Poniedziałek, 03 października
Teresa, Heliodor, Gerard, Jan, Ewald, Józefa, Bogumił

kazstol

Dołączyl do portalu:2011-02-07 10:20:59
Ostatnia aktywność:
Zaczną płacić za śmieci. Stawka nawet 40 zł

Dzwoniąc do UG Jodłownik dowiedziałem się że nalezy podać ile gospodarstw domowych zamieszkuje pod jednym numerem i kwotę 20 lub 4o pomnozyć przez ilośc gosp. domowych.

2012-11-13 19:05:41
Ktoś wygrał 2 000 000 zł!

2 000 000 milionów ? Hehe ktoś się tutaj pomylił w tytule.

2011-12-07 20:57:17
usługowe tłoczenie jablek

Może ktoś z was wie gdzie mozna oddać do tłoczenia jabłka z własnego sadu?, kto wykonuje taką usługe w naszym powiecie .
Byłabym wdzięczna za namiary,
Pozdrawiam

2013-10-21 13:55:46
BOAZERIA

A nie lepiej kupić gotową ?
Na pewno bedzie taniej nie u stolarza

2012-09-13 19:29:56
Kurier jakiego zamawiać proszę namiary

Lista platform wysyłkowych:

1. Sendit.pl http://sendit.pl/
2. Dwie Paczki http://www.dwiepaczki.pl/
3. Paczkarnia http://paczkarnia.pl/
4. Wysyłaj Taniej http://wysylajtaniej.pl/
5. Tanie Wysyłanie http://tanie-wysylanie.pl/
6. Tani Kurier http://tani-kurier.pl/
7. 4logis http://4logis.pl/
8. Euro Kurier http://www.eurokurier.pl/
9. PolKurier http://www.polkurier.pl/
10. Kurier Polska http://www.kurier-polska.com.pl/
11. Wysyłaj Najtaniej http://www.wysylajnajtaniej.pl
12. Kurier Mix http://www.kuriermix.pl/
13. Serwis Paczkowy http://www.serwis-paczkowy.pl/
14. Kurierowa http://www.kurierowa.pl
15. Ain Kurier http://www.ainkurier.pl/
16. Apaczka http://www.apaczka.pl
17. KurierNet http://www.kuriernet.pl
18. SuperPaczka http://superpaczka.pl/
19. Sprintero http://sprintero.pl
20. KurJerzy.pl http://kurjerzy.pl
21. BestPOST http://bestpost.pl
22. ActivePost http://activepost.pl
23. CentrumKurierskie.pl http://centrumkurierskie.pl
24. Shop-e osobisty dostawca http://www.shope.pl
25. Kurier online http://kurier-online.pl
26. Tanie Przesyłanie

27. Zapakowani.pl http://zapakowani.pl
28. Epaka http://epaka.pl
29. Epaczuszka http://epaczuszka.net
30. Parcel2ship http://parcel2ship.pl
31. Global System http://globalsystem.info

2012-04-17 16:53:56
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in