Julka1223
Komentarze do artykułów: 5
WięcejWidać w takim razie, że nie był pan na plaży. W tamtym roku były 2 imprezy na cały sezon letni. No powiem panu że „klub” naprawdę czadowy. Wydaje mi się że w klubach się robi co tydzień imprezy a nie raz na miesiąc lub raz na 2 miesiące xdddd w niedzielę był dzień dziecka. W tą niedzielę jest festiwal kolorów. Imprezy na plaży nie są co tydzień także proszę sobie darować ten komentarz. Też się wypiję na plaży lemoniadę oraz piwo i również inne napoje i nawet zaskoczę pana w tym „klubie” jest mnóstwo atrakcji dla dzieci. Zabawki do piasku. I dmuchańce. I wiele wiele innych. Proszę się nie wypowiadać jak sie nie wie. A ja sie po ścieżce odechciewa chodzić to zachęcam o zmianie lokalizacji. Pozdrawiam ;)
No najlepiej wszystko wyzamykac i niech wszyscy siedzą w domach XDD. Straszne rzeczy. Co za cicho było przez cały rok ? Dajcie żyć ludzie. Młodzi ludzie nie mają się gdzie bawić bo jacyś ludzie mają wielki problem ze imprezą jest raz na rok XDDD TRAGEDIA. No Mszana to dno. Bo nie ma gdzie wyjść. Bo są tacy ludzie co mają ból dupy i robią pod górkę xd
Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Będziesz - to zobaczysz na czym polega funkcjonowanie tego baru.