dla mnie znaczy to tyle, że 'będzie się NIE DZIAŁO'.
A Pani Stasi nie chwalę i chwalił jej nie bd bo nie mam za co, samo to jak postąpiła z Panem już nie żyjącym Hebdą jak właśnie musiał prawie 2 lata pracować na budowie aby dorobić do emerytury.
Z tego co wiem Pani Wójt Stanisława N. mówiła w Ujanowicach na spotkaniu że oprócz pensji pobiera jeszcze emeryturę więc martwić się nie musi :)
Megi - W programie Pan Stanisławczyk pisze o złej kondycji finansowej Gminy - a tutaj pisze, że nie wie jaka jest więc o co chodzi tak naprawdę? W przyszłym roku już zaplanowano konkretne inwestycje - pamiętajcie, ze to nie jest zasługa Pana Stanisławczyka.
Może Pani wójtowa nie zrobiła wszystkiego tak jak powinna, ale przypomnijmy sobie co było za czasów poprzedniego św. pamięci wójta... jedno wielkie nic, teraz mamy Park, drogi, chodniki, szkoła jakoś funkcjonuje, kościół się nie zawalił, przez 'almatur' można przejść spokojnie bo jest tam 'coś', a nie było nic. Pan Czesław ledwo pozyskuje środki na utrzymanie siebie i swojej rodziny, a chce utrzymać jedną z największych Gmin! :)
Przecież renomowany prawnik nigdy nie zrezygnowałby ze swojej kariery dla obniżki zarobków i stołek na 4 lata
Dwa razy nie wyszło jak piszą to może się trzeci raz uda,na debatę nie pójdę bo co powiem konkretnego?
Prezentuje się Pan jako wysokiej klasy prawnik a nie słychać o Panu żadnych sukcesów w tej dziedzinie, także gdzie indziej trzeba zagrzać sobie miejsce. Podejrzewam że zaraz po objęciu stanowiska wójta przez Pana Czesława sprzeda się kiosk koło urzędu gminy który obecnie jest dzierżawiony przez rodzinę Pana Stanisławczyka.
Prosze raczej poszukac w otoczeniu Pani Niebylskiej tego rodzaju problemow, a bylo ich swego czasu bardzo duzo. Nie bede wspominal bo nie tego chyba dotyczy artykul?
Napewno zapamietam to ze moj komentarz wczoraj rowniez zostal usuniety, dzisiaj mozemy komentowac do woli.........
Wybrani Radni 2002 r.
Gmina Laskowa
5. Czesław Stanisławczyk
Radny Czesław próbował już swoich sił w Laskowej wytrwał pół kadencji. hi,hi
A co do tematu - ja już swoje zdanie powiedziałem - z drugiej strony posypały się inwektywy i ZERO argumentów - czy może ktokolwiek napisać jakie plany inwestycyjne ma Pan Stanisławczyk? Czy ktokolwiek może napisać co chce Pan Stanisławczyk w Gminie zrobić poza URZĘDOWANIEM? Bardzo o to proszę!
jak wiadomo dochody wójtów nie są tajne i można prześledzić pojawienie się nowych na przestrzeni czasu :)
Jego przepowiednie są tyle warte co teksty o tym jak to mieszkańcy Miasta Limanowa 'poznali się' na Biedzie jako dyktatorze.
tak, tak @adamsky to jest zapisane, błaźnie.
może podasz nam jakieś szczegóły - łamiąc jaką umowę?
a odnośnie czegoś postawionego nielegalnie na terenie gminy - to czy gmina nie powinna się tym zająć?
bo gdzie tu praworządność że gmina dopuszcza takie rzeczy na swoim terenie?
nie uważasz?
'Nie prowadziłam i nie prowadzę wielkiej kampanii, moje bilbordy nie wiszą wzdłuż dróg, nie rozdaję ulotek pod Kościołem'
myślę ze dwa płatne artykuły na przestrzeni 4 dni to jak najbardziej prowadzenie kampanii i to chyba większej niż bilbordy wzdłuż dróg
ponadto chyba droższy niż rozdawanie ulotek przed kościołem, trzeba trochę zapłacić za brak możliwości dodawania komentarzy :)))
jak to mówią u kogoś źdźbło a u siebie belki nie widać.....
Wydaje się, że zdecydowanym faworytem jest Czesław. Powodzenia!
Pieknie powiedziane 1234567
'Nie prowadziłam i nie prowadzę wielkiej kampanii, moje bilbordy nie wiszą wzdłuż dróg, nie rozdaję ulotek pod Kościołem'
myślę ze dwa płatne artykuły na przestrzeni 4 dni to jak najbardziej prowadzenie kampanii i to chyba większej niż bilbordy wzdłuż dróg
ponadto chyba droższy niż rozdawanie ulotek przed kościołem, trzeba trochę zapłacić za brak możliwości dodawania komentarzy :)))
jak to mówią u kogoś źdźbło a u siebie belki nie widać.....)
Ps. Panie Darku - pudło. Może swoje propozycje przekaże Pan bezpośrednio do zainteresowanego?
czyżby ktoś tu miał kompleks wykształconego prawnika :)?
a odnośnie powyżej to ja też jestem mieszkanką Laskowej i nie wiem jakie są oczekiwania mieszkańców Laskowej,
wiem czego chcą np. moi sąsiedzi ale czego oczekują na Rozpitym albo Widomej, w Żmiącej albo w Strzeszycach - nie wiem
każdy chodzi do pracy i zajmuje się rodziną a nie biega z ankietami po wsi - no chyba że się jest na etacie w Gminie - ale u mnie nikt nie był i mnie nie pytał jakich inwestycji ja oczekuję - ale może Ty to i tak wiesz - chętnie się dowiem :)
to chyba dobrze że ktoś chce się dowiedzieć jakie te oczekiwania są
odnośnie pytań bez odpowiedzi to o 18 jest zebranie Pana Stanisławczyka idź i zapytaj wprost a nie ujadaj tutaj wpisując się co chwila że nie wiesz jaki program i co będzie robił
ja też pójdę na zebranie Pani Wójt z podobnych powodów może czegoś się dowiem :)
to że inni zdecydowali inaczej niż Ty nie znaczy że trzeba ich tu obrażać i od razu stwierdzić że nie wiedzą czego chcą - każdy ma prawo zagłosować jak uważa
Mnie interesuje np. dalszy rozwoj kanalizacji, jest technicznie zle rozwiazana .
@ebi widze ze jestes dobrze zorientowany i lubisz pytac, moze lubisz tez odpowiadac? Jak to jest z ta mozliwoscia nowych przylaczy do kanalizacji?