Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

„Patria” Młynne na finałowym Pucharze Podkarpacia

Opublikowano 03.11.2022 09:23:00 Zaktualizowano 03.11.2022 09:24:54 UGLimanowa
0 728

W ostatni weekend ponad 20 zawodników z klubu „Patria” Młynne wzięło udział w finałowym Pucharze Podkarpacia, odbywającym się w okolicach Przeworska.

Zawodnicy Patrii zaprezentowali się znakomicie. W gronie uczestników z województw: podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego, złoto wywalczyli: Krystian Król (M10),
Magdalena Fitrzyk (K16), Antoni Bałaziński (M14) oraz Urszula Zelek (K35). Srebrem mogli się pochwalić: Oskar Mordarski (M14) i Julita Mordarska (K12). Zawodnicy z Młynnego zdobyli również brązowe medale: Filip Zelek (M14), Martyna Zelek (K14), Sajdak Michał (M10). Tuż za podium uplasowali się: debiutantka Karolina Darczuk, Kurnyta Dawid i Szymon Stypuła.

Świetne wyniki są efektem ciężkiej pracy na zajęciach ogólnorozwojowych i treningach technicznych.
Dziękujemy firmom za sfinansowanie wyjazdów na jesienne zawody: „Indeco” Piotr Wilczek, „Midrew” Paweł Michura, oraz Gminie Limanowa.

Autor: Witold Sochacki